ساده ترین راه برای مدیریت پول


من اخیراً به شگفت انگیزترین ابزار مالی دست پیدا کردم.

می خواستم زودتر از این موضوع مطلع شوم.

فقط چهار ماه و نیم گذشته است ، اما من هرگز احساس نمی کردم که اینقدر مدیریت پذیر هستم ، اما در عین حال آنقدر آزاد هستم ، وقتی صحبت از مقدار پول من است و چقدر می توانم برای هر چیزی که نیاز دارم یا می خواهم هزینه کنم.

اما فکر نمی کنم با آن ابزار پول متوجه شدم که ثروتمند هستم.

خیلی چیزها فقط من را آزاد کردند.

برای شروع ، با وجود اینکه در پس انداز خوب بودم ، اما هنوز تصور روشنی از این که آیا من عاقلانه پس انداز می کنم ، چقدر واقعاً دارم و چگونه می توانم بر آنچه که برای رشد و تأمین نیاز دارم ، تسلط داشته باشم ، نداشتم. برای آینده من

من می خواهم در اسرع وقت بازنشسته شوم زیرا می دانم که من درآمد غیر فعال دارم و به اندازه کافی برای پرداخت صورتحساب ها هستم ، بنابراین می توانم با روزهایی که انجام می دهم بازی کنم. اگر چیزی که من دوست داشتم پول بیشتری به همراه داشت ، عالی بود. اگر نه ، همینطور است.

من می خواستم به اندازه مورد نیاز خود بتوانم سفر کنم ، دنیا را ببینم ، تا آنجا که ممکن است با خانواده ام وقت بگذرانم ، با عزیزانم تجربیات شگفت انگیزی داشته باشم و در هر زمان در صورت نیاز به هر کسی کمک کنم.

با این حال ، من دقیقاً نمی دانستم چگونه این کار را انجام دهم و چقدر طول کشید تا به آن رسیدم.

تا اینکه من واقعاً به همه چیزهایی که داشتم نگاه کردم و از روش های T. Harv Eker استفاده کردم.

اگر نام Harv را نشنیده اید ، پیشنهاد می کنم همین حالا شروع کنید. به خصوص اگر می خواهید نحوه مدیریت بهتر پول خود را بیاموزید.

و من فکر می کنم همه باید. از جهات مختلف ، پول می تواند ریشه استرس ما باشد ، که وقتی تا حدی سرکوب شود که ناخودآگاه بجوشد ، منجر به اقدامات زیادی می شود که ما را از زندگی خوشحال نمی کند.

مدیریت بهتر پول می تواند این استرس را کاهش دهد و به ما این امکان را می دهد که مرحله بعدی جستجوی خوشبختی را با یک فضای ذهنی جدید آغاز کنیم ، سفری برای کشف اینکه ما واقعاً چه کسی هستیم.

بنابراین بیایید فقط این کار را انجام دهیم – مسائل مربوط به پول خود را حل کنیم.

در ابتدا سخت خواهد بود. حتی می تواند دردناک باشد. زمانی را به خاطر می آورم که من به اندازه کافی درآمد کافی برای تهیه گوشت نداشتم و همچنین در بدهی کارت اعتباری فرو رفتم. آخرین کاری که می خواستم انجام دهم این بود که صورت حساب بانکی خود را بررسی کنم.

حتی زمانی که شروع به کسب درآمد کافی کردم تا در مورد مانده بانکی خود دوبار فکر نکنم ، باز هم به نوعی از بررسی دقیق و دقیق اعداد و ارقام در جریان و در حال اجتناب بودم.

همه چیز با هم قاطی شده بود.

تا اینکه از سیستم مدیریت پول Harv مطلع شدم.

بسیار ساده است ، در عین حال بسیار درخشان است. و ما اینجا هستیم. بگذارید آن را با شما به اشتراک بگذارم!

هارو اساساً می گوید که همه آنها باید شش حساب بانکی مختلف یا “شش لیوان” داشته باشند.

آره، ششبه

هر کس با پول خود هوشمند باشد ، همه تخم مرغ ها را در یک سبد نمی گذارد.

با شش حساب (یا به معنای واقعی کلمه اگر دوست دارید) می توانید به وضوح دریابید که چه پولی را نمی توانید لمس کنید و چه چیزی را می توانید سرمایه گذاری ، هزینه و اهدا کنید. می توانید همه این حساب ها را در یک بانک داشته باشید یا آنها را در بانک های مختلف باز کنید.

