زبان گاو برای کاهش وزن

زبان لطیف ترین و کم چرب ترین تکه گوشت گاو است. زمانی که بتوانید آن را پشت سر بگذارید برای یک رژیم عالی است. سرشار از پروتئین و مواد مغذی است. به همین دلیل است که بسیار محبوب می شود. یادم می‌آید آن‌ها را می‌دادند تا اینکه محبوبیتش باعث افزایش قیمت شد. قیمت یک زبان چهار پوندی در حال حاضر حدود پانزده دلار است، تقریباً به اندازه یک استیک خانوادگی یا تاس.

چند ترفند وجود دارد که باید برای اولین بار انجام دهید. برای شروع باید آن را با یک برس تمیز کنید. سپس آن را به مدت یکی دو ساعت در آب سرد قرار دهید، حتماً یکی دو بار آب آن را عوض کنید

یک تابه به اندازه کافی برای زبان و سبزیجات خود تهیه کنید. هویج، کرفس، سیر، رزماری یا آویشن (اختیاری) را به تابه اضافه کنید. زبان را با پوست روی سبزیجات قرار دهید. بعد از پخت راحت تر پوست را جدا کنید. حدود دو اینچ بالای زبان را با آب بپوشانید. سفت نجوشانید، در غیر این صورت سفت می شود، اما سه ساعت بجوشانید.

احتمالاً می خواهید در طول پخت و پز چند بار روی آن را جدا کنید. وقتی پخت و پز تمام شد، زبان را بردارید و چند ثانیه در آب سرد خیس کنید تا بتوانید کار کنید. برای جدا کردن پوست از چاقو یا قیچی استفاده کنید. روی بشقاب بگذارید و به ضخامت دلخواه برش دهید. سبزیجات را دور زبان گذاشته و سرو کنید.

پدر دوستم یک بار پخت و وقتی خنک شد 64 ق. شیشه با خیار شیرین، تمام خیارها را بردارید و در یک کاسه قرار دهید. سپس زبانش را در آب خیار گذاشت. او آن را برای چند روز گذاشت. وقتی کارم تمام شد دوستم یک قطعه را به من داد تا امتحان کنم، خیلی خوب بودم. یه زمانی باید اینجوری درستش کنم

رژیم لاغری سریع