رژیم غذایی برای کاهش سریع وزن – زندگی ایده آل کویتوس


این یکی از مهمترین موارد در یافتن بهترین رژیم کاهش وزن برای کاهش وزن است و هرگز به قرص ها و مکمل های کاهش وزن که این روزها در همه جا مشاهده می کنید دست نزنید. اگر می توانید رژیم غذایی سالم و مناسب برای کاهش وزن را با یک برنامه ورزشی ترکیب کنید ، این برنامه می تواند بهترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن به طور طبیعی باشد. یکی از اولین و مهمترین مواردی که هنگام انتخاب رژیم غذایی برای کاهش وزن باید در نظر بگیرید این است که تحت هیچ شرایطی نباید وعده های غذایی را حذف کرده یا از وعده های غذایی نامنظم استفاده کنید. اگر فکر می کنید اگر یک یا دو وعده غذا نخورید و یک وعده غذایی سنگین در روز نخورید ، به شما کمک می کند ، باید در اشتباه باشید. شما همچنین باید برای کاهش وزن یک هدف واقع بینانه داشته باشید و برای رسیدن به آن تلاش کنید. همیشه به یاد داشته باشید که فقط می توانید با یک مقدار مشخص ورزش و یک برنامه غذایی متعادل و سالم به بدن خود فشار بیاورید.

یکی از رایج ترین رژیم های کاهش وزن برای افرادی که دوست دارند وزن خود را کاهش دهند ، رژیم جنرال موتورز است که یکی از بهترین برنامه های رژیم غذایی است که می توانید از منابع مختلف پیدا کنید زیرا سریع ترین و طبیعی ترین روش برای کاهش وزن است. بدون مکمل یا قرص لاغری جنرال موتورز یکی از شرکت های بزرگ خودروسازی است که برنامه تغذیه General Motors Diet یا GM Diet را معرفی کرده است و پس از آن تعدادی از شرکت ها و موسسات آموزشی معرفی شده اند. این رژیم غذایی برای کاهش وزن به تقویت سلامت افرادی که در شرکت ها ، مدارس ، دانشگاه ها و سایر صنایع کار می کنند کمک می کند. این برنامه رژیم غذایی برای همه گروه های سنی شناخته شده است و حتی گفته می شود بسیاری از افراد با این رژیم غذایی توانستند در یک هفته تا 8 کیلوگرم وزن کم کنند.

شاید بسیاری از شما به دنبال راه هایی برای کاهش وزن بدون مشکل باشید. ممکن است ورزشهای مختلفی را تجربه کرده باشید ، از یوگا گرفته تا دویدن و بدنسازی ، اما نتوانستید چربی های اضافی بدن را از بین ببرید. اگر اضافه وزن شما یکی از دغدغه های اصلی شما است ، برنامه رژیم غذایی GM ممکن است پاسخگوی مشکل شما باشد.

برنامه غذایی جنرال موتورز
اگر آماده برنامه ریزی برای یک وعده غذایی GM هستید ، ابتدا باید ذهن خود را برای آن آماده کنید. اگر ذهن آرام و کنترل شده ای داشته باشید می توانید در برنامه کاهش وزن موفق شوید و سریع ترین وزن را کاهش دهید. این برنامه رژیم غذایی به مدت یک هفته است و شما فقط می توانید از غذای تجویز شده استفاده کنید. گفته می شود که اگر این رژیم را با دقت رعایت کنید ، می توانید بین 5 تا 8 کیلوگرم وزن کم کنید.

مهمترین نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که اصلا نباید گرسنه باشید. گرسنگی اثر معکوس دارد و در پایان برنامه به جای کاهش وزن افزایش می یابد. این برنامه مقدار و نوع دقیق غذا را برای اطمینان از سیری شما همیشه پیشنهاد می کند. بسیاری از افرادی که به این رژیم پایبند بوده اند شگفت زده شده اند که چگونه رژیم غذایی که نمی خواهد از گرسنگی بکاهد تا به این اندازه وزن کم کند. اما نگران نباشید ، فقط به دستورالعمل های این رژیم غذایی گوش دهید و آنها را با دقت دنبال کنید.

