روز قدس روز حفاظت به همین دلیل مظلومیت فلسطین است / لزوم حضور در راهپیمایی یوم الله روز قدسساعت: 12:02
چاپ شده شده در مورخ: 1401/02/08
شناسه خبر: 1835053

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب باتاکید بر لزوم حضور در راهپیمایی یوم الله روز قدس ذکر شد: روز قدس روز حفاظت به همین دلیل مظلومیت فلسطین را انتخاب کنید و انتخاب کنید روز گفتن انزجار به همین دلیل رژیم صهیونیستی است.


به گزارش وب {اطلاع رسانی} بهترین راه دانا؛ حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در {گفتگو} باخبرنگار تفریحی دراز، اظهار کرد: روز قدس یادگار امام راحل (ره) در حفاظت به همین دلیل مظلومیت مردمان فلسطین است فینال جمعه ماه مبارک رمضان همراه خود حضور بزرگ مردمان در راهپیمایی روز قدس برگزار می تواند.


وی افزود: روز قدس روز گفتن انزجار مسلمانان را انتخاب کنید و انتخاب کنید آزادیخواهان جهان به همین دلیل ظلم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ستم غرور جهان را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوزاد کشی رژیم صهیونیستی است.


امام جمعه سرپل ذهاب باتاکید بر پراهمیت در دسترس بودن روز قدس امسال تصریح کرد: رژیم غیر دائمی صهیونیستی در روزهای جدیدترین مشکلاتی را برای مسجدالاقصی بوجود معرفی شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید کشتار مردمان را نوار غزه را انتخاب کنید و انتخاب کنید کرانه باختری را در اصل {کار} شخصی قرارداده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید امسال روز قدس {اهمیت} بسیارویژه ای دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه شما مردمان نیاز به همراه خود حضور در راهپیمایی روز قدس به همین دلیل مظلومیت مردمان فلسطین حفاظت کنند.


وی در طولانی مدت ضمن {دعوت} به همین دلیل مردمان برای حضور بزرگ در راهپیمایی عنوان کرد: حضور مردمان در راهپیمایی روز قدس لرزه بر اندام رژیم صهیونیستی خواهد انداخت لذا بر همه شما ما فعالیت است در زمان حال همراه خود حضور در جاده انزجار شخصی را به همین دلیل رژیم غاصب صهیونیستی گفتن کنیم.


 


انتهای پیام/