رییس انجمن اسباب بازی ها: تنگنای تنگنای بندرها ماهها طول می کشد تا طولانی شود


بنادر کالیفرنیا ، که 36 درصد از واردات ایالات متحده را تشکیل می دهند ، ماه هاست که در تحویل بار عقب مانده اند.

یکی از صنایع آسیب دیده ، صنعت اسباب بازی است که به استیو پاسیرب ، رئیس انجمن اسباب بازی اشاره می کند ، که روز چهارشنبه به America Reports گفت اگر کودکان نزدیک به کریسمس خرید کنند ، ممکن است نتوانند هدیه خود را در شب انتخاب کنند.

او گفت: “در بدترین زمان سال ، تعطیلات روی ما تأثیر می گذارد.”

TREY GOWDY WORNES US PORT LOGE، SUPPLY CHAINIS CRISIS FOR HOLIDAYS

پاسیرب گفت برای حل بحران در بنادر ساحل غربی “ماهها ، بسیاری” زمان نیاز است. بخش دوم این موضوع “بحران حمل و نقل” است ، ساندرا اسمیت ، مجری برنامه افزود. حتی در صورت تخلیه بار ، کمبود نیروی انسانی باعث عقب ماندگی حمل و نقل می شود.

پاسیرب گفت: “راه طولانی و طولانی در پیش داریم. انجام این کار بیش از یک سال به طول انجامید.”

به گفته جن پسکی ، سخنگوی کاخ سفید در ماه ژوئن یک گروه کاری برای رسیدگی به این مشکل تشکیل داد. او سپس همه گیری را مسئول عواقب اقتصادی دانست و آن را “اجتناب ناپذیر” توصیف کرد.

Psaki در مورد مدت زمان تنگناهای موجود در زنجیره تأمین گفت: “من نمی توانم پیش بینی کنم.” با این حال ، او گفت که مشکل ضد احتقان یک شبه رخ نخواهد داد.

“گروه کاری زنجیره تامین ماه ها و ماه ها 24 ساعت شبانه روز کار می کند تا طیف وسیعی از … مسائل مختلفی را که در زنجیره تامین مشاهده می کنیم … در بنادر … این مسائل در حال افزایش است. اخیراً ، “او گفت.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

برای کاهش این بحران ، مدیریت Bidn اعلام کرده است که در حال کار بر روی تدارکات با بندر لس آنجلس است تا ساعات کار خود را به 24 ساعت در روز افزایش دهد.

رئیس جمهور بایدن گفت: “با افزایش تعداد ساعات کار در ساعات پایانی شب و باز شدن ساعت های شلوغ کمتر در مواقعی که کالاها می توانند سریعتر حرکت کنند ، پیش بینی امروز می تواند بازی را تغییر دهد.”

دیدگاهتان را بنویسید