زندگی واقعی پیتر گریفین با تأثیرات خود در محل ، طرفداران “Family Guy” را تحت تأثیر قرار می دهد


اگر پیتر گریفین شخصیت مورد علاقه شما در “Family Guy” است ، می توانید از یک ویدئوی تبریک سفارشی استفاده کنید یا پازل های خنده دار را از شخصی که ظاهری واقعی و واقعی دارد ، تماشا کنید.

به گزارش سرویس اخبار جنوب غربی ، روبرت فرانزز ، 33 ساله ، میلیون ها طرفدار را با تبلیغات و تجربیات خود از پیتر گریفین در دهه گذشته سرگرم کرده است.

او اولین تصویر امضای قهرمان را در سال 2012 در نیویورک کامیک کان پوشید و متوجه شد که لباس اصلی Ghost Rider او برای مرکز همایش های پرجمعیت Jacob K. Javits بسیار داغ است.

COSPLAY یا HALLOWEEN COSTUME؟ تجربه COSPLAY پاسخ را در نظر می گیرد

به جای ماسک و کت دوچرخه سواری چرمی ، فرانتس لباسی را که در چمدان خود آورده بود انتخاب کرد و کت و شلوار مناسب اقلیم پیتر گریفین را به همراه دکمه ها ، شلوارها و عینک های ساده ایجاد کرد.

روبرت فرانزس لباس پیتر گریفین را در سال 2012 شروع کرد. اولین حضور او در کمیک کان نیویورک بود.
(SWNS)

به گفته Franzese ، سوئیچ او در آخرین لحظه هنگامی که مردم برداشت های او را در محل می شنوند ، یک ضربه فوری می شود.

از آن زمان ، فرانتس بیشتر از پیتر گریفین ویروسی شد و به قطعه ای در مدار کمیک تبدیل شد.

سکسی بازیکنان 200،000 دلار در پرواز در کنوانسیون های کتاب خارجی کسب می کنند

فرانتس به فاکس نیوز گفت که امسال در کامیک کان نیویورک شرکت نکرده بود ، که این مسابقه چهار روزه روز یکشنبه 10 اکتبر به پایان رسید. در عوض ، قصد دارد در سال 2022 به کنوانسیون ها بازگردد.

او در یک ایمیل نوشت: “من در حال فیلمبرداری فیلم های Came و حفظ چندین حساب رسانه اجتماعی در فیس بوک ، اینستاگرام ، TikTok ، YouTube و توییتر هستم.”

روبرت فرانزس توانست استن لی ، اسطوره کتاب های کمیک را در حالی که کوسپلی خود پیتر گریفین را پوشیده بود ، ملاقات کند ، که شامل شلوار سبز ، پیراهن سفید با دکمه سفید ، کمربند مشکی و عینک گرد است.

روبرت فرانزس توانست استن لی ، اسطوره کتاب های کمیک را در حالی که کوسپلی خود پیتر گریفین را پوشیده بود ، ملاقات کند ، که شامل شلوار سبز ، پیراهن سفید با دکمه سفید ، کمربند مشکی و عینک گرد است.
(SWNS)

Franzese نزدیک به 800 تبریک سفارشی در Cameo ایجاد کرد و از مشتریانی که این فیلم را برای کارهای تجاری و استفاده شخصی خریداری کردند ، 5 ستاره دریافت کرد.

NORI LIKI NA COMIC CON

بیشترین تماشای وی در TikTok دارای بیش از 9.2 میلیون بازدید است ، که اگر در ژوئن 2021 به این پلتفرم ملحق شود ، یک دستاورد چشمگیر است.

Franzese علاوه بر ایجاد محتواهای قابل استفاده دیجیتالی ، در مهمانی ها و رویدادهای رسمی دیگر مانند پیتر گریفین شرکت کرده است.

استعداد افراد محلی از لانگ آیلند حتی با تیم “Family Guy” نیز بی توجه نبود. Franzese برنامه بازی موبایل را در این برنامه در سال 2017 تبلیغ کرد و با بازیگران مختلف این برنامه از جمله ست گرین ، آدام وست و رالف گارمن ملاقات کرد.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

فرانزس حتی در قسمت 2019 “شما نمی توانید بر کابین تسلط داشته باشید” (فصل 17 ، قسمت 16) رای خود را از تیم “Guy Family” گرفت.

در حال حاضر ، Franzese هیچ برنامه ای برای هالووین ندارد ، اما او به Fox News گفت که برای آینده خود برنامه دارد.

برای ثبت نام در زندگی خود اینجا را کلیک کنید

فرانتس نوشت: “امیدوارم در آینده صداپیشه انیمیشن شوم.” “پیتر تنها یکی از صداهایی است که می توانم تکرار کنم ، از جمله اما نه محدود به اکثر Looney Tunes و Muppets ، قهرمانان باب اسفنجی و غیره.”

دیدگاهتان را بنویسید