سارقان در وسط روز در سانفرانسیسکو به اتومبیل ها حمله کردند و به سمت یک سامری خوب تیراندازی کردند


مردی در سانفرانسیسکو سعی کرد مانع از ورود سارقان به خودروها در نزدیکی Embarcader و شلیک به سمت او در روز روشن روز چهارشنبه شود.

سامری خوب بر دو مردی که چمدان خود را از ماشین برداشتند و سپس آنها را تعقیب کردند ، فریاد زدند و آنها به خودروی دیگر حمله کردند و شروع به عکس گرفتن کردند. به گفته شاهدان ، در آن زمان ، یکی از سارقان اسلحه را کشید و به سمت او شلیک کرد.

وسایل نقلیه سان فرانسیسکو در مناطق مشخص بیش از 750، ، پلیس

مردی که مایل بود نامش فاش نشود به KRON4 گفت: “عدم فعالیت منجر به این عمل می شود.” مرد گفت: “من صدای رعد و برق را شنیدم ، او به سمت من نشانه رفت و شلیک کرد ، و من پریدم پشت ماشینی که در کنار آن ایستاده بودم ، و آن موقع بود که آنها سوار ماشین شدند ، و من بلند شدم و شروع کردم به فریاد زدن بر سر مردم تا آنها را متوقف کنند.” به

شاهد هیچ آسیبی ندید و قربانیان سرقت خودرو پس از چند ساعت برگشتند تا چیزی پیدا نکنند.

MAN SAN FRANCISCO بعد از کیسه خواب که مجوز آتش گرفتن دارد دچار آسیب می شود

یک سامری خوب دیگر مقداری چمدان ذخیره شده پیدا کرد ، با قربانیان تماس گرفت و آنها برای تهیه بقایای بدن رفتند.

در مورد پاسخ پلیس ، آنها باید گزارش پلیس آنلاین را برای افرادی که به اتومبیل خود حمله کردند ، پر کنند. همچنین به شاهدی که تیراندازی کردند گفته شد که گزارش آنلاین پلیس را تکمیل کند ، اما او بار دوم با 911 تماس گرفت ، آنها موافقت کردند تا یک مأمور پلیس را برای ملاقات با او بفرستد.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

داشبورد اداره پلیس سان فرانسیسکو امسال 5682 گزارش سرقت را نشان می دهد. این میزان 0.6 درصد کمتر از مدت مشابه سال گذشته است.

فاکس نیوز با شهردار لندن برید و SFPD تماس گرفت تا در مورد این ماجرا اظهار نظر کند ، اما تا زمان انتشار آن پاسخی نداد.

دیدگاهتان را بنویسید