روسیه به هیچ وجه دردسر‌ها برای اجتناب به همین دلیل درگیری هسته‌ای را متوقف نکرده استساعت: 03:24
آشکار شده در مورخ: 1401/02/12
شناسه خبر: 1836002

سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه همراه خود رد ادعای رسانه های غربی معرفی شد کدام ممکن است مسکو به هیچ وجه دردسر‌ها جلوگیری از جلوگیری از درگیری هسته‌ای را متوقف نکرده است.


به گزارش آنلاین {اطلاع رسانی} بهترین راه دانا؛ لاوروف روز یکشنبه در منصفانه مصاحبه تلویزیونی ایتالیایی اظهار داشت: روسیه تصمیم گیری در دردسر جلوگیری از جلوگیری از تحریک کردن درگیری هسته ای است.


لاوروف کدام ممکن است با استفاده از منصفانه مترجم ایتالیایی به زبان روسی صحبت می کرد، اظهار داشت: رسانه های غربی تهدیدهای روسیه را غلط راه اندازی شد می کنند.


وی در شکسته نشده تاکید کرد کدام ممکن است روسیه به هیچ وجه دردسر‌ها برای دسترسی به هماهنگی‌هایی را کدام ممکن است اطمینان می‌تدریجی درگیری هسته‌ای به هیچ وجه رشد نمی‌یابد، برداشتن نکرده است.


ولادیمیر یرماکوف رئیس منع اشاعه هسته ای وزارت خارجه روسیه نیز خطاب به توانایی‌های هسته‌ای اظهار داشت: تمام زمینه‌های اجباری نیاز به جلوگیری از جلوگیری از درگیری هسته‌ای فراهم شود.


یرماکوف متذکر شد: پیشرفته ترین و پیشرفته ترین این ملت معتقد است کدام ممکن است {خطرات} درگیری هسته‌ای نیاز به به کمتر از برسد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همین دلیل هرگونه {درگیری} مسلحانه بین توانایی‌های هسته‌ای توقف شود.


یرماکوف تاکید کرد: کل شما توانایی‌های هسته‌ای نیاز به به اسناد مناسب را انتخاب کنید و انتخاب کنید معاهدات بین‌المللی هدف به سمت توقف به همین دلیل درگیری هسته‌ای پایبند باشند.


انتهای پیام/