سفارت ما در داخل واشنگتن در داخل محاصره استساعت: 23:00
گذشته تاریخی تخلیه: ۱۳۰۱/۰۱/۲۹
کد خبر: 1823019

دیپلمات ارشد روسیه در داخل ایالات متحده آمریکا ذکر شد سفارت وی در داخل ایالات متحده آمریکا در داخل محاصره است.

به گزارش وب {اطلاع رسانی} راهی که در آن دانا ؛ آناتولی آنتونوف، فرستاده روسیه در داخل واشنگتن، ذکر شد کدام ممکن است افسران پیشرفته ترین و پیشرفته ترین محیط بایدن به دلیل تحقق همراه خود دیپلمات های روسی اجتناب می کنند.

آنتونوف ذکر شد: در حقیقت بگویم، ما در داخل محاصره هستیم. وقتی به واشنگتن آمدم، اصرار کردم به دلیل عبارت “تقویت” نزدیک به اهدافم در داخل روابط استفاده بیشتر از کنم [آمریکا و روسیه] بود. اکنون ترجیح می {دهم} به دلیل عبارت تثبیت کننده استفاده بیشتر از کنم.»

این دیپلمات روس روشن سازی داد کدام ممکن است سفارت {در حال حاضر} تصمیم های “فنی” هر دو درجه پایینی همراه خود پیشرفته ترین و پیشرفته ترین بایدن دارد. آنتونوف حتی می تواند ذکر شد کدام ممکن است نامه های او می رود به سناتورها را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمایندگان مجلس نمایندگان رد شده است. او می رود ذکر شد این مثال {نمی تواند} دائمی شکسته نشده یابد.

وی تاکید کرد: ما در داخل مضامین مختلف همراه خود {یکدیگر} همکاری خواهیم کرد. حتی در داخل {شرایط} کنونی، تصور اینکه مسائل پایداری استراتژیک، تنظیمات آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید اثیری، ویروس کرونا، جنگیدن تروریسم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ​​جنگیدن تکثیر سلاح‌های کشتار جمعی می‌تواند توسط تعامل داشتن آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید روسیه رفع شود، دردسر است.

این دیپلمات افزود: “ممکن است داشته باشید نیاز به {تصمیم بگیرید} کدام ممکن است ما برای ممکن است داشته باشید چه کسی است هستیم.” ما همراه، حریف هر دو دشمن ممکن است داشته باشید هستیم. از نظر من، من می روم همچنان راضی هستم کدام ممکن است نیاز به همراه باشیم. ممکن است داشته باشید می گویید ما همراه هستیم. ما الان همراه نیستیم “این مایه تاسف است.”

به آموزش داده شده است پولیتکو نیوز کدام ممکن است همراه خود آنتونوف مصاحبه کرده است، {در حال حاضر} 170 دیپلمات را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارگر سفارت در داخل سفارت هستند. به دلیل ماه می 2021، فقط در موردً 100 کارگر سفارت ریختن شدند.

انتهای پیام/