رفع افتادگی پوست – نکاتی در مورد چگونگی داشتن پوستی سفت تر

پوست ما نمی تواند برای همیشه محکم و کشسان بماند. در واقع، به دلیل کاهش وزن بیش از حد، از دست دادن سریع کلاژن و اثرات روزانه عناصر پیری محیطی، به راحتی می تواند آویزان شود.

اگر می خواهید افتادگی پوست را حل کنید، باید نکات زیر را امتحان کنید:

1. از خشکی پوست فورا جلوگیری کنید.

اگر اولین علائم خشکی پوست را مشاهده کردید، فورا مرطوب کننده خود را بردارید و مقداری از آن را روی پوست خود بمالید. پوست به دلیل از دست دادن رطوبت به راحتی آسیب می بیند. تامین رطوبت درم همچنین می تواند به بازگرداندن عملکردهای الاستیک سیستم پوششی شما کمک کند.

به دنبال یک مرطوب کننده ضد پیری متشکل از CynergyTK، Phytessence Wakame و Nano Lipobelle HEQ10 باشید. CynergyTK عنصری است که از پشم گوسفند استخراج شده است. یکی از بهترین منابع کراتین است. کراتین یک پروتئین کاربردی است که مسئول تولید کلاژن است. Phytessence Wakame نوعی کلپ دریایی است که می تواند به حفظ سطوح سالم اسید هیالورونیک کمک کند. این اسید برای روغن کاری کلاژن مورد نیاز است. وقتی فیبرهای کلاژن به درستی روانکاری شوند، به راحتی آسیب نمی بینند. Nano Lipobelle HEQ10 نیز به دلیل توانایی آن در جلوگیری از آسیب سلولی حیاتی است. این آنتی اکسیدان در عمق پوست برای مبارزه با رادیکال های آزاد مضر عمل می کند.

2. سعی کنید پوست خود را به سمت بالا ماساژ دهید.

از آنجایی که بافت‌های پوست در حال حاضر شکننده هستند، نمی‌خواهید با کشیدن شدید آن‌ها به طور ناخواسته به آن‌ها آسیب بزنید. هنگام استفاده از مرطوب کننده از سبک ترین انگشتان خود استفاده کنید. محصول را با حرکات رو به بالا بمالید تا نواحی افتادگی درم را بلند کنید.

3. یوگای صورت را امتحان کنید.

یوگا یک درمان ضد پیری است. این در واقع به تقویت درم کمک می کند تا کمتر مستعد چین و چروک شود. علاوه بر آن، به کاهش تنش در عضلات کمک می کند. در صورتی که پوست صورت خود شروع به افتادگی کرد، می توانید از یوگا برای تقویت پوست صورت خود نیز استفاده کنید.

چند تمرین یوگای صورت را امتحان کنید که می تواند نواحی افتادگی اطراف چشم، گونه ها و فک شما را هدف قرار دهد.

4. مصرف غذاهای غنی از اسیدهای آمینه را افزایش دهید.

آمینو اسیدها بلوک های سازنده کراتین و سایر پروتئین های پیچیده هستند. آنها برای تولید کلاژن بیشتر در بدن مورد نیاز هستند. یکی از دلایلی که باعث کاهش میزان کلاژن در بدن شما می شود، مصرف ناکافی غذاهای غنی از اسیدهای آمینه است.

همانطور که گفته شد، شما باید تغییراتی در رژیم غذایی خود ایجاد کنید. اطمینان حاصل کنید که روزانه گوشت بدون چربی، لبنیات، سبزیجات و آجیل مصرف می کنید.

رژیم لاغری سریع