ستاره های فیلم “نامزد 90” مایکل جسن و جولیانا کاستودیو از هم جدا شدند


مایکل جسن و جولیانا کاستودیو فسخ را اعلام کردند.

ستارگان “نامزد 90 روزه” روز سه شنبه خبر جدایی خود را در اینستاگرام منتشر کردند که این نیز دومین سالگرد ازدواج را رقم زد.

جسن تصویری از روز عروسی نوشت: “امروز فقط دومین سالگرد ازدواج ماست و متأسفانه آخرین سالگرد ازدواج ماست.” “ازدواج ما قربانی COVID-19 است که در هیچ آماری نشان داده نمی شود. خوشبختانه شما به سرعت سالم تر و قوی تر از همیشه می شوید. برخی از ما احتمالاً مدتی دیگر در مراقبت های ویژه می مانیم.”

جسن – که به اشتراک گذاشت چیزی چیزهای خوب در مورد شریک سابقش – او همه گیری کروناویروس را مسئول “خسته شدن” هر دو دانست.

او گفت: “من قدرت ذهن و قوت خود را حفظ نکردم تا بتوانم مردی باشم که شما می خواستید.” “من نمی توانستم تشخیص دهم که شما همیشه در آنجا بودید.”

MEGHAN KING یک عکس از مراسم عروسی برای رئیس جمهور جو بایدن ، نیفیل جیدن بایدن ، ‘خداوند و بانو’ به اشتراک می گذارد. OWENS ‘

ساعاتی بعد ، کاستودیو در حساب شخصی خود جدایی را تایید کرد و به طرف خود گفت که چه چیزی باعث جدایی این دو شده است.

او گفت: “شما به COVID-19 به عنوان یکی از دلایلی که دیگر با هم نیستیم اشاره کردید ، اما همه می دانیم که فراتر از این وجود دارد.” “همانطور که اشاره کردید ، ما با هم مشکلات زیادی را پشت سر گذاشتیم ، COVID دوران سختی بود ، اما من سخت ترین زمان را داشتم که شما را به عنوان فردی که در کنار من بود تصور کنم و متأسفانه شما چیزی کاملاً متفاوت نشان دادید.”

کاستودیسیو خاطرنشان کرد که می دانست وقتی مجبور است خودش را تشخیص دهد باید “ترک” کند.

او ادعا می کند: “من دیگر عضوی از خانواده نبودم ، احساس می کردم که یک خدمتکار هستم. تا آنجا که من آنطور که می خواستم زندگی نکردم ، سمی بود.” “من خودم را بیشتر دوست دارم ، تا حدی که متوجه می شوم مهم هستم و می خواهم خوشحال باشم.”

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ستاره های TLC در سال 2019 در فصل هفتم “نامزد 90 روزه” ظاهر شدند.

جسن قبلاً با سارا ناسا ازدواج کرده بود. این زوج سابق دو فرزند دارند – یک پسر مکس و یک دختر CeCe – و آنها با هم ماندگار شده اند.

کلیک اینجا برای خواندن بیشتر در مورد نیویورک پست

دیدگاهتان را بنویسید