و اگر می خواهید با این سیستم ثروتمند شوید ، در مورد پول باید به سه نکته ساده پایبند باشید:

شما باید آن را بدست آورید ، ذخیره کنید ، توسعه دهید.

هنگامی که می بینید پول شما کجاست ، و به وضوح می دانید که چه چیزی را می توانید و چه چیزی را نمی توانید پرداخت کنید ، احساس آزادی می کنید زیرا می دانید که تصمیم شما بر اساس اعداد واقعی است.

فرض کنید شما راهی برای درآمدزایی پیدا کرده اید ، هر چه که باشد (این می تواند 100 دلار باشد ، می تواند 100،000 دلار باشد. این در مورد میزان درآمد شما نیست ، بلکه نحوه برای مدیریت پول تو.). پس از همه کسورات مانند مالیات و غیره ، مبلغ خالص برای شما باقی می ماند. این اساساً “پرداخت هزینه خانه” شما است.

این مقدار است که به شش لیوان مختلف تقسیم می شود.

شش کوزه / اسکناس عبارتند از:

1. حساب آزادی مالی یا FFA (10 of از حقوق خالص)

شما هرگز نمی توانید پول این لیوان را لمس کنید. هرگز. تنها زمانی می توانید از این ظرف پول خارج کنید که بازنشسته شوید. هیچ استثنایی برای این قانون وجود ندارد. به یاد داشته باشید که وقتی زمان جوانی دارید ، باید سالهای بیشتری را پس انداز کنید ، اما وقتی بزرگتر می شوید ، زمان کمتری نیز دارید. بنابراین در مورد آن سختگیر باشید. خود بزرگتر شما به این دلیل شما را دوست خواهد داشت.

باشه دروغ گفتم در این قاعده یک استثنا وجود دارد. و این تنها زمانی است که می توانید کاری را با پول موجود در این شیشه انجام دهید اگر قصد دارید آن را در چیزی سرمایه گذاری کنید که بازده ثابتی را تضمین می کند ، مانند سپرده های ثابت یا اوراق قرضه.

از آنجا که پول به هر حال ثابت می ماند ، می تواند در مواردی که برنامه سررسید دارد سریعتر رشد کند.

2. صرفه جویی در مصرف طولانی مدت یا LTSFS (10 of از حقوق خالص)

هنگامی که نیاز به خرید خانه ، ماشین ، یخچال یا هر چیزی که نیاز دارید خریداری می کنید ، که بسیار گران است. شما همچنین می توانید بخشی از این پول را برای سرمایه گذاری استفاده کنید و برای این سرمایه گذاری ها می توانید خارج از مناطق بازگشت تضمینی غواصی کنید. این بدان معناست که تا حدودی خطر وجود دارد.

تا حدی ، LTSFS پولی است که می توانید از دست بدهید. برخلاف FFA شما.

البته ، همچنان با LTSFS خود هوشمند باشید ، و اگر می خواهید روی چیزی سرمایه گذاری کنید که نیاز به یک جهش ایمانی دارد ، به یاد داشته باشید که در کنار دوز خوب شهود ، عملی و واقعیت محور نیز باشید.

در صورتی که نیاز به صرف مقدار زیادی از LTSFS خود داشته باشید و به میزان قابل توجهی کاهش یابد ، از ابتدا شروع کنید و دوباره ، هرگز از FFA ما پول نگیرید.

هرگز.

3. نیازها (55 درصد از حقوق خالص)

این یک حساب است که تمام هزینه های لازم به صورت ماهانه در آن ذخیره می شود. اجاره ، وام مسکن ، صورت حساب ، کارت اعتباری و وام ، فروشگاه مواد غذایی ، هزینه های روزانه … همین. فوق العاده ساده

اگر چیزی اضافی دارید ، یعنی کمتر از 55 درصد هزینه می کنید ، آن را به هر یک از پنج حساب موجود خود اختصاص دهید. شخصاً ، هر تعادلی که داشته باشم ، دوست دارم به FFA و LTSFS خود تقسیم کنم.

از دیدن رشد آنها لذت بردم.

4. تحصیلات (10 of از حقوق خالص)

هرگز قدرت آموزش را دست کم نگیرید.

حدود هشت سال پیش ، شخصی به من گفت افرادی که کتاب های غیر داستانی می خوانند ، هفت برابر موفق تر از کسانی هستند که فقط داستان می خوانند.

در حال حاضر ، من مطمئن نیستم که “هفت برابر بیشتر” در اینجا دقیق است یا خیر ، اما مطمئنم که این گزاره تا حدی حقیقت دارد.

