زتریم عوارض و عوارض جانبی

زوتریم یک قرص رژیمی است که سوخت و ساز بدن را افزایش می دهد و گرسنگی را مهار می کند. پس از بیست سال توسعه، آزمایش و تغییرات در بریتانیا منتشر شد. این مکمل از آن زمان به سمت غرب حرکت کرده و در اوایل سال جاری به ایالات متحده معرفی شد. به خوبی مستند شده است که Zotrim از نظر بالینی آزمایش شده است، اما آیا عوارض جانبی شناخته شده ای وجود دارد؟

به خوبی مستند شده است که مطالعات بالینی انجام شده روی Zotrim هیچ عارضه جانبی قابل تاییدی را ایجاد نکرده است. اما مواد تشکیل دهنده Yerba Mate، Guarana و Damiana عوارض جانبی مستندی در برخی از کاربران دارند. قبل از اینکه با یافته‌های خود شروع کنیم، باید بدانید که عوارض جانبی که می‌خواهیم فهرست کنیم ناشی از دوزهای غلیظ بالا و استفاده طولانی مدت از Yerba Mate، Guarana و Damiana است. دوز این مواد موجود در Zotrim به طور قابل توجهی کمتر است. همه نمی توانند مکمل های گیاهی را تحمل کنند، بنابراین بسیار مهم است که قبل از استفاده از این مکمل یا هر مکمل دیگری با پزشک خود مشورت کنید.

خطرات Zotrim

افراد حساس به کافئین می توانند سردرد، حالت تهوع، لرزش و لرزش را که بعد از نوشیدن یک فنجان قهوه تجربه می کنند را به شما بگویند. Zotrim دارای کافئین در آن است. Zotrim برای افراد زیر 16 سال در نظر گرفته نشده است و نباید توسط افراد دیابتی استفاده شود، حتی اگر وب سایت Zotrim ادعا می کند که برای افراد دیابتی بی خطر است.

مادران باردار، باردار و شیرده به دلیل کافئین و اثر محرک سه ماده دیگر نباید از این مکمل استفاده کنند. Zotrim دو پایه کافئین دارد. علاوه بر این، افرادی که دارای آلرژی گیاهی، ناراحتی قلبی، مشکلات فشار خون، افراد سیگاری هستند، باید از استفاده از این کمک رژیمی بدون تجویز پزشک خودداری کنند.

عوارض جانبی یربا میت، گوارانا، دامیانا

Yerba Mate با انواع مختلفی از سرطان ها از جمله سرطان مثانه و کلیه مرتبط است. مخلوط کردن این مواد با سایر مواد غذایی مانند افدرا می تواند به طور قابل توجهی شانس سکته و تغییرات فشار خون را افزایش دهد. هر مکمل دیگری که حاوی محرک باشد نباید با Zotrim ترکیب شود. افرادی که یربا ماته، گوارانا و دامیانا را با هم ترکیب کرده اند، روابط منفی با مواد مخدر را گزارش کرده اند. به عنوان مثال، محرک‌های موجود در این ترکیبات بر نحوه عملکرد داروهای زیر تأثیر می‌گذارند: داروهای گردش خون، داروهای ضد افسردگی، نیکوتین، آنتی‌بیوتیک‌ها و استروژن. به عنوان یک نکته جانبی، به افراد گفته می شود حداقل دو هفته قبل از عمل، مصرف دامیانا را متوقف کنند.

بنابراین این به یک نکته منفی ختم نمی شود، پایان دادن به این مقاله بدون بیان این که زتریم یک روش موثر و ایمن برای کاهش وزن است غیرمسئولانه خواهد بود. هدف از این مقاله تشویق علاقمندان به مشاوره گرفتن از یک متخصص قبل از استفاده بود.