رژیم های سم زدایی برای کاهش وزن

آیا در رژیم سم زدایی هستید؟ آنها این روزها طرح کوچک محبوبی هستند …

بنابراین آیا رژیم سم زدایی به طور قابل توجهی سلامت من را بهبود می بخشد؟ نه، واقعاً نه، اگرچه می‌تواند به افرادی که هر روز دوریتوس می‌خورند کمک کند، اما البته فقط در صورتی که در نتیجه برخی عادات سالم طولانی‌مدت را اتخاذ کنند.

یک رژیم غذایی سم زدایی به طور ناگهانی وضعیت بد سلامتی فردی را که به مدت 40 سال سبک زندگی غربی را دنبال کرده است، تغییر نمی دهد. این همان چیزی است که هست… 2 روز نخوردن مزخرف (البته اغلب 2 روز – یا بیشتر – چیزی نخوردن است که مضرات خاص خودش را دارد…).

بنابراین رژیم‌های سم‌زدایی ممکن است ایده خوبی به نظر برسند، و حتی ممکن است به شما کمک کنند تا تصمیم‌های سال جدیدتان را شروع کنید، اما فقط بدانید که آنها راه‌حل سریعی برای مشکلات سلامتی شما نیستند. همانطور که قبلاً بارها گفته ام، راه حل بلندمدت کنار گذاشتن سبک زندگی غربی است.

علاوه بر این، اگر فکر می کنید که می توانید تمام سموم بدن خود را حذف کنید، دوباره فکر کنید. هرگز نمی تواند اتفاق بیفتد. هر نفسی که می کشید، هر حرکتی که انجام می دهید، مواد زائد را در بدن خود ایجاد می کنید.

در واقع، همین هفته، چهار سیاستمدار کانادایی از نظر سموم آزمایش شدند و نتایج هشدار دهنده بود… و این فقط به این دلیل نبود که آنها سیاستمدار بودند!

این آزمایش ها غلظت بالایی از سموم در خون آنها را نشان داد که همه به دلیل آلودگی هوا بود. بنابراین مهم نیست که رژیم سم زدایی شما چقدر “عالی” باشد، هرگز نمی توانید با سمومی که از طریق ریه ها وارد خون شما می شود مبارزه کنید.

و بسیاری از سموم محلول در چربی هستند – به این معنی که ماه ها در سلول های چربی ما ذخیره می شوند و به آرامی در طول زمان آزاد می شوند – نه فقط 2 روز.

شما هرگز واقعا سم زدایی نخواهید کرد، اما به اندازه کافی در کلاس علمی، بیایید به نتیجه نهایی در مورد رژیم های سم زدایی برسیم…

پس آیا زندگی 2 یا 3 روزه با رژیم آبمیوه باعث مرگ شما می شود؟

نه. هک، این احتمالا برای شما سالم تر از تعطیلات آخر هفته در وگاس است.

اما آیا قرار است سال ها به زندگی شما اضافه شود؟

هیچ البته نه.

بنابراین، مگر اینکه رژیم سم زدایی واقعاً ناسالم باشد، معمولاً نه مفید هستند و نه مضر.

تنها چیزی که مهم است این است که برای 360 روز دیگر سال چه کاری انجام می دهید… سال به سال، هر سال.

اگر انگیزه عادات سالم را از “سم زدایی” خود دریافت کنید، شاید بتواند به شما کمک کند.

اما اگر بلافاصله از سم زدایی خارج شوید و به Nachos و Bud برگردید، پس اصلاً چه فایده ای داشت؟

شما می دانید که من در مورد چه چیزی هستم – تغییر سبک زندگی. این هیچ چیز رادیکالی نیست، هیچ چیز فانتزی یا جادویی نیست. اگر می خواهید موفق شوید، فقط باید تغییراتی را برای همیشه ایجاد کنید.

قرار نیست همه تغییرات را یک شبه ایجاد کنید یا بتوانید اولین بار که آن را امتحان می‌کنید به هر یک بچسبید (هی، من هنوز هم سعی می‌کنم هر روز بهتر و سالم‌تر شوم، و در تمام مدت این کار را انجام داده‌ام. زندگی بزرگسالی من).

حقیقت سخت: ممکن است سال ها طول بکشد تا عادات غذایی سالم خود را کامل کنید و هوس های خود را کنار بگذارید.

اما همانطور که انجام می دهید، به لطف تغذیه سالم، بقیه عمر خود را برای زندگی پرانرژی پیش رو خواهید داشت.

خوب بخور، خوب زندگی کن،