رژیم شیک پروتئین برای کاهش وزن

شیک های پروتئینی در رژیم غذایی جایگزین غذا استفاده می شود. این زمانی است که یک یا دو وعده غذایی خود را با شیک جایگزین می کنید. صبحانه همیشه برنده یک شیک به جای یک وعده غذایی است. شروع سبک و سالم روز به ما از لحاظ روحی و جسمی کمک می کند.

اگر می خواهید دو وعده غذایی در روز را جایگزین کنید، معمولاً توصیه می کنم شام را با شیک جایگزین کنید و یک ناهار واقعی اما سالم بخورید. با این حال، گاهی اوقات شما قرار است مناسبت های اجتماعی داشته باشید که لازم است شام را در جمع بخورید. در آن مواقع ممکن است ترجیح داده شود که ناهار را با یک شیک پروتئینی جایگزین کنید و در هنگام شام به طور معمولی غذا بخورید. البته هنوز باید معقولانه غذا بخورید. اگر می‌خواهید در وعده شام ​​از صحرای پر کالری استفاده کنید، مصرف ناهار کم کالری چندان فایده‌ای نداشت.

افرادی که از مشکلات ناشی از چاقی رنج می برند، اغلب قبل از رسیدن به اهداف خود، انواع زیادی از رژیم های غذایی را امتحان می کنند و شکایت آنها اغلب این است که پس از قطع یک رژیم غذایی قبلی، وزن خود را به اضافه مقداری بیشتر به دست آورده اند.

من به طور مفصل، چه اینجا و چه در جاهای دیگر در مورد ارزش سلامتی مواد تشکیل دهنده یک شیک پروتئینی نوشته ام، اما اکنون به ذهنم می رسد که ارزش روانی جایگزینی وعده غذایی را نادیده می گیریم. فقط تفاوت اندازه بین بشقاب شام معمولی مملو از غذا و یک لیوان 250 میلی لیتری مایع را در نظر بگیرید. واضح است که محتوای واقعی این دو کاملاً متفاوت است، اما من کالری، ویتامین یا مواد معدنی را با هم مقایسه نمی‌کنم و فقط حجم را در نظر می‌گیرم.

مطمئناً هر متخصص تغذیه و متخصص تغذیه می‌خواهد در مبارزه با چاقی کمک کند و درست و بجاست که روی کیفیت غذایی که در دهان می‌گذاریم تمرکز کنیم. با این حال، اگر خرد پیشینیان خود را از دست دادیم، نباید در موجی از مسائل فنی غرق شویم. توصیه ساده آنها به سلامتی این بود که کمتر بخورید و بیشتر ورزش کنید.

اگر به وزن هدف خود رسیده اید، باید به خاطر پشتکارتان به شما تبریک گفت، اما اگر پس از بازگشت به غذای عادی تر، چیزی را که از دست داده اید، دوباره به دست آورید، فایده ای نخواهد داشت. پیشنهاد من این است که کسانی که با شیک های جایگزین وعده غذایی به هدف خود رسیده اند، به مقادیر کمتر عادت کرده اند.

این به خودی خود ممکن است دلیلی باشد که نشان داده شده است افرادی که از رژیم غذایی جایگزین وعده غذایی استفاده می کنند نسبت به دیگران در کاهش وزن موفقیت بیشتری دارند.

رژیم لاغری سریع