روش های مختلف پرورش سگ

پرورش سگ آنقدرها هم که فکر می کنید ساده نیست. امروزه بسیاری از صاحبان حیوانات خانگی مسئول خرید سگ های اصیل هستند. حتی در یک ضرب مشابه، خطوط پرورش تمایل به تولید صفات و انواع مختلف سگ دارند. همانطور که می بینید، پرورش سگ یک کار پیچیده است و بدون دانش کافی، نمی توانید یک پرورش دهنده سگ چشمگیر باشید.

پرورش دهندگان باید به استانداردهای نژاد توجه داشته باشند. با این حال، در مورد رنگ، اندازه و نوع، پرورش سگ گاهی تحت تأثیر علاقه یا عدم علاقه شخصی پرورش دهنده قرار می گیرد. شما طرفدار چه نژاد سگی هستید؟ آیا ویژگی های واقعی خود را دارد؟ آیا جنبه بصری سگ همان چیزی است که کتاب ها یا سایر منابع اطلاعاتی می گویند؟ مزاجش چطور؟ آیا خط پرورش حیوان خانگی شما سالم است؟ قبل از اینکه در نهایت یک نژاد سگ خاص را انتخاب کنید، باید به این شگفتی ها پاسخ دهید. علاوه بر این، اگر تصمیم بگیرید که در کسب و کار پرورش نگران هستید، پاسخ دادن به سؤالات ضروری است.

تقریباً همه ملاحظات در پرورش سگ وجود دارد. قبل از اینکه بتوانید ثمره کار خود را بیاموزید، باید برای سرمایه گذاری زمان، تلاش و پول آماده باشید. سعی کنید به سوالات بالا پاسخ دهید و اگر نمی توانید، باید عمیق تر به آن بپردازید. شما باید در مورد نژادهای مختلف سگ، صفات نژادهای خونی مختلف، جنبه بصری dam و sire، grand-dam و grand-sire در یک شجره سگ خاص تحقیق کنید. آیا می خواهید پیشرفت هایی را در نژاد سگ معرفی کنید؟ آیا دوست دارید صفات یا خصوصیات خاصی را در نژاد سگ حفظ کنید؟

روش‌های اصلاح نژاد فرق می‌کند چه با همخونی سروکار داشته باشید، چه با نژادهای خالص، چه با نژادهای خالص. شما باید بتوانید تمام حقایقی را که در مورد پرورش سگ دارید جمع آوری کنید. حفظ تحصیلات شما را به پرورش دهنده سگ بهتری تبدیل می کند. می‌توانید کتاب‌هایی در مورد پرورش سگ بخوانید یا می‌توانید تحقیقات آنلاین انجام دهید.

پرورش متقابل یکی از روش های پرورش سگ است. در این تکنیک از سگ هایی با چندقلوهای مختلف استفاده می شود. اگر از روش پرورش متقابل استفاده کنید، نمی توانید انتظار داشته باشید که بهترین گونه های سگ را تولید کنید. اگر شکایتی در رابطه با ویژگی های سگ ها رخ دهد، نمی توانید به راحتی پیدا کنید که مشکل از کجا شروع شده است.

روش بعدی پرورش بیرونی است. این یک روش پیچیده است و فقط پرورش دهندگان با تجربه می توانند آن را انجام دهند. اگر نژاد خاصی از سگ شکایت یا نقصی داشته باشد، می‌توانید از طریق پرورش خارج از کشور، بهبودهایی ایجاد کنید. شما باید همسری داشته باشید که دارای ویژگی خاصی باشد که می خواهید آن را بهبود بخشید. این نژاد باید تا 3 نسل آخر دارای چنین ویژگی باشد. پس از زادآوری، سگ ها به خط اصلی پرورش داده می شوند. پرورش دهندگان جدید تشویق به انجام اصلاح نژاد نمی شوند زیرا این راه طولانی برای شروع یک برنامه اصلاح نژاد نیست، به خصوص زمانی که برنامه هایی برای تولید ضرب های ثابت با سلامت و خلق و خوی یکسان دارید. قبل از اینکه به فکر پرورش باشید، خود را به طور کامل آموزش دهید.

پرورش لاین روشی متفاوت در پرورش سگ است. در این روش، سگ‌های با پیوند نزدیک برای تولید صفات با کیفیت، اندازه و خلق و خوی نژادهای سگ نژاد پرورش داده می‌شوند. برای اطمینان از موفقیت این تکنیک باید به درستی اجرا شود. پرورش دهندگانی که مایلند به طور عمده در یک نژاد سگ تمرکز کنند باید به پرورش خطی مشغول شوند.

اینها همان سه روش پرورش سگ هستند که اگر برنامه هایی برای پرورش سگ به عنوان نوعی سرگرمی یا حتی برای تجارت دارید، باید بدانید.

رژیم لاغری سریع