رژیم غذایی آنتونی رابینز – با رژیم غذایی آنتونی رابینز انرژی بگیرید

آنتونی جی ماهاوریک با نام مستعار آنتونی رابینز می نویسد و به تونی رابینز نیز معروف است. او رژیم غذایی ابداع کرد که بسیار با نظریه رابرت او یانگ در مورد قلیایی کردن بدن برای حفظ تناسب اندام مطابقت دارد. اما رژیم جدید به آن می افزاید و یک روش کامل زندگی را ارائه می دهد.

رژیم غذایی آنتونی رابینز شامل یک رویکرد گیاهخواری به زندگی است. رابینز معتقد است که اگر اجسام را قلیایی نکنیم به سوی عذاب خود می رویم. مصرف سبزیجات و میوه های قلیایی در این طرح به شدت توصیه می شود. پرهیز از تخم مرغ، انواع گوشت حیوانات و سایر مواد غذایی اسیدی از این قبیل راه رسیدن به یک زندگی سالم است. رژیم آنتونی رابینز به سادگی منجر به کاهش وزن نمی شود، بلکه هدف آن دستیابی به انرژی عالی و همچنین سلامتی است. هنگامی که اکثر رژیم های امروزی باعث می شود فرد احساس خستگی و خستگی کند، این رژیم غذایی قابل توجه یک تغییر تازه و خوشایند است. استفاده از رژیم‌های پر پروتئین کم کربوهیدرات معمولاً منجر به کاهش وزن موقت می‌شود، اما همراه با آن آسیب دائمی به بدن و همچنین خستگی مفرط وارد می‌شود. تونی مردی با انگیزه سلامتی است و به جای کاهش وزن، در مورد اینکه چگونه یک چشم انداز کامل زندگی را برنامه ریزی می کند صحبت می کند. او عزت و انرژی بالا را تبلیغ می کند. تئوری پشت رژیم آنتونی رابینز یک تلاش جمعی در بسیاری از زمینه ها برای به دست آوردن سلامت کامل به جای تمرکز بر کاهش وزن است، اکثر رژیم ها فقط برای کاهش وزن در نظر گرفته شده اند و بنابراین فقط بر کاهش وزن تمرکز می کنند. در این فرآیند، فرد با غذا نخوردن انرژی خود را از دست می دهد و بنابراین مستعد ابتلا به بیماری می شود یا به سادگی از رژیم خارج می شود. اکثر برنامه های رژیم غذایی نیز به پوست، مو و ناخن ضربه می زند. با خوردن نادرست، اینها مانند بقیه بدن قدرت و درخشندگی خود را از دست می دهند. اما در مورد این رژیم اینطور نیست.

رژیم غذایی آنتونی رابینز به فرد توصیه می کند که از غذاهای گیاهی که طبیعت قلیایی دارند استفاده کند تا PH بدن انسان 7.4 حفظ شود. جدا از این رابینز از تنفس حیاتی نیز صحبت می کند. استنشاق صحیح باعث می شود که بدن حداکثر اکسیژن را از نفس استنشاقی دریافت کند. اکسیژن بیشتر به ایجاد یک محیط قلیایی در بدن کمک می کند و در نتیجه به عملکرد بدن کمک می کند. تنها زمانی که سلول ها نتوانند سموم خود را آزاد کنند، مشکلاتی ایجاد می شود. اکسیژن سلول ها را قرمز و گرد و سالم نگه می دارد.

رژیم غذایی آنتونی رابینز نه تنها غذایی که می خوریم بلکه آبی که می نوشیم را نیز شامل می شود. حدود سه لیتر آب قلیایی برای همه افرادی که می خواهند از مزایای مثبت رژیم غذایی تونی بهره مند شوند، ضروری است. بدون ورزش، ریه ها اکسیژن مناسبی دریافت نمی کنند، بنابراین رابینز در برنامه غذایی خود حداقل چهار روز در هفته را برای تمرینات هوازی پیشنهاد می کند که ریه ها را تقویت می کند و همچنین به دریافت اکسیژن زیاد کمک می کند. او همچنین هدف گذاری و برنامه ریزی برای رسیدن به آن اهداف را موعظه می کند.

برنامه رژیم غذایی آنتونی رابینز شما را نه تنها به سلامتی خوب بلکه به ذهنی شاد و آرام نیز می برد. شما قادر خواهید بود تفاوت در قدرت تمرکز خود را ببینید و همچنین به اهداف خود برسید.