رژیم غذایی آکای بری در مقابل رژیم سوپ کلم – نکاتی در مورد اینکه کدام یک از رازهای کاهش وزن برای شما مناسب است

آیا تشنه بدنی زیبا هستید؟ چرا سایز لباس را در ده هفته کاهش نمی دهید؟ چرا زندگی خود را پر از ناامنی داشته باشید اگر بتوانید چهره ای عالی روی زمین داشته باشید. باور کنید یا نه، راه حلی کاملاً برای پاسخ به مشکل بزرگ شما وجود دارد. Acai Berry و Cabbage Soup Die را مقایسه کنید و ذهن خود را تحت فشار قرار ندهید که BIG فکر کنید، بلکه عمیق نفس بکشید و زندگی را آرام بگیرید.

رژیم غذایی Acai Berry برای افراد دارای اضافه وزن برای برآوردن خواسته های گرسنه افراد رژیم غذایی و افراد چاق معرفی شده است. اگرچه در بیشتر مواقع کمترین قدردانی را دریافت می کنند، اما این رژیم بهترین پکیج را به آنها ارائه می دهد. این رژیم تنها در چند هفته چربی های شکم، سینه ماه و دور کمر شما را کاهش می دهد. آیا باید با غذاهای مورد علاقه ام خود را انکار کنم؟ نه، هر چیزی را که می خواهید بخورید بردارید و هر چه دوست دارید بنوشید. اما این را نگه دارید، همیشه برچسب را بخوانید. چیزها را در حد اعتدال مصرف کنید. این تنها یادآوری است که رژیم آکای به شما می آموزد.

فعالیت های بدنی ساده و منظم ضروری هستند اما به شدت مورد نیاز نیستند. رژیم غذایی لذت بخش است زیرا شما این شانس را دارید که میوه، پودر، مکمل غذایی یا آب میوه Acai بری را انتخاب کنید. همه آنها حاوی عصاره میوه فوق العاده است که عمدتاً در برزیل یافت می شود. بر خلاف سایر عصاره ها، توت آکای حاوی سطوح بالایی از ویتامین ها، مواد معدنی و آنتی اکسیدان ها است. این سه گانه ترکیبی عالی برای افرادی که رژیم دارند و می خواهند وزن کم کنند و سبک زندگی سالمی داشته باشند، می سازد.

از سوی دیگر، اگر می‌خواهید برای مشکلات وزن خود یک رژیم غذایی سوپ داشته باشید، سعی کنید رژیم غذایی آکای بری را با رژیم سوپ کلم مقایسه کنید. شخصیت اصلی رژیم غذایی سوپ کلم در نهایت سبزیجات کلم است. این برای افرادی که رژیم دارند طراحی شده است که می خواهند تنها در هفت روز وزن کم کنند. بله فقط برای هفت روز بدون غذای پخته، آب پز یا آب پز برای تمام هفت روز! فراتر از این حد تجویز شده، کارشناسان نشان می دهند که کاهش وزن بیش از حد برای سلامتی خطرناک است.

با این حال، رژیم غذایی آکای بری برای افراد دارای اضافه وزن کاملاً عاری از هرگونه عوارض جانبی است. محصولات 100٪ به طور طبیعی فرموله شده اند بنابراین اثرات کاملا طبیعی و مفید هستند. با نبرد رژیم غذایی آکای بری در مقابل سوپ کلم، مزایای آن آشکار است. رژیم آکای بری همچنان بهترین رژیم غذایی برای شماست.