رژیم اسموتی – با یک اسموتی کاهش وزن سریع وزن کم کنید

رژیم اسموتی یکی از ساده ترین راه ها برای کاهش وزن بدون گرسنگی یا محرومیت است.

همه ما یک برنامه کاهش وزن سریع و خوشمزه می خواهیم، ​​درست است؟ چه کسی می خواهد احساس محرومیت کند؟ من مطمئن نیستم! و شرط می بندم که شما هم نمی خواهید خودتان را محروم کنید.

من راحت ترین و فوق العاده خوشمزه ترین راه را برای کاهش وزن سریع پیدا کرده ام این است که اسموتی های خود را در خانه درست کنید. اسموتی ها خیلی راحت درست می شوند. طعمشون عالیه می توانید به راحتی آنها را با خود به محل کار یا مدرسه یا هر جایی که نیاز دارید ببرید.

می دانید چگونه همیشه به ما گفته می شود که باید در رژیم غذایی خود میوه و سبزیجات بیشتری مصرف کنیم؟ خوب، میوه ها و سبزیجات مملو از ویتامین ها و سایر مواد مغذی ضروری هستند که بدن ما به آن نیاز دارد – به علاوه بیشتر میوه ها و سبزیجات پر از فیبر هستند و کالری کمی دارند.

پس وقتی چند میوه شیرین خوشمزه را با چند سبزی و مقداری یخ خرد شده مخلوط می کنید، چه چیزی به دست می آورید؟ شما یک جایگزین وعده غذایی کم کالری دریافت می کنید که شما را سیر می کند و همچنین به کاهش وزن کمک می کند.

اولین باری که رژیم اسموتی را انجام دادم، بیش از 10 پوند در کمتر از 2 هفته کم کردم! و من هرگز گرسنه نبودم. من تمام اسموتی های طبیعی کم کالری و خوشمزه را پر کردم و وزنم خیلی راحت از بین رفت!

اکنون، برخی از شما ممکن است آن اسموتی های دلاری را از Jamba Juice یا یک فروشگاه اسموتی محله خریداری کرده باشید. آن‌ها بسیار گران هستند و اغلب آن فروشگاه‌ها از میوه‌هایی استفاده می‌کنند که قند اضافه دارند، بنابراین شما کالری اضافه‌شده را دریافت می‌کنید.

کاری که واقعاً می خواهید انجام دهید این است که اسموتی های کاهش وزن خود را در خانه درست کنید. شما به سادگی می توانید رژیم اسموتی خود را انجام دهید که به شما کمک می کند تا وزن خود را سریع کاهش دهید – بسیار ساده تر از آن چیزی است که فکر می کنید و از نتایج آن لذت خواهید برد!

رژیم لاغری سریع