سرمربی جدید تیم ملی را منصوب می کنیم. 2 ماه پیش استیلی اسکوچیچ اعلام بی کفایتی کرد!ساعت: 08:55
تاریخ انتشار: 1301/06/24
کد خبر: 1897537

یکی از اعضای هیات مدیره و نماینده فدراسیون فوتبال گفت: حمید استیلی 2 ماه پیش فکر می کرد اسکوچیچ بی کفایت است اما حالا اشک در چشمانش حلقه زده است؟!

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانا؛ احسان اصولی عضو هیات رئیسه و نماینده فدراسیون فوتبال اظهار داشت: حمید استیلی به صورت شفاهی استعفای خود را ارائه کرده و در حال حاضر در اردو نیست و در تمرین امروز نیز غایب است. به گفته وی، به زودی جایگاه سرپرستی تعیین خواهد شد.

وی در مورد اینکه آیا پرونده اسکوچیچ برای فدراسیون دردسر ایجاد می کند، گفت: کاری که در جلسه هیئت مدیره انجام می دهیم مربوط به این اتفاقات است. فدراسیون با او معامله کرد. مهدی محمد نبی (نایب رئیس فدراسیون) نیز بحث را بر عهده گرفت. در نهایت با توجه به گزارش به هیئت مدیره با ایشان موافقیم. نگاهی حرفه ای به جنبه های حلقه مفقوده فوتبال ما.

سخنگوی فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که آیا تمام حقوق اسکوچیچ طبق قرارداد پرداخت شده است، گفت: نقشه راه در خصوص این مسائل وجود دارد. قرارداد اسکوچیچ ریالی بود اما او مقداری از پولش را ارزی می خواست. به این صورت گرفته می شود. او موافقت کرد و ما هم طبق آن پیش رفتیم.

اوسلی تاکید کرد: باید از اسکوچیچ تشکر کنیم زیرا او برای تیم ملی زحمت کشید. از رابطه ما با اسکوچیچ، او یک فرد بسیار حرفه ای است. برخی می گویند او اشک در چشمانش جاری است، اما یک مربی حرفه ای می داند که شما نمی توانید یک اتفاق مهم را از روی اشک در چشمان یک مرد قضاوت کنید.

وی در پاسخ به صحبت های حمید استیلی گفت: برخی از دوستان فضا را هیجانی کردند و هیات رئیسه و فدراسیون فوتبال و هیات های مناطق را زیر سوال بردند. این رفتارها مناسب نیست. یک سقف و دو باد امکان پذیر نیست. می آیند و می گویند این هیئتی است که دوستان را تعیین کرده و اطلاعاتی به هیئت نمی دهند. متأسفانه حمید استیلی این سخنان را بارها تکرار کرد. ما بر اساس اصول حرفه ای تصمیم گرفته ایم.

وی افزود: اسکوچیچ شخصا قبل از این اتفاقات رفتار حرفه ای داشت و از مسائل آگاه بود. استیلی و کمیته فنی دو تا سه ماه پیش نامه ای مبنی بر تغییر سرمربی نوشتند و رسانه ها را خلاف عرف اعلام کردند و اسکوچیچ را محروم کردند. چرا اشک در چشمانشان جمع نشد؟!

وی گفت: نظر کمیته فنی در حال بررسی است و اعضا باید قبل از اعلام نظر این نظر را به هیئت مدیره برسانند. اگر قرار است اعلام شود، هیئت رئیسه باید اعلام کند. متأسفانه آنهایی که مقابل اسکوچیچ بودند حالا طرفدار او شده اند.