رژیم کاهش وزن 7 روزه برای 8 کیلوگرم
اولین روز رژیم غذایی: میوه تازه
اولین روز از مهمترین روز در این رژیم کاهش وزن سریع است زیرا شما فقط می خواهید وارد دنیایی شوید که درک کند چگونه می توانید وزن خود را کاهش دهید. این رژیم می گوید اولین روز برنامه شما باید به میوه اختصاص داده شود. تا جایی که می توانید ، به جز موز ، می توانید به اندازه موز میوه میل کنید. میوه هایی مانند هندوانه و خربزه عالی هستند. همچنین باید بین 8 تا 12 لیوان آب بنوشید و به هیچ غذای دیگری ، حتی سبزیجات خام یا پخته ، دست نزنید. اگر می خواهید این برنامه برای شما مثر باشد ، باید در روز اول به میزان دلخواه از انواع مختلف میوه استفاده کنید. هر زمان که احساس گرسنگی کردید ، میوه بخورید و البته آب بنوشید.
روز دوم رژیم: سبزیجات
روز دوم به شما این امکان را می دهد که در طول روز به میزان دلخواه سبزیجات بخورید ، چه خام و چه پخته. البته این نکته را در نظر داشته باشید که به هیچ وجه نباید از روغن های گیاهی استفاده شود. به خاطر داشته باشید که سیب زمینی نیز بخشی از این سبزیجات است ، بنابراین بهتر است آن را در ابتدای روز به صورت پخته یا بخارپز مصرف کنید تا کربوهیدرات ها در طول روز بسوزانند و مصرف شوند. برخی از بهترین سبزیجاتی که می توانید در روز دوم رژیم غذایی خود استفاده کنید شامل لوبیای آب پز ، هویج خام یا پخته ، کلم بروکلی ، خیار ، کاهو ، کلم آب پز و خام و موارد مشابه است. البته عملکرد دستگاه گوارش شما در این روز کمی متفاوت از روزهای عادی است و ممکن است بیشتر به دستشویی بروید. روز بعد ، به یاد داشته باشید که 8 تا 12 لیوان آب بنوشید.

سومین روز رژیم کاهش وزن: پوست سالم با میوه و سبزیجات داشته باشید
روز 3 برنامه رژیم GM به شما اجازه می دهد تا در طول روز هم سبزیجات و هم میوه بخورید. با این حال ، مراقب باشید سیب زمینی با سبزیجات و موز با میوه نخورید. می توانید صبح ها میوه ، عصرها سبزیجات مصرف کنید یا برعکس. ترکیب این موارد با شماست. به یاد داشته باشید که 8 تا 12 لیوان آب بنوشید.

چهارمین روز کاهش وزن: موز و شیر
روز چهارم می تواند برای بسیاری جذاب باشد. می توانید 8 تا 12 موز و حداکثر 3 لیوان شیر در طول روز بخورید. ممکن است نگران باشید که به دلیل این برنامه گرسنه خواهید شد ، اما در پایان روز احساس سیری کامل خواهید کرد. شما باید این قسمت از موز و شیر را تقسیم کنید تا هرگز احساس گرسنگی نکنید. به عنوان مثال ، یک موز و یک لیوان شیر صبح ، یک لیوان شیر و چند موز ظهر ، 3 موز عصر و یک لیوان شیر و موزهای باقی مانده شب بخورید. اگر این برنامه را دنبال کنید ، در طول روز به هیچ وجه احساس گرسنگی نخواهید کرد.

پنجمین روز کاهش وزن: گوجه فرنگی
روز پنجم روزی است که می توانید کمی تفریح ​​کنید. در این روز ، می توانید یک فنجان برنج برای ناهار و شش تا هفت گوجه فرنگی در طول روز بخورید. از آنجا که بدن شما می تواند مقدار زیادی اوره تولید کند ، بهتر است مصرف آب خود را به 12 تا 15 لیوان افزایش دهید.

روز ششم رژیم: یک فنجان برنج
در این روز می توانید برای ناهار یک فنجان برنج بنوشید و بقیه روز را به عنوان روز سبزیجات بگذرانید. در این روز حتما بین 8 تا 12 لیوان آب بنوشید. با این کار ، مطمئناً احساس سبکی بیشتری خواهید کرد و شکی نیست که سیستم گوارش شما تقویت شده است.

هفتمین روز کاهش وزن: آب میوه و سبزیجات
این آخرین روز وعده غذایی GM است. در این روز می توانید یک فنجان برنج و هر مقدار سبزیجات و آب میوه بخورید. این بهترین روز هفته شما خواهد بود.

قطعاً متوجه کاهش وزن بسیار خوبی در بدن خود خواهید شد و هیچ اقدامی جز پیروی از برنامه میوه ها ، سبزیجات و آب انجام نداده اید. این برنامه رژیم غذایی مزایای دیگری را برای شما به ارمغان می آورد. متوجه خواهید شد که پوست شما بسیار تمیزتر از قبل شده و سیستم گوارش شما بسیار بهتر از قبل کار می کند. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که بین 4 تا 5 پوند یا بیشتر وزن کم کنید. برای همه کسانی که به دلیل گرسنگی وزن خود را کاهش می دهند ، این سالم ترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن است.

توجه: قبل از هرگونه رژیم لاغری حتما با پزشک خود مشورت کنید.

برای آگاهی از اسرار زیبایی ، سلامت و تناسب اندام ، روی مقالات زیر کلیک کنید:

جدیدترین رژیم غذایی برای پاسخ به سوال “چگونه وزن کم کنیم”

بزرگ کردن لب با تزریق ژل به لب

تأکید بر چهره با تزریق چربی به گونه ها

رفع چین و چروک صورت با تزریق بوتاکس

بزرگ کردن سینه با پروتز سینه

درمان درد عضلات با ماساژ درمانی

دیدگاهتان را بنویسید