زئولیت برای مادران و نوزادان

بسته به زئولیت، مادران شیرده یا باردار باید اولین افراد باشند.

نوزادان اغلب در هنگام زایمان دارای بارهای سمی هستند که ممکن است فراتر از بارهای سمی جمع آوری شده در طول عمر کامل یک بزرگسال نسل قبلی باشد. راه ورود سموم به داخل بدن نوزاد از طریق بدن مادر و جفت است. استرس سمی که بر نوزاد تأثیر می گذارد، همراه با سموم مضر خطرناک در عکس ها، چیزی است که بسیاری از دانشمندان اکنون از آن به عنوان علت واقعی اوتیسم در کودکان نام می برند.

فقط در صورتی که شما یک مادر شیرده یا یک مادر باردار هستید، توصیه می کنیم حتما سموم مضر خطرناک را از بدن دفع کنید تا اطمینان حاصل شود که می توانید از پسر یا دختر خود محافظت کنید زیرا اکثر سموم مضر قطعاً از بدن شما محافظت می کنند. زمانی که جنین در رحم است به سمت او حرکت کند. همچنین سموم و سموم می توانند به راحتی از طریق شیر مادر به شیرخوار شما منتقل شوند!

زئولیت یک روش فوق العاده بدون خطر برای سم زدایی است. مصرف زئولیت مایع یک روش مطمئن برای سم‌زدایی برای مادران است، زیرا زئولیت مایع مکان‌های ذخیره‌سازی آلاینده‌ها را جدا نمی‌کند (از این طریق می‌تواند تعداد زیادی سموم مضر خطرناک را در یک زمان ترشح کند).

مادران باید در مورد نحوه انتخاب سم زدایی سیستم خود بسیار آگاه باشند.

زئولیت در واقع یک انتخاب غیرقابل انکار سم زدایی برای مادران است… برخلاف روش‌های سم‌زدایی که مکان‌های ذخیره آلاینده‌ها را در بافت‌ها “باز” ​​می‌کنند و منجر به انتشار سموم مضر به طور انبوه در سیستم می‌شوند. مثلا:

* مادران باردار یا شیرده نباید سونا یا “رژیم های سم زدایی” انجام دهند زیرا اینها می توانند باعث ترشح سریع سموم مضر در جریان خون شوند. در لحظه ای که سموم مضر متعددی در یک زمان وارد جریان خون می شوند، سیستم های دفع کننده بدن ممکن است به راحتی فراتر از ظرفیت عمل کنند. این می تواند منجر به ورود مقادیر زیادی سم در جنین یا شیرخوار شیرده شود.

* با این حال، زئولیت سالم و سالم باقی می‌ماند زیرا سموم خطرناک را فعال نمی‌کند، اما اساساً سمومی را که در جریان خون حرکت می‌کنند، می‌گیرد و پس از آن، آنها را با خیال راحت از بدن دور می‌کند.

توجه داشته باشید که هر کسی که یک برنامه پاکسازی را تجربه می کند که سموم مضر را به سرعت در جریان خون قرار می دهد (مثلاً سونا مادون قرمز یا ناشتا)، اگر همزمان زئولیت را هر روز مصرف کند، عاقل تر است تا سمومی را که توسط آن برنامه آزاد می شود از بین ببرد. .

متوجه خواهید شد که بسیاری از سموم مضر خطرناک در جو، آب آشامیدنی و همچنین وجود دارد. این نوع سموم مضر مانع اتصال درون سلولی می شوند و به سلول ها نیز آسیب می رسانند.

اگر فردی به آن تحملی برسد که بدن دیگر نتواند با بار سمی مقابله کند، اتفاق بعدی این است که سلامت فرد شروع به ضعیف شدن کند. زئولیت کم کم از شر سموم مضر خلاص می شود و توانایی بدن برای مقابله با تمام تهدیدات را تقویت می کند. مراقبت از سلامتی خود آسان نیست. در واقع نگرانی دیگری است که باید به سبک زندگی پر مشغله روزمره ما اضافه شود. اما، اگر به سلامت خود توجه نکنیم، هیچ کس این کار را برای ما انجام نمی دهد و در نهایت نگران درمان ها خواهیم بود نه چیزهای مهم زندگی.

رژیم لاغری سریع