روده بزرگ خود را تمیز کنید تا به شما در غلبه بر فلات کاهش وزن کمک کند

بسیاری از افرادی که در تلاش برای کاهش وزن هستند، پس از یک دوره زمانی و کاهش وزن دچار فلات می شوند. به نظر می رسد هیچ کاری که انجام می دهید باعث کاهش وزن بیشتر شما نمی شود. سعی می کنید بیشتر رژیم بگیرید و ورزش کنید، اما بی فایده است. فقط تعداد محدودی کالری وجود دارد که می توانید قبل از اینکه چیزی نخورید آن را قطع کنید و این گزینه مناسبی برای کاهش وزن یا زندگی نیست.

شاید این توقف فعلی در کاهش وزن ربطی به برنامه غذایی شما نداشته باشد؟ اگر مشکل در روده بزرگ شما باشد چه؟ بدیهی است که تمام غذای شما از روده بزرگ شما عبور می کند، اما وقتی مسدود شود غذا به دیواره ها می چسبد. بدن شما به وزن بستگی دارد. در عین حال، مواد مغذی توسط بدن شما جذب نمی شوند. این باعث می شود که شما احساس گرسنگی بیشتری داشته باشید و بخواهید بیشتر بخورید. خوب، اگر بیشتر بخورید، نه تنها وزن کم نمی کنید، بلکه مقداری هم به دست می آورید. نه واقعا آن چیزی که شما می خواهید باشد. این می تواند با مصرف غذاهای فرآوری شده بدتر شود که باعث می شود روده بزرگ به آرامی هضم شود و بدن شما مواد مغذی را به آرامی جذب کند.

جواب چیست؟ پاکسازی روده بزرگ و محصولاتی برای آن وجود دارد. پس از رفع انسداد پس از پاکسازی روده بزرگ، دیگر هیچ غذایی به دیواره ها نمی چسبد. در عوض، هضم شده و از بدن شما دفع می شود. مواد مغذی غذا توسط بدن شما جذب می شود، بنابراین بدن شما نیازی به گرسنگی ندارد و به غذای بیشتری نیاز دارد. شما دیگر غذا نخواهید خورد. در عوض، باید کمتر غذا بخورید.

اما فقط تمیز کردن روده بزرگ کافی نیست. این باید با سایر استراتژی های کاهش وزن انجام شود. حتی قبل از اینکه تصمیم به پاکسازی روده بزرگ بگیرید، باید درست غذا بخورید و ورزش کنید. در اینجا چند نکته برای ترکیب همه این روش های کاهش وزن وجود دارد.

در آماده سازی برای پاکسازی، باید نصف وزن بدن خود را بر حسب اونس آب مصرف کنید. تمیز کردن آب بیشتری را از سیستم شما خارج می کند، بنابراین باید آن را جبران کنید. اگر 200 پوند وزن دارید، باید 100 اونس آب قبل و در حین تمیز کردن بنوشید.

روده بزرگ شما از پروبیوتیک ها برای تجزیه غذا استفاده می کند. پاکسازی روده بزرگ آنها را از بین می برد. مهم است که آنها را بعد از پاکسازی مصرف کنید تا مواد شسته شده را دوباره پر کنید.

خوردن یک رژیم غذایی سالم، به ویژه سبزیجات برگدار، ضروری است. پاکسازی روده بزرگ یک درمان معجزه آسا نیست، بنابراین دلیلی برای چشم پوشی از رژیم غذایی سالم وجود ندارد.

ثابت بودن و تکمیل تمیز کردن، احتمال موثر بودن تمیز کردن را تا حد زیادی افزایش می دهد. تمیز کردن باعث می شود بیشتر به دستشویی بروید، اما اجازه ندهید که شما را ناامید کند. این یک نشانه واضح است که پاکسازی کار می کند.

اکنون متوجه شوید که با توجه به موارد بالا وزن کم خواهید کرد، اما این دلیلی برای صرف وقت خود برای خوردن غذا نیست. آماده باشید که بعد از پاکسازی رژیم غذایی خود را از سر بگیرید.

با تمیز کردن روده بزرگ و پیروی از یک رژیم غذایی سالم و ورزش، بر فلات کاهش وزن خود غلبه خواهید کرد. تا اینجا اومدی الان نیازی به توقف نیست