ستاره سابق MLB ری فوس ، معروف به دخالت در حادثه پیت رز ، در سن 74 سالگی درگذشت.


ری فوس ، دو بار قهرمان همه ستاره ها و سری های جهانی که به طور مشهور توسط پیت رز در بازی All-Star 1970 مورد ضرب و شتم قرار گرفت ، چهارشنبه پس از مبارزه با سرطان درگذشت. او 74 ساله بود.

کارول فوس در بیانیه ای مرگ شوهرش را اعلام کرد. هر دوی آنها 51 سال است که ازدواج کرده اند. ری فوس 16 سال است که با سرطان مبارزه می کند.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

در یک عکس از یک پرونده در 14 ژوئیه 1970 ، پیت رز از لیگ ملی با رز فیس رزمنده لیگ آمریکا درگیر شد تا در دوازدهمین دوره بازی بیسبال All-Star در سینسیناتی به پیروزی برسد. مربی پایه سوم لئو دوروچر و تیرانداز عرشه دیک دیتز (2) در معرض دید هستند.
(عکس AP ، فایل)

فوس در سال 1965 انتخاب شد. سرخپوستان کلیولند برای پیش نویس دور اول انتخاب شدند. او از سال 1967 تا 1972 برای سرخپوستان بازی کرد و در آن دوران دو بار ستاره تمام ستاره بود. در فصل 1970 ، او حتی رای MVP را نیز به دست آورد. در سالهای 1970 و 1971 ، او برنده جایزه دستکش طلا شد.

در این مقاله ، در 26 مه 2015 ، عکسی با پخش کننده تلویزیونی اوکلند اتلتیکس و شکارچی سابق ری فاس در آستانه بازی بیس بال بین دو و میدانی دو و میدانی در اوکلند ، کالیفرنیا در دستور کار است.  فوس ، یک شکارچی با اسلحه سنگین که کارش وقتی به پایان رسید که توسط پیت رز در بازی All-Star در 1970 نابود شد ، درگذشت.

در این مقاله ، در 26 مه 2015 ، عکسی از پخش کننده دو و میدانی اوکلند و ری فاسه ، که در حال انجام مصاحبه قبل از بازی بیس بال بین دو و میدانی و دیترویت تایگرز در اوکلند ، کالیفرنیا است ، گرفته شده است. فوس ، یک شکارچی با اسلحه سنگین که کارش وقتی به پایان رسید که توسط پیت رز در بازی All-Star 1970 نابود شد ، درگذشت.
(عکس AP / جف چیو ، پرونده)

این جنگنده در سال 1973 به اوکلند اتلتیکس فروخته شد و قبل از پیوستن به سرخپوستان در 1976 ، سه فصل با این حق رای بازی کرد. او با بازی در تیم های Seattle Mariners و Milwaukee Brewers دوران حرفه ای خود را به پایان می رساند. در سالهای 1973 و 1974 ، او در تیم های سری A جهانی حضور داشت.

سریال PLAYOFF برای روابط به عنوان DODGERS ، GIANTS در بازی 5 گرم می کنند

A’s در بیانیه ای نوشت: “A’s های اوکلند وقتی از مرگ ری فوس مطلع می شوند شکسته می شوند.” “تعداد کمی از مردم تصور می کنند که بیشتر از ری به عنوان یک ورزشکار بدانید. او یک نماد حق رای بود که همیشه اطمینان داشت که همه بازیکنان ، مربیان ، همکاران و هواداران می دانند که آنها بخشی از خانواده اوکلند A هستند. تسلیت عمیق به کارول ، نیکی و لیندسی ، خانواده و دوستانش در این زمان دشوار. ما دلتنگ شما خواهیم شد ، ری. “

ری فوس ، پخش کننده اوکلند اتلتیک ، در حین نوار مطبوعاتی در بازی با شیکاگو وایت ساکس در ورزشگاه هووکام در 8 مارس 2015 در مسا ، آریزونا کار می کند.

ری فوس ، پخش کننده اوکلند اتلتیک ، در حین نوار مطبوعاتی در بازی با شیکاگو وایت ساکس در ورزشگاه هووکام در 8 مارس 2015 در مسا ، آریزونا کار می کند.
(عکس از مایکل زاگاریس / دو و میدانی اوکلند / گتی ایماژ)

مرگ فوس همچنین باعث ناراحتی بیس بال در سراسر جهان شد.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

Catcher 12 فصل در رشته های اصلی بازی کرده است. او با 61 گل خانگی 0.256 را به ثمر رساند. در دوران بازنشستگی ، او برنامه تلویزیونی NBC Sports California بود.

آسوشیتدپرس به این گزارش کمک کرد.

دیدگاهتان را بنویسید