رژیم غذایی آلترافیت آمینو – یک بررسی

رژیم غذایی UltraFit Amino توسط دکتر جو دیویس، پزشک داخلی ایجاد شده است. پس از سال ها تحقیق، دکتر دیویس دریافت که با قرار دادن بیماران در رژیم غذایی آمینه خود، توانست کلسترول، تری گلیسیرید، فشار خون آنها را کاهش دهد و بیماران دیابتی نوع 2 را از داروهای خوراکی حذف کند. او یک کتاب ملی منتشر کرد که در آن توضیح می دهد چگونه با پیروی از یک برنامه تغذیه و ورزش ساده اما ساختار یافته، یک سبک زندگی سالم را به دست آوریم و حفظ کنیم. کتاب او به رسیدن به اهداف و حفظ آنها برای زندگی کمک می کند.

این برنامه به فرد این امکان را می دهد که در مدت زمان نسبتاً کوتاهی مقدار قابل توجهی از وزن خود را کاهش دهد. به طور متوسط، مردان 15 تا 20 پوند و زنان 8 تا 10 پوند در یک ماه کم می کنند. مزایای دیگر کاهش کلسترول و تری گلیسیرید، تثبیت قند خون و افزایش سطح انرژی است.

دکتر دیویس دریافت که اکثر مردم در رژیم غذایی خود پروتئین و چربی بیش از حد مصرف می کنند که علت اصلی اکثر مشکلات سلامتی امروزی است. یک فرد بالغ تنها به 40 گرم پروتئین با کیفیت در روز نیاز دارد و هر پروتئین اضافی به عنوان چربی ذخیره می شود.

دکتر دیویس یک قرص پروتئینی تولید کرد که حاوی تمام 22 اسید آمینه 10 عنصر ضروری موجود در پروتئین است. دکتر دیویس از سفیده تخم مرغ استفاده می کند که با کیفیت ترین پروتئین شناخته شده برای انسان است، زیرا حاوی بیشترین غلظت اسیدهای آمینه ضروری است، اما با چربی صفر. در رژیم غذایی آمینه، تنها پروتئین مصرفی قرص اسید آمینه پیش هضم شده است، زیرا تمام پروتئین های دیگر دارای چربی هستند. با خارج کردن چربی از منبع پروتئین، چربی ها از خون و بدن شما خارج می شوند. شما فقط چربی و نه عضله را از دست خواهید داد.

6 قرص پروتئین را 6 بار در روز همراه با کربوهیدرات های پیچیده مانند میوه های تازه، غلات پرفیبر، نان سبوس دار، برنج و سیب زمینی مصرف خواهید کرد. کربوهیدرات های پیچیده به گلوکز تبدیل می شوند، سوختی طبیعی که بدن از آن برای سوزاندن انرژی استفاده می کند. میتوکندری واحدهای سوخت سوزی هستند که سیستم عضلانی را پر می کنند و به تولید انرژی کمک می کنند. اگر کربوهیدرات پیچیده ای را برای سوخت رسانی به بدن مصرف نکنیم، میتوکندری شروع به استفاده از ماهیچه برای واحدهای سوخت سوز خود می کند و در نتیجه خود را از بین می برد. با دادن مقدار مناسب پروتئین و سوخت (کربوهیدرات های پیچیده) هر 3 ساعت به بدن، این از دست دادن عضلات را متوقف می کند. این برنامه تغذیه ای، همراه با ورزش، میتوکندری شما را افزایش می دهد و به شما امکان می دهد راحت تر وزن کم کنید، انرژی بیشتری داشته باشید و تناسب اندام داشته باشید.

شما هرگز گرسنه نخواهید بود، زیرا پروتئین از پیش هضم شده مستقیماً وارد جریان خون می شود و فرآیند گوارش را دور می زند و بلافاصله در دسترس بدن قرار می گیرد. مرکز سیری مغز چیزی است که گرسنگی شما را کنترل می کند. پروتئین از پیش هضم شده بلافاصله سطح قند خون و سطح اسید آمینه شما را افزایش می دهد، که مرکز گرسنگی شما را در عرض 10-15 دقیقه خاموش می کند.

بنابراین در بررسی، با رژیم غذایی آلترافیت آمینو، شما فقط چربی‌ها را از دست می‌دهید نه ماهیچه‌ها، سطح انرژی خود را افزایش می‌دهید، تا زمانی که هر 3 ساعت یکبار غذا می‌خورید هرگز احساس گرسنگی نمی‌کنید، و مهم‌تر از همه، بهبود همه مشکلات سلامتی، از جمله پیاده‌روی داروها!