سس سالاد خردل عسلی بدون روغن


تنها چیزی که برای تهیه این سس سالاد خردل عسلی کم‌چرب، طعم‌دار و بدون روغن نیاز دارید، ۳ ماده است. روی همه سالادها بپاشید.

تصویر بالای سر یک سالاد زیبا و بزرگ

چند ماه پیش، دوباره با یک دوست قدیمی که در طول روزهای MOPS ملاقات کردم، ارتباط برقرار کردم (MOPS! این حس زندگی شخص دیگری را دارد! Pass Kleenex – من کاملاً از بزرگ شدن بچه هایم متنفرم…) به هر حال، کیم یک متخصص تغذیه است و او ثبت نام کرده است. SO است. لعنتی باهوش. یکی از چیزهای مورد علاقه من در زندگی گوش دادن، یادگیری و تجلیل از زنان با هوش است.

من در هیبت هستم. من تعظیم میکنم. چه کسی دنیا را اداره می کند؟ همه ما پاسخ این سوال را می دانیم. 😉

در حین خوردن قهوه، من و کیم شروع کردیم به بحث در مورد راه‌هایی که می‌توانیم با هم کار کنیم، و موضوع کتاب آشپزی الکترونیکی برای مشتریانش مطرح شد. آنها دستور العمل ها / مفاهیم را ارائه می دهند، من آنها را به خوبی تنظیم می کنم و سپس از آنها عکس می گیرم. وقتی از طریق نمایش او در دسترس باشد به شما اطلاع خواهم داد – ظروف عالی هستند!

یکی از مفاهیمی که با نوشتن کتاب الکترونیکی خود یاد گرفتم و پذیرفتم، خوردن گیاهخواری تا زمان شام است. ترجمه: تن ها و تن ها سبزیجات، غلات کامل بدون گلوتن و لوبیا را برای صبحانه، ناهار و میان وعده مصرف کنید. در بسیاری از اشکال و ترکیبات – تقریباً غیرممکن است که خسته شوید! البته سالادها بخشی از این برنامه هستند و یکی از راه های درست کردن یک سالاد بزرگ با سبزیجات این است که آن را با سه ماده بپاشید. سس سالاد خردل عسلی بدون روغن.

فکر می کنید سس سالاد باید حاوی روغن باشد؟ دوباره فکر کن! تهیه این سس طعم غلیظ 60 ثانیه طول می کشد و نحوه خوردن سالاد شما را تغییر می دهد.

1 قاشق غذاخوری سس خردل عسلی بدون روغن

سس سالاد خردل عسلی بدون روغن

چند دستور العمل وجود داشت که کیم پیشنهاد کرد که در ابتدا از آنها شگفت زده شدم – غذاها یا طعم هایی که فکر نمی کردم ترکیبشان کنم – و هر کدام فوق العاده بود. من دستور غذا را تست می کنم و سپس چیزی مانند “تو نابغه ای” برای او می فرستم. ایده او از یک سس سالاد خردل عسل بدون روغن در دسته “نابغه” قرار می گیرد.

سالاد میوه استوایی با سس فلفل قرمز

سه ماده با هم ترکیب می‌شوند تا یک سس سالاد غنی، طعم‌دار، کم‌چرب، کم کالری، بدون گلوتن و وگان تهیه شود که نیازی به روغن ندارد. درست است – برای تهیه سس سالاد به روغن نیاز ندارید – واقعاً همینطور است

شما می خواهید این را روی همه چیز اسپری کنید. در اینجا چیزی است که شما نیاز دارید:

 1. آب لیمو: آب لیمو به سس طراوت و درخشندگی می بخشد.
 2. دیژون رتریور: مطمئن شوید مارکی که می‌خرید فاقد گلوتن است – من عاشق نام تجاری Cops هستم.
 3. عسل خالص: من عاشق عسل خام و ارگانیک کاستکو هستم. اگر آن طعم را ترجیح می دهید، می توانید از شربت افرا خالص استفاده کنید یا می خواهید دستور غذا را گیاهی نگه دارید.

