سربازان بدون پیراهن کره شمالی با شکستن بلوک ها روی شیشه ای در مقابل کیم جونگ اون در ویدئویی عجیب دراز کشیده اند


در یک سری تمرینات عجیب در حضور رئیس جمهور کیم جونگ اون و زیردستانش ، سربازان کره شمالی بدون تی شرت قدرت نظامی این کشور را با ضربه زدن به بدن با اشیاء و دیگر آثار قدرت در یک ویدیوی تبلیغاتی نشان دادند.

این کلیپ که کمی بیش از دو دقیقه طول می کشد ، توسط مارتین ویلیامز ، روزنامه نگار متمرکز بر کره شمالی در رسانه های اجتماعی بارگذاری شد. وی در توییتی نوشت که این رزمایش از طریق تلویزیون دولتی کره شمالی پخش شد.

کره شمالی و جنوبی برای تجدید ارتباطات تحت اندیشه ها

در این ویدئو ضربات پرواز دیده می شود و سربازان با دست و پای خود تخته های بتنی را می شکنند. یک سرباز دیده می شود که به یک ردیف کاشی برخورد می کند و آنها را با سر می شکند.

دیگری دید که او چندین بار با چارچوب و سر که برایش شبیه چوب بود ضربه می زند. برخی دیگر تکه های بزرگی از اسلب بتنی را روی سینه خود می گذارند وقتی شخص دیگری با چکش بزرگ به آن ضربه می زند.

در پایان این ویدئو ، یک نفر زنجیرهایی را که دور خود پیچیده بود می شکند و دو بطری بزرگ را می شکند و سپس آنها را تکه تکه می کند و باعث خوشحالی مقامات نظامی می شود.

در این عکس ، که توسط دولت کره شمالی ارائه شده است ، رهبر کره شمالی ، کیم جونگ اون ، قبل از آنچه شمال می گوید موشک بالستیک قاره پیما در نمایشگاه سیستم های تسلیحاتی در پیونگ یانگ ، کره شمالی به نمایش گذاشته شده است ، در مرکز صحبت می کند.
(خبرگزاری مرکزی کره / سرویس خبری کره از طریق AP)

در مقطعی ، ویدئو به دست کیم 37 ساله می رسد ، که صاف است و ظاهراً از نمایش لذت می برد. این کلیپ همچنین نشان می دهد که بقیه جمعیت با خوشحالی کف می زنند.

کره شمالی ویدئوهای تبلیغاتی مشابهی را نشان می دهد که قدرت نظامی این کشور را در گذشته نشان می دهد. بیشتر شامل سربازان است که با اجسام سخت به آنها ضربه می زنند و اشیاء را با سر و دست خود می شکنند ، یا اشیاء را بر سر خود می زنند.

این حادثه زمانی رخ داد که کیم روز دوشنبه متعهد شد که ارتش قوی ایجاد کند که با خصومت های آمریکا مخالف باشد.

کیم نمایشگاه کمیاب را مرور کرد و قول ساخت آن را داد "شکست ناپذیر" رسانه های دولتی روز سه شنبه گزارش دادند که ایالات متحده را متهم به ایجاد تنش در منطقه و عدم اقدام برای اثبات اینکه قصد خصمانه علیه شمال ندارد ، کرده است.

رسانه های دولتی روز سه شنبه گزارش دادند که کیم از نمایشگاه نادر بازدید کرد و قول داد که نظامی “شکست ناپذیر” ایجاد کند زیرا ایالات متحده را متهم به ایجاد تنش در منطقه و عدم اقدام برای اثبات اینکه آنها قصد خصمانه ای نسبت به شمال ندارند ، کرد.
(خبرگزاری مرکزی کره / سرویس خبری کره از طریق AP)

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

کیم روز دوشنبه به نقل از خبرگزاری رسمی کره شمالی گفت: “ایالات متحده اغلب اعلام کرده است که با کشور ما دشمنی ندارد ، اما بر اساس اقدامات انجام شده ، هیچ مدرکی وجود ندارد که ما را متقاعد کند که خصمانه نیست.” ایالات متحده با قضاوت های نادرست و اقدامات خود به ایجاد تنش در منطقه ادامه می دهد. ”

آسوشیتدپرس به این گزارش کمک کرد.

دیدگاهتان را بنویسید