رژیم غذایی آکای بری – آیا نوجوانان باید از رژیم آکای بری استفاده کنند؟

غذای مغذی مانند رژیم توت آکای تمام نیازهای ویتامینی نوجوانان و بزرگسالان را به طور یکسان برآورده می کند. طبق گزارش اخیر، کمتر از 10 درصد از نوجوانان مقدار توصیه شده میوه و سبزیجات تازه مصرف می کنند. اگرچه یافته ها بر اساس داده های سال 2007 بود. این به ما ایده ای از عادات غذایی نوجوانان امروزی می دهد. رژیم توت آکای یک رژیم غذایی ایده آل برای رفع تمام نیازهای تغذیه ای نوجوانان است. با این حال باید بگویم که مکملی است نه جایگزین وعده غذایی معمولی شما.

نوجوانان امروزی نوشیدنی های کافئین دار، قهوه و انواع نوشیدنی های انرژی زا میل می کنند که ممکن است به آنها انرژی فوری بدهد اما ممکن است برای رشد آنها مفید نباشد. آنها به قدری به فست فود و نوشابه های گازدار وابسته هستند که چاقی نوجوانان نیز با سرعت نگران کننده ای در حال افزایش است. آنها نه تنها با خوردن غذاهای ناسالم رشد خود را مختل می کنند، بلکه خیلی زود شروع به افزایش وزن می کنند.

رژیم توت آکای همچنین به عنوان اولین غذای فوق العاده جهان شناخته می شود، بنابراین برای افراد در هر گروه سنی ایمن است. در واقع در نوجوانان سریعتر عمل می کند زیرا بدن آنها در حال رشد است. آنها به راحتی شروع به جذب مواد مغذی از این میوه توت می کنند. همانطور که در بالا ذکر شد چاقی نوجوانان نیز در حال افزایش است. شروع رژیم آکای بری در اولین نشانه چاقی ایده خوبی است. مهم نیست که بچه های نوجوان شما چاق یا بی حال باشند. رژیم غذایی آکای همراه با مکمل پاکسازی روده بزرگ برای از بین بردن بی دردسر چربی از بدن آنها معجزه می کند.