رژیم غذایی گریپ فروت و آناناس – آیا خطری برای کاهش وزن از این طریق وجود دارد؟

آیا تا به حال در مورد رژیم غذایی هالیوود شنیده اید؟ رژیم غذایی آناناس و گریپ فروت روشی مشابه برای کاهش وزن بسیار سریع است. شما نمی توانید چیزی جز این دو نوع میوه در طول حدود 14 روز بخورید. گفته می شود که شما می توانید تنها در 2 هفته کوتاه حداقل 15 پوند وزن کم کنید! مزایا و معایب کاهش وزن در رژیم غذایی گریپ فروت و آناناس چیست؟ آیا انجام این کار خطری برای سلامتی دارد؟ چگونه سریع و بی خطر وزن و چربی کم کنیم؟

طرفداران

گریپ فروت سرشار از ویتامین C، فیبر، پتاسیم و بتاکاروتن است. علاوه بر این، حاوی پکتین است که به عنوان یک عامل آنتی اکسیدانی عمل می کند. 100 گرم گریپ فروت 49 کالری دارد. آناناس حاوی آنزیمی به نام بروملین است که به هضم غذا کمک می کند و به عنوان یک “عامل ضد پیری” عمل می کند. 100 گرم آناناس 66 کالری دارد. پیروی از این رژیم آسان است و منجر به کاهش وزن بسیار سریع می شود.

منفی

رژیم غذایی 14 روزه (حتی 10 روزه) گریپ فروت و آناناس خطرناک است. چرا؟ فقط خیلی محدود کننده است. شما بسیاری از ویتامین ها، مواد معدنی، چربی ها و پروتئین های حیاتی را از دست خواهید داد. این کار را نکن! در فعالیت های روزانه خود به راحتی خسته می شوید. این رژیم محدود کننده مسئول تحلیل عضلانی مهم است و متابولیسم و ​​سیستم قلبی عروقی شما را مختل می کند.

واقعیت

این ایده رایج که این نوع رژیم غذایی انحصاری میوه دارای خاصیت خوردن چربی است، از نظر علمی ثابت نشده است. برای اکثر مردم، این رژیم با شکست به پایان می رسد. پس از پیروی از این رژیم، احتمالاً تمام وزنی را که از دست داده اید، به علاوه مقداری دوباره به دست خواهید آورد!

چگونه سریع و بی خطر وزن و چربی کم کنیم؟

برنامه های کاهش وزن جالب و موثری وجود دارد که با رژیم گریپ فروت و آناناس مضراتی را که قبلا توضیح دادیم ندارند. آنها به متابولیسم شما احترام می گذارند و هیچ تاثیر منفی روی عضلات شما ندارند.