سس سالاد بدون روغن در ظرف سرو

چقدر استفاده کنید

از آنجایی که این سس با روغن یا آب رقیق نمی شود، فقط برای بزرگترین سالاد به مقدار کمی نیاز دارید. برای سالاد بزرگی که اینجا می بینید، از حدود 3 قاشق غذاخوری سس بدون روغن استفاده کردم. من دوست دارم نصف آووکادو را، چه خرد شده یا ورقه شده، به سالاد اضافه کنم و سپس آن را خوب هم بزنم تا بافت خامه ای به سس بدهد.

من عاشق روشی هستم که هر لقمه را روشن می کند و به مواد موجود در سالاد اجازه می دهد تا بدرخشند.

هی، چه چیزی در این قدرت است؟

این چیزی است که در سالادی که در اینجا می بینید وجود دارد – مقدار زیادی سبزیجات تازه به علاوه پروتئین گیاهی:

 • 2 دسته بزرگ کاهو بهاره
 • 1 عدد خیار کوچک
 • خوشه بزرگ گوجه فرنگی
 • 1/2 ساقه کرفس
 • 2 قاشق غذاخوری سالاد دانه خام
 • 1/4 فنجان ادامام پوست کنده
 • پیاز قرمز خلال شده
 • 1/4 فنجان هویج رنده شده
 • 1/2 آووکادو
 • ~ 1 قاشق غذاخوری قلب شاهدانه
 • ~ 3 قاشق غذاخوری سس خردل عسلی بدون روغن

این برای یک سالاد عالی است که دو یا سه بار در یک زمان درست کنید، بنابراین ناهار در طول هفته بسیار آسان است. فقط نگه دارید، بپوشید و بخورید!

سالاد تازه در یک کاسه

طرز تهیه سس خردل عسلی بدون روغن

همانطور که گفتم، برای تهیه این سس سالاد بدون روغن فقط به سه ماده نیاز دارید:

 • آب لیموی تازه
 • خردل دیژون
 • عسل خالص

باز هم، می‌توانید عسل را جایگزین شربت افرای خالص (نه شربت پنکیک) کنید، اگر آن طعم را بهتر می‌پسندید، و/یا دوست دارید سس را گیاهی نگه دارید. اگر دیژون برای شما خیلی ظریف است، می توانید با نیمی از دیژون و نیمی خردل زرد بازی کنید.

(شس، صادقانه بگویم، شما می توانید تمام مواد را روی سالاد خود بپاشید و آنها را مخلوط کنید، اما من اندازه ها را در زیر به شما می دهم!)

مواد سس سالاد بدون روغن

مواد را در ظرفی با هم مخلوط کرده سپس هم بزنید. پایه ای! به راحتی می توانید کرک یا 20 مورد از آن را اضافه کنید فلفل سیاه اگر دوست داری.

سس سالاد بدون روغن در کاسه همزن

مقادیر مواد ذکر شده در کارت دستور غذا در زیر برای حدود 2 سالاد بزرگ کافی است – امیدوارم این روش جدید برای تزئین یک سالاد بزرگ و تازه را کاملا دوست داشته باشید! لذت بردن!

تصویر بالای یک سالاد تازه با سس سالاد بدون روغن

سس سالاد خردل عسلی بدون روغن

توصیف کردن

تنها چیزی که برای تهیه این سس سالاد خردل عسلی کم‌چرب، طعم‌دار و بدون روغن نیاز دارید، ۳ ماده است. روی همه سالادها بپاشید.

عناصر

 • 3 قاشق غذاخوری آب لیمو
 • 2 قاشق غذاخوری خردل دیژون
 • 1 قاشق غذاخوری عسل زنبور عسل
 • فلفل سیاه تازه

جهت

 1. همه مواد را در یک کاسه کوچک با هم ترکیب کنید و خوب مخلوط کنید. روی سالاد بپاشید و سپس سرو کنید. آن را تا یک هفته در یخچال نگهداری کنید.

یادداشت

 • اگر می خواهید این دستور غذا را وگان کنید، می توانید به جای عسل از شربت افرا خالص استفاده کنید.

این دستور غذا توسط Iowa Girl Eats، http://iowagirleats.com تهیه شده است.

کلاژ سس سالاد بدون روغن