سرهنگ دوم استوارت شلر در بازداشت است


پدرش گفت که یک مقام سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده که به دلیل آزار و اذیت رئیسان خود به دلیل عدم خروج از افغانستان برکنار شده بود ، در زندان نظامی به سر می برد.

در ویدئویی که ماه گذشته در فیس بوک زنده شد ، سرهنگ دوم استوارت شلر پس از حمله انتحاری ویرانگر در فرودگاه کابل که منجر به کشته شدن 13 پرسنل ارتش آمریکا و چند افغان شد ، به رهبری ارتش حمله کرد.

سرهنگ دوم شلر پس از یک اتفاق پرشور اعلام کرد که از کار خود کناره گیری کرده و پس از 17 سال خدمت از حقوق بازنشستگی 2 میلیون دلاری جدا می شود.

او بعداً گزارش داد که دستور داده شده است که معاینه سلامت روان را انجام دهد.

پدرش به Task & Purpose گفت که افسر در حال حاضر در تیپ است.

استو شلر سن تر ، به خبرگزاری گفت: “پسر ما فقط س questionsالاتی را مطرح کرد که همه از خود می پرسیدند ، اما آنها از صحبت کردن ترسیدند.”

ارشد شلر می گوید: “او مسئولیت را درخواست کرد. در واقع ، من فکر می کنم او حتی از ما عذرخواهی کرد که ما اشتباه کردیم ، اما آنها نتوانستند این کار را انجام دهند ، که شگفت آور است.” پنجشنبه.

در غیاب ویدئوی ویروسی خود ، سرهنگ دوم استوارت شلر دستور داد تحت معاینه سلامت روان قرار گیرد.
فیس بوک

“آنها از او یک معما ساختند و از او خواستند که صحبت نکند. او این کار را کرد و به زندان افتاد. آنها نمی دانند با او چکار کنند. “

کاپیتان سام استفانسون ، سخنگوی قوای تفنگداران دریایی ، به Task & Purpose گفت که شلر “در حال حاضر در بازداشت پیش از محاکمه در تیپ منطقه ای یگان های دریایی شرق در اردوگاه پایگاه تفنگداران دریایی Lejeune تا جلسه مقدماتی مطابق ماده 32” است.

وی گفت: “زمان ، تاریخ و محل رسیدگی مشخص نشده است. به سرهنگ شلر کلیه مراحل لازم داده می شود. “

تیپ منطقه ای در کمپ Lejeune.
سرهنگ دوم استوارت شلر در اردوگاه پایه Lejeune سپاه تفنگداران دریایی در تیپ منطقه ای یگان های دریایی در شرق در حال نگهداری است.
USMC

شلر پدر در محل فروش گفت که پسرش یک آمریکایی مفتخر است که عاشق سپاه است.

او گفت: “این مس responsibilityولیت همان مسئولیتی را دارد که از او و شوهرانش انتظار می رود.”

این افسر توضیح داد که علیرغم اخراجش ، او هنوز یک تفنگدار دریایی فعال بود – تا زمانی که استعفای خود را تکمیل نکرد ، که به گفته وی تا حدی توسط یکی از فرماندهان سابق که در LinkedIn نوشته بود “در صورت احترام” باید استعفا دهد ، ایجاد شد.

استوارت شلر.
استو شلر پدر ، پدر سرهنگ استوارت شلر ، می گوید که پسرش یک آمریکایی مفتخر است که تفنگداران دریایی را می ستاید.
فیس بوک

دیدگاهتان را بنویسید