رژیم غذایی و ورزش – با ورزش های سرگرم کننده کاهش وزن، چربی ها را کم کنید

آیا رژیم و برنامه ورزشی جدیدی را شروع می کنید؟ هنگام رژیم گرفتن، ورزش حیاتی است: ورزش نه تنها به شما کمک می کند تا احساس بهتری داشته باشید، بلکه به شما کمک می کند تا به رژیم غذایی خود پایبند باشید. ورزش لازم نیست پیچیده باشد. می توانید با تمرینات کاهش وزن خود لذت ببرید.

1. یوگا ساده به نظر می رسد، اما می تواند زندگی شما را تغییر دهد

یوگا ورزش آسانی است که هر کسی می تواند انجام دهد. برای کاهش وزن عالی است، زیرا به اندازه دویدن سخت نیست، اما با این وجود می تواند تمرین خوبی به شما بدهد. بسیاری از استودیوهای یوگا کلاس های یوگا را برای کاهش وزن ارائه می دهند، اما اگر استودیوی محلی شما این کلاس ها را ارائه نمی دهد، به جای آن یک کلاس مبتدی را امتحان کنید. .

قبل از کلاس اهداف کاهش وزن خود را با مربی خود در میان بگذارید. از او بخواهید تا برخی از تغییرات ژست‌ها را به شما نشان دهد تا زمانی که هنوز اضافه وزن دارید، آن‌ها را برای شما آسان‌تر کند.

2. سرگرمی با توپ تناسب اندام (پایداری).

اگر از ورزش متنفرید، ورزش با توپ تناسب اندام را در نظر بگیرید. آنها ارزان هستند. شما می توانید در حالی که با توپ ورزش می کنید از آن لذت ببرید و یک تمرین عالی خواهید داشت. بسیاری از برنامه های تمرین با توپ تناسب اندام در DVD موجود است، بنابراین شما حتی نیازی به ترک راحتی خانه خود ندارید.

به آرامی شروع کنید. هنگامی که برای اولین بار تمرینات خود را با توپ شروع می کنید، بیش از 10 دقیقه ورزش نکنید. می توانید زمانی را که می گذرانید به آرامی افزایش دهید تا زمانی که هر روز 40 دقیقه ورزش کنید.

2. شنا برای کاهش وزن

شنا یکی دیگر از ورزش های عالی و سرگرم کننده برای کاهش وزن است. شنا کردن به خصوص اگر بالای 40 سال دارید مفید است، زیرا فشاری بر مفاصل خود وارد نمی کنید. مانند هر نوع ورزش، به آرامی شروع کنید. برای بهره مندی از مزایا، نیازی به صرف ساعت ها در استخر نیست. نیم ساعت خوبه با این حال مطمئن شوید که حداقل چهار بار در هفته بروید.

ترکیب ورزش با رژیم غذایی تضمین می کند که نه تنها وزن کم می کنید، بلکه عالی به نظر خواهید رسید. به یاد داشته باشید که یک برنامه ورزشی را انتخاب کنید که برای شما سرگرم کننده باشد. زمانی که سرگرم کننده است، به احتمال زیاد به ورزش ادامه می دهید، و طی چند هفته رژیم ورزشی جدید شما به یک عادت سالم تبدیل خواهد شد.