رژیم‌های غذایی خوب را برای کاهش وزن سریع و فریب خوردن پیدا کنید

رژیم های غذایی خوب برای کاهش وزن سریع یا کلاهبرداری؟

خواستن اندامی لاغرتر و جذاب تر آرزوی اکثر مردم است. بسیاری از افراد موفق شده اند فیزیک بدنی خود را بسازند تا سالم و مطلوب به نظر برسند. با این حال، این تنها با یک ضربه ناگهانی یا با حذف یک شب شام به دست نمی آید. برای کاهش وزن سریع نیاز به رژیم های غذایی خوب دارید، زیرا اگر مثل من هستید، صبر یک فضیلت نیست. شما فقط حوصله یا زمان برای صبر کردن برای تغییرات آهسته را ندارید. بسیاری از ما یا تسلیم می شویم یا کلاهبرداری هایی را می خریم که جواب نمی دهند.

اقلام رژیم غذایی مد روز همان چیزی است که می خواهید از آن اجتناب کنید. آنها کاهش وزن سریع را تضمین می کنند، اما تحقیقات نشان داده است که معمولاً کاهش وزن پایدار نیست. همانطور که تحقیقات علمی نشان می دهد قرص های لاغری سریع فقط تا زمانی که دوام دارند مفید هستند. از دست دادن سریع چربی اغلب منجر به افزایش سریع چربی می شود. مردان و زنانی که وزن اضافی خود را کاهش می دهند به سرعت آن را به دست می آورند مگر اینکه یک استراتژی خروج عالی داشته باشند یا از رژیم های غذایی مناسب برای کاهش وزن سریع استفاده کنند.

به طور کلی، کاهش وزن سریع عمدتاً از از دست دادن آب به جای از دست دادن چربی اتفاق می‌افتد و کاهش وزن آب نیز می‌تواند به همان سرعت دوباره به دست آید. همه چیز در درازمدت لغو می شود. برنامه غذایی یکی از رژیم های خوب برای کاهش وزن سریع نیست، زمانی که شامل قرص ها یا معجون های معجزه آسا باشد. اگر قرصی به شما وعده کاهش سریع وزن را می‌دهد، تقریباً می‌توانید شرط ببندید که آنها واقعاً قرص‌هایی هستند که محرک‌هایی مانند کافئین در آنها وجود دارد و این عوامل کاهش آب ممکن است برای سیستم شما ناسالم باشند. چند پوند در هفته یک هدف کاهش وزن مناسب است، به ویژه اگر وزن زیادی برای کاهش دارید. اگر می‌خواهید سریع‌تر از آن وزن کم کنید، به رژیم‌های غذایی خوب برای کاهش وزن سریع نیاز دارید و نه کلاهبرداری و فریبکاری که پول شما را می‌دزدد.

رژیم های خوب برای کاهش وزن سریع نباید بیش از 3 هفته متوالی استفاده شوند و رژیم های خوب برای کاهش وزن سریع فقط باید بخشی از یک برنامه جامع تر برای کاهش وزن و حفظ آن باشد.

نمونه هایی از رژیم های غذایی مناسب برای کاهش وزن سریع

مراقب حقه‌هایی مانند صابون لاغری باشید. آنها ادعا می کنند که می توانید با شستن با این صابون ها چربی خود را “شست و شو دهید”. آنها با اعلام اینکه صابون ها حاوی گیاهان گیاهی و جلبک دریایی کمیاب آسیایی هستند، آن را خوب می کنند. گاهی اوقات عکس هایی با این محصولات وجود دارد که نشان می دهد یک ران لاغر و یک ران چاق به نظر می رسد با این ادعا که شخص از صابون فقط روی یک ران استفاده کرده است – می توانیم بگوییم فروشگاه عکس. همانطور که می دانیم، این صابون ها ممکن است فقط حاوی بریده های علف از حیاط افراد چاق باشد. رژیم های خوب برای کاهش وزن سریع به ترفندهایی وابسته نیستند بلکه بر اساس اصول علمی هستند.

نمونه دیگری از تقلب در کاهش وزن سریع ادعا می کند که گرسنگی شما را از بین می برد و انرژی شما را افزایش می دهد. علاوه بر این وعده می دهد که می تواند روند کاهش چربی را بهبود بخشد و ناراحتی های خاص بدن را کاهش دهد، همه اینها علاوه بر اینکه یک لهجه مد بسیار شیک است. خوب این محصولات در واقع برچسب گوشواره های کاهش وزن مغناطیسی هستند.

ادعا این است که قدرت رمز و راز این مجموعه جواهرات در آهنربا است. ادعای جعلی این است که قرار دادن این محصولات در مجاورت گوش باعث تثبیت مغناطیس در بدن انسان می شود. در نتیجه یک فرد باید از تمام مزایای ذکر شده قبلی بهره مند شود. حتی با وجود اینکه انتشارات رسانه ای سازنده ادعا می کند که “مطالعات” واقعی برای حمایت از این نوع اظهارات وجود دارد، هنوز چیزی یا کمی در نشریات پزشکی حرفه ای یافت نمی شود که این مزخرفات را ثابت کند. من وقتم را با این نوع تره تلف نمی کنم. همچنین ممکن است گوشواره نعل اسبی را برای ظاهر دلپذیرتری از مد بپوشانید.

درس این است: یک برنامه غذایی سالم پیدا کنید که برنامه نگهداری خوبی داشته باشد و آن را دنبال کنید. اگر کسی بدنی زیبا می خواهد، باید آن را عرق کند. و در مورد آن دسته از محصولات کاهش وزن سریع که به بازار می آیند، اگر آنقدر خوب باشند که درست نباشند، احتمالاً درست هستند.