ساکنان سیاتل از رئیس پلیس می خواهند در اردوگاه بی خانمان ها صحبت کند زیرا دستور واکسیناسیون گشت ها را بیشتر به خطر می اندازد


ساکنان سیاتل این هفته با رئیس پلیس موقت شهر ملاقات کردند تا راه حل را درخواست کنند زیرا اردوگاه بی سرپناه در پارک محلی نگرانی های امنیتی را افزایش می دهد – و مجوز واکسن قریب الوقوع احتمالاً کمبود افسران پلیس را تحت تأثیر قرار می دهد.

ساکنان محله شمالی بلارد / کرون هیل روز سه شنبه با آدریان دیاز ، رئیس پلیس موقت سیاتل ملاقات کردند تا درباره موارد افزایش آزار و اذیت ، قاچاق مواد مخدر و استفاده در فضای باز و سرقت و سرقت در مشاغل محلی مرتبط با بی خانمان ها بحث کنند. KOMO گزارش داد که اردوگاهی در پارک بلارد کامونز است.

روز یکشنبه ، نیروهای امدادی در سیاتل سعی کردند یک زن 56 ساله را در کمپ زنده کنند ، اما نتوانستند جان او را نجات دهند. به گزارش KIRO ، دیاز در پیاده روی در اجتماع شرکت کرد ، که به ساکنان اجازه می داد حتی پس از آتش سوزی چادرهای کمپ در ماه گذشته و انفجار چند مخزن پروپان ، ناامیدی خود را ابراز کنند.

پلیس SEATTLE نجات یک جنایتکار مشاهده شده از یک اتومبیل اختصاصی در مقابل وسیله نقلیه آتش سوزی ، نمایش های ویدئویی توسط BODYCAM

به نقل از KING ، روز سه شنبه ، حداقل 765 مأمور پلیس در سیاتل ، 84 درصد از اعضا ، اطلاعات مربوط به واکسیناسیون علیه COVID-19 را با نزدیک شدن مهلت 18 اکتبر ارسال کردند. حدود 100 مقام دولتی به دنبال معافیت هستند و 202 نفر هیچ مدرکی از اسناد واکسیناسیون ارائه نداده اند.

“من واقعاً ناامید شده ام. من از کلمات زیبا استفاده می کنم ، درست است؟” رودی پانتوجا ، ساکن ، که ملاقاتی را با دیاز ترتیب داده بود ، با اشاره به اردوگاه بی خانمان ها در محله خود به KOMO گفت. “این عادلانه نیست. عواقبی ندارد و من می خواهم آنها نیز مانند بقیه پاسخ دهند.”

مردم در 6 آوریل 2020 در سیاتل در پیاده رو می خوابند. (عکس توسط کارن دوسی / گتی ایماژ)
(کارن دوسی / گتی ایماژ)

او گفت که خدمات اعتیاد و آگاهی نیز برای قدم زدن در اجتماع دعوت شده بودند ، اما آنها ظاهر نشدند.

پانتوجا گفت: “او به من می گوید این افراد مهم نیستند.” “یک نفر در پارک بلارد کامونز فوت کرد. نفر بعدی کیست؟”

صدای فریادهای اردوگاه از ساختمان مسکونی آن طرف خیابان که مونیکا گریگز ساکن آن زندگی می کند ، شنیده می شود. او به KOMO گفت که از آنجا که افراد بی خانمان اغلب مورد سوء استفاده جنسی قرار می گیرند ، پسر جوان او س questionsالاتی را در مورد معنی تجاوز می شنود.

گریگز گفت: “من فکر می کنم کسی باید مسئول این واقعیت باشد که ما صدای فریاد زنان را می شنویم.” “من می دانم این چیست و پسرم می پرسد ، اما نمی توانم به او بگویم تجاوز به چه معناست.”

او همچنین به آخرین مرگ یک زن بی سرپناه در شرایط پزشکی روز یکشنبه پاسخ داد.

“این شخص ، این مرد را می توان نجات داد – می توان به او کمک کرد – اما اگر به آنها اجازه دهید اینگونه زندگی کنند ، چگونه به او کمک می کنید؟” گفت گریگز. “سیاتل یک شهر غنی است – این غیر قابل قبول است.”

انتخابات شهردار سیاتل در ماه نوامبر برنامه ریزی شده است. جنی دورکان ، شهردار دموکرات ، که نمی خواهد برای دومین بار پس از یک سال اختلاف بر سر زندان های همه گیر ، اعتراضات ضدپلیس و منطقه احتمالی خودمختار ، خواستار دومین دوره ریاست جمهوری شود ، گفت: پارک بلارد کامونز در “لیست اولویت حذف” قرار دارد اما ساعت ارائه نکرد.

بروس هارل ، نامزد شهرداری ، به KOMO گفت: “من فکر نمی کنم شما احساس فوریت می کنید وقتی مردم نیاز به اسکان دارند و محله ها پارک ها و مناطق مشترک را پس می گیرند.” ما باید به این افراد کمک کنیم ، اما همچنین باید احساس فوریتی در نحوه برخورد با این مسئله داشته باشیم. “

یکی از اعضای شورای شهر گفت: “من فکر می کنم شهر باید دو کار انجام دهد.” “شماره یک ، آنها باید روایت را تغییر دهند و به همه بگویند ما قصد داریم این طرح را منتشر کنیم ، شما مهلت ها را می بینید ، می توانید مطمئن شوید که ما در مسیر درستی حرکت می کنیم. و دوم ، شما در واقع این کار را انجام می دهید.”

او می خواهد حداقل 12 درصد از بودجه شهر صرف مسکن شود. هارل پیشنهاد می کند که 1000 خانه در شش ماه اول 2022 و 2000 واحد تا پایان سال آینده آماده شود.

هارل گفت: “ما این طرح را منتشر می کنیم.” “ما مهلت هایی را که با آنها مخالف هستیم نشان می دهیم. ما با مالیات های موجود پول جمع آوری می کنیم ، ما روی مالیات های مترقی تر کار می کنیم و از جوامع بشردوستانه استفاده خواهیم کرد. ما شروع به ساخت و بررسی راه خود برای خروج از مشکل می کنیم.”

رقیب او لورنا گونزالس آشکارا علیه پلیس بود ، که اقدام به پاکسازی بی خانمان ها از اردوگاه ها کرد. در یک کنفرانس خبری سه هفته پیش ، او برنامه خود را برای درمان بی خانمان ها در شهر فاش کرد و به خبرنگاران گفت که سیاتل باید از ایالت واشنگتن و کینگ کانتی برای تأمین بودجه بیشتر برای خدمات بهداشت روانی لابی کند.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

گونزالس گفت: “هیچ کس در هر نقطه از شهر اردو نمی خواهد.” من به عنوان شهردار ، افراد را به اجبار از یک فضای عمومی خارج نمی کنم و به یک فضای عمومی دیگر منتقل نمی کنم. “

گونزالس تخمین می زند که شهر به 37000 مسکن ارزان قیمت نیاز دارد.

او گفت: “این وظیفه ماست که به افراد خدمات و مسکن متناسب با نیازهای آنها ارائه دهیم.” “این رویکردی نیست که برای همه مناسب باشد. من معتقدم که وقتی این کار را انجام دهیم ، مردم این خدمات و این آپارتمان را می پذیرند. مشکل در حال حاضر این است که ما سرپناه کافی نداریم.”

دیدگاهتان را بنویسید