رژیم صهیونیستی باید پاسخگوی خون های ریخته شده در ایران باشدساعت: 08:52
تاریخ انتشار: 08/08/1401
کد خبر: 1906940

رئیس شورای اسلامی گفت: رژیم صهیونیستی و مرتجعین منطقه بدانند که نمی توانند پشت تلویزیون های داعش یا لندن پنهان شوند و باید پاسخگوی خون های ریخته شده در ایران باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ محمد باکر خلیباف در جلسه علنی امروز (یکشنبه) شورای اسلامی شهر در مراسم گرامیداشت روز جوان و بسیج دانش آموزی در نطق قبل از ماموریت خود گفت: حادثه جنایت تروریستی حرم احمد بن موسی شچراغ (ع) منجر به شهادت شد. از جمعی از هموطنان، به خانواده آن عزیزان، فارس، این مصیبت وارده را به عموم مردم استان و شهرستان شیراز و ملت شهیدپرور ایران اسلامی تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال مسالت دارم. خداوند مجروحان این حادثه را شفای عاجل کند.

وی افزود: از حضور کم نظیر شهدای استان فارس در مراسم تشییع شهدا تقدیر و تشکر می کنم.

رئیس شورای اسلامی گفت: همانگونه که رهبر انقلاب فرمودند در خصوص علت این فجایع اقدام قاطع و هوشمندانه لازم است و انشالله مردم شاهد اقدامات قاطع جمهوری اسلامی در برابر این جنایات خواهند بود.

خلیباف در ادامه تاکید کرد: رژیم صهیونیستی و مرتجعین منطقه باید بدانند که نمی توانند پشت نقاب داعش یا تلویزیون لندن پنهان شوند و باید مسئولیت خون های ریخته شده در ایران را بر عهده بگیرند.

ادامه دارد…