سریعترین راه برای کاهش وزن

سریعترین راه برای کاهش وزن برای همه افراد متفاوت است، مانند بسیاری از چیزها در زندگی. از نظر فنی، سریع‌ترین راه برای کاهش وزن احتمالاً این است که به طور کامل غذا را ترک کنید یا شروع به دویدن 10 مایل هر روز کنید، اما انجام چنین کارهایی قبل از انجام هر کاری شما را در اورژانس قرار می‌دهد. اگر می‌خواهید سریع‌ترین راه را برای کاهش وزن بی‌خطر بیابید، بقیه این مقاله را بررسی کنید.

1-

شروع به پیگیری چیزها کنید. اگر بتوانید ایده خوبی از کالری دریافتی خود و میزان کالری که در روز مصرف می کنید به دست آورید، واقعاً می توانید درک کنید که برای کاهش وزن باید چه کاری انجام دهید. درک این موضوع شما را در مسیر سریع ترین راه کاهش وزن قرار می دهد. بسیاری از مردم کارهایی مانند این را با استفاده از صفحه گسترده یا هر چیز دیگری انجام می دهند، اما به لطف اینترنت، دیگر چیزی نیست که با آن سر و صدا کنید. وب سایت هایی مانند calorie-counter.com را بررسی کنید تا متوجه منظور من شوید.

2-

چند هدف تعیین کنید سریع ترین راه برای کاهش وزن ممکن است این باشد که بدانید چقدر می خواهید کم کنید. اگر می خواهید بیش از چند پوند وزن کم کنید، بهتر است یک رقم روشن و همچنین یک بازه زمانی در ذهن داشته باشید. تعیین هدف و تجسم خود در رسیدن به آن در یک مهلت مشخص می تواند برای انگیزه و تمرکز شگفت انگیز باشد. اگر واقعاً احساس شجاعت می کنید، یک تاریخ را در تقویم خود علامت بزنید و به خود بگویید که تا آن زمان مقدار x را از دست داده اید. هیچ چیز مانند فشار برای به دست آوردن مردم وجود ندارد!

3-

چندتا عکس از خودت بگیر آیا تا به حال توجه کرده اید که چگونه دیدن عکس های لحظه ای تعطیلات می تواند شما را به کاهش وزن وادار کند؟ خوب، چرا باید منتظر بمانیم تا بعد از تعطیلات، انگیزه خود را تقویت کنیم؟ سریع ترین راه برای کاهش وزن این است که در واقع از باسن خود خارج شوید و کاری برای آن انجام دهید. هر هفته در همان مکان با همان لباس از خود عکس بگیرید و با کاهش وزن باید بتوانید متوجه تغییر در هر عکس شوید. محرک بزرگ!

4-

تمرینی را پیدا کنید که برای شما مفید است. من شخصا دوست دارم دویدن یا دویدن را دوست دارم، اما بسیاری از افرادی که می شناسم از دویدن متنفرند و ترجیح می دهند شنا کنند یا دوچرخه سواری کنند یا پیاده روی طولانی داشته باشند. شما با تماشای تلویزیون یا نشستن در خانه هیچ کالری نمی سوزانید – سریعترین راه برای کاهش وزن شامل تماشای تلویزیون و خوردن وان بستنی نیست – بنابراین تلاش برای فعال بودن به طور منظم شاید سریعترین راه باشد. برای کاهش وزن از همه اینها

این مقاله حداقل باید به شما ایده می داد که سریع ترین راه کاهش وزن برای شما کدام است. برای کتاب کاهش وزن رایگان لینک های زیر را بررسی کنید و موفق باشید!