ساماندهی فعالان عرصه فضای مجازی مهم است/ در این عرصه نیازمند افراد با اراده و باهوشی چون شهدا و خوش اخلاق هستیم.ساعت: 16:43
تاریخ انتشار: 1301/04/22
کد خبر: 1882912

فرمانده سپاه قدس گیلان نقش تشکل و وحدت در فضای مجازی را بسیار موثر دانست و گفت: باید در فضای مجازی هماهنگی و سازماندهی وجود داشته باشد و نیازمند افراد باهوش و فداکار با اراده و کاردان قوی در این زمینه هستیم. شهید بیگلو هم همین سطح است. و شهدا شاد باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ سردار محمد عبدالله پور امروز 17 آذرماه در مراسم افتتاحیه دوره آموزشی شبکه مدیریت در فضای مجازی در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد رشت با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عملیات رمضان گفت: شهدای عملیات رمضان بدون شلیک گلوله و ترکش و تشنگی به شهادت رسیدند. ” شهید شدند.

وی شهید بیگلو را یکی از شجاع ترین و کارآمدترین فرماندهان دوران دفاع مقدس دانست و گفت: شهید بیگلو به تنهایی 35 هزار سرباز در دوران دفاع مقدس تربیت کرد و در مقابله با حق و باطل پیشتاز بود.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر اینکه مسئولان و متولیان فرهنگ و فضای مجازی باید برای خدا تلاش کنند، گفت: امام حسین (ع) مصداق بارز این است که خداوند عامل همه اسباب است. امام حسین علیه السلام با اینکه همه اهل بیتش را فدا کرد، امروز بر دلها حکومت می کند و حماسه اربعین را می آفریند.

عبدالله پور با اشاره به نقش شخصیت معنوی امام خمینی (ره) در ارتقای نیروها در تراز انقلاب اسلامی افزود: امام خمینی (ره) در کنار خدا ایستادند و در این راه ایستادند و خداوند درها را به روی ایشان گشود. 400 اسیر عراقی نیز در مبارزه با صدام در راه امام و دفاع مقدس به شهادت رسیدند.

وی با بیان اینکه امروز میدان فضای مجازی در دست دشمن است، تصریح کرد: اگر کلاشینکف در این زمینه داشته باشیم صدها مسلسل دارند اما اگر با نیت و اعتقاد کار کنیم خدا علت است. دلایل، ما موفق خواهیم شد.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به قدرت سایبری جمهوری اسلامی در جهان بین الملل گفت: امروز جمهوری اسلامی با ضربات خود در میدان سایبری دشمن را غافلگیر کرد.

به گفته عبدالله پور، در عرصه فضای مجازی برای شکست دشمن به مجموعه ای از افراد فهیم و ایثارگر با اراده قوی و منش نیک مانند شهید بیگالو و شهید شهید نیاز داریم و خوشبختانه امروز چنین افرادی را داریم. از فعالان فضای مجازی گیلان می توان به شهدا اشاره کرد.

وی با تاکید بر فراگیری معارف شهید انصاری گفت: باید در همه عرصه های لازم انقلاب موفق باشیم و فعالان فضای مجازی نیز باید در این عرصه مردم را امیدوار کنند چرا که امروز دشمن سعی در ایجاد ناامیدی دارد و ما نباید. ایجاد ناامیدی

فرمانده سپاه قدس گیلان نقش سازماندهی و وحدت در فضای مجازی را بسیار موثر دانست و افزود: باید در فضای مجازی هماهنگی و سازماندهی وجود داشته باشد و بدون سازماندهی در این زمینه نمی توان کاری را پیش برد.

عبدالله پور با اشاره به شکست های مکرر آمریکا در مقابل ایران از جمله توقیف نفتکش های این کشور توسط یونان، گفت: امروز اگر آمریکایی ها به ما حمله کنند ثابت کرده اند که زیاد می خورند. این قدرت باید به فضای مجازی نیز گسترش یابد.

وی جنگ با دشمنان انقلاب در فضای مجازی را جنگی نابرابر دانست و تصریح کرد: دشمنان انقلاب اسلامی در فضای مجازی محدودیتی ندارند و از هر ترفندی برای حمله به انقلاب استفاده خواهند کرد.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه عوامل فضای مجازی باید تمام اقدامات خود را برای جلب رضایت خداوند متعال انجام دهند، تصریح کرد: این امر باعث می شود با مشکلات و مقابله با دشمن مقابله کنند.

انتهای پیام/