زیارت نیابت 6090 شهید قم در پیاده روی اربعین حسینیساعت: 19:29
تاریخ انتشار: 1301/05/31
کد خبر: 1891842

اربعین حسینی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم از اجرای طرح زیارت نیابتی 6090 شهید و پدران و مادران قمی در این پیاده روی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش قم فردا حجت الاسلام والمسلمین مرتضی شعبان زاده در اولین جلسه ستاد اربعین این اداره کل اظهار داشت: محور مراسم اربعین امسال زیارت، زائران، زائران و کربلاست و علاوه بر این مناطق امام جماعت. حسین(ع) از زائران، نیابتی، حضوری، راه دور و کاروان پذیرایی می کند.

وی یکی از برنامه های مهم اربعین امسال را اجرای طرح زیارت نیابتی 6090 شهید و پدر و مادر شهید در استان قم عنوان کرد و این برنامه با همکاری ستاد ملی انجام می شود. کنگره شهدای استان با دلبستگی به سبک زندگی شهری.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم حسینی اربعین از آمادگی صدها مبلغ زن و مرد برای فعالیت تبلیغی خبر داد و تاکید کرد: محافل خانگی، موکب های حسینی، استقرار و اسکان زائران اربعین، زائران نامدار و عزاداری ها، مبلغان. و سایر مکان های نفوذ مبلغان.

حجت الاسلام شعبان زاده به تشریح اهمیت زیارت، حمایت محتوایی و تبلیغاتی از زائران خارجی، کمک به ترویج زیارت امام حسین (ع) و پیاده روی اربعین، بازدید میدانی از ایستگاه های صلواتی و… پرداخت و افزود: قم بزرگترین است. تعداد در استان بعد از تهران موکب های اربعین حسینی وجود دارد و پیش بینی می شود تعداد زائران اعزامی از قم به این مراسم تمدنی بیشتر از سال های گذشته باشد.

انتهای پیام/