رویای کسب چهارمین طلای آسیایی از سواحل جام بسکتبال آسیا جاکارتا به پایان رسید.ساعت: 16:48
تاریخ انتشار: ۱۳۰۱/۰۴/۲۹
کد خبر: 1884465

دیدار تیم های ملی بسکتبال ایران و اردن با شکست و اخراج بازیکنان کشورمان به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانا؛ تیم های ملی بسکتبال ایران و اردن از ساعت 15 امروز (چهارشنبه 8 تیرماه) در مرحله یک چهارم نهایی رقابت های بسکتبال جام ملت های آسیا 2022 در جاکارتای اندونزی به مصاف هم رفتند.

اردنی ها که با برتری خیره کننده مقابل چین تایپه به مرحله یک چهارم نهایی راه یافتند، کوارتر اول را مقابل آسمان خراش های ایران برتری دادند و سپس در کمال ناباوری مقابل تیم ملی کشورمان با نتیجه به برتری رسیدند. 24:18. شاگردان سعید ارمغانی برای دست کم گرفتن و دست کم گرفتن حریف.

اما در کوارتر دوم بازی کم و بیش متعادل بود و پسران ایرانی توانستند کنترل عمل را در دست بگیرند اما بدشانسی و دو تابعیتی چند بازیکن کلیدی تیم حریف باعث شد تیم ملی از بازی خارج شود. نتیجه بهتر از 20 بر 20 و در پایان نیمه، ایران با نتیجه 44 بر 38 حریف خود را شکست داد.

اما در نیمه و کوارتر سوم مربی، نتیجه به سود تیم ملی کشورمان چرخید. در اینجا به لطف مهارت کاپیتان حامد حدادی و پرتاب های عالی بهنام لخری، نتیجه 29 بر 20 به سود تیم ملی ایران روی اسکوربورد ورزشگاه شد تا همه چیز به کوارتر پایانی کشیده شود.

برخلاف تصور، سردرگمی بازیکنان ایران در کوارتر آخر و بی انگیزگی ملی پوشان کشورمان باعث شد اختلاف امتیاز در کوارتر به بیش از 15 امتیاز برسد. 91-76 برای رسیدن به نیمه نهایی و رویای فینالیست شدن.. بازیکنان کشورمان به پایان رسید.

انتهای پیام/