به هر حال ، اگر کتابی تخیلی خوانده اید ، این بدان معناست که بر اساس حقایق نوشته شده است ، به این معنی که چیزی را باید آموخت و به کار بست.

وقتی ثبت نام می کنید ، نتایج را مشاهده می کنید. گاهی اوقات شکست می خورید ، سپس یاد می گیرید و دوباره ثبت نام می کنید ، اما اگر تسلیم نشوید ، نتایج را خواهید دید.

آن زمان بود که من این را آموختم ، خیالی است در مقابل. تئوری داستانی ، متوجه شدم که فقط کتابهای داستانی می خوانم. من داستان نمی خواندم اینها خسته کننده بود.

اما من برای موفقیت خارش داشتم ، بنابراین آن را امتحان کردم.

و من از آن زمان کتاب غیر داستانی نخوانده ام. وقتی بزرگ می شدم ، همیشه بینی ام در کتاب بود ، بنابراین زمان تغییر داستان رسیده بود.

این درست است که زندگی من تغییر کرده است. احساس می کردم باهوش ترم ، اعتماد به نفس بیشتری دارم ، در حال یادگیری و ثبت نام بودم ، و این نتیجه داد. وقتی آنجا بودم ، درباره پیشرفت شخصی نیز خواندم تا بهترین مهارت های مقابله ای را که برای یک زندگی شاد و بدون استرس به آن نیاز دارم ، توسعه دهم.

بنابراین ، نکته ای که به آن می رسم تحصیل است. اگر می خواهید رشد کنید و موفق باشید ، آموزش خود را شروع کنید.

کتاب بخرید ، دوره های مشق شب بخوانید ، در سمینارها شرکت کنید ، هر آنچه را که احساس می کنید ، آنچه را که می خواهید یاد بگیرید و چگونه می خواهید آن را یاد بگیرید ارائه می دهد.

اگر تمام بودجه تحصیلی خود را در یک ماه صرف نکنید ، خوب است. این بدان معناست که افزایش می یابد ، و سپس می توانید برای اقلام بلیط بالاتر که شامل یادگیری است ، مانند گروه نخبگان از استادان که عضویت سالانه بالایی دارند ، هزینه کنید.

اگر فکر می کنید می توانید همه چیز را که به صورت رایگان در اینترنت نیاز دارید بیاموزید ، این 10٪ را بگیرید و آن را به حساب دیگری که فکر می کنید مناسب است وارد کنید.

5. بازی (10 of از حقوق خالص)

سوپ! بهترین صندوق تا کنون. برای دلسوزی و دلسوزی است.

آیا دوست دارید برای شام یک بطری شامپاین میل کنید؟ آیا این آبگرم را می خواهید؟ اوه اون کیف و / یا کفش … من دوست دارم بازی کنم.

بدون گناه. از ابتدا ، شما می دانید که چه چیزی می توانید هزینه کنید و بر اساس آن هزینه کنید. و بله ، اگر آن را خرج نکرده اید ، جمع می شود ، بنابراین وقتی افزایش می یابد ، واقعاً می توانید هزینه آن را بپردازید.

یک هتل پنج ستاره در تعطیلات بعدی خود؟ مشکلی نیست.

6. دادن (5 درصد از حقوق خالص)

بالاخره همه چیز انرژی است. بنابراین اگر می خواهید کاری انجام دهید ، باید چیزی را از دست بدهید یا واگذار کنید. شما می توانید برخی از راه های سخت را از دست بدهید یا آنها را آزادانه و از صمیم قلب هدیه دهید.

این حساب را هر ماه خالی کنید. در اینجا چیزی برای ذخیره وجود ندارد. این انرژی است که باید خارج شود ، بنابراین مطمئن شوید که جریان دارد.

اگر در موقعیتی هستید که نیاز به کمک به یکی از اعضای خانواده یا معشوق دارید ، همیشه به این لایحه نگاه کنید. اگر مجبور شوید به آنها پولی بدهید که “نمی توانید از عهده آنها برآیید” ، از ناراحتی جلوگیری می کند.

همه چیز در اینجا باید داده شود ، بنابراین آن را ارائه دهید و عملاً بگویید: “این تنها چیزی است که باید بدهم.”

همینه که هست! شش حساب. امیدوارم آنها نیز بتوانند به اندازه من به شما کمک کنند. اکنون درآمد کسب کنید ، پس انداز کنید و رشد کنید!

آیا شما این مقاله را دوست دارید؟ سپس آموزش رایگان Harv for Passion، Purpose and Profit را مشاهده کنید.
نظرات

نظراتدیدگاهتان را بنویسید