رفتار نژادپرستانه آمریکا با مردمش نقض بزرگ حقوق بشر است/ حقوق بشر آمریکایی در هیچ تعریف مذهبی و قبیله ای نمی گنجد.ساعت: 07:56
تاریخ انتشار: 1401/04/03
کد خبر: 1878145

پورنوگرافی آمریکایی در مواجهه با قاتلان نقض حقوق بشر و بشردوستانه؛

چند تن از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کردند که ادعای آمریکا در مورد حقوق بشر در سراسر جهان بی اساس و دور از واقعیت است. زیرا آمریکایی ها در بسیاری از کشورهای جهان عملیات و لشکرکشی انجام دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از آرمان؛ تیرماه یادآور حوادث تلخ و تلخ بسیاری در ایران اسلامی است. ترور نافرجام مقام معظم رهبری، شهادت آیت الله بهشتی و 72 تن از یاران ایشان، شهادت آیت الله اشرفی اصفهانی، بمباران سردشت و هدف قرار دادن هواپیمای مسافربری در خلیج فارس؛ جنایات دلخراش علیه ایران از 6 تا 12 تیر.

با توجه به منویات و تاکیدات مقام معظم رهبری، از 15 تا 12 تیرماه به عنوان هفته بازنگری و افشای حقوق بشر آمریکایی یاد می شود و این دوره بهترین فرصت برای تشریح ابعاد مختلف جنایت آمریکا در عرصه های مختلف بین المللی علیه جمهوری اسلامی آفریقا است. ایران.


خباثت آمریکا در انجمن قاتلان بشریت و نقض حقوق بشر

به مناسبت رحلت امام خمینی (ره) در سال 1396، رهبر انقلاب، در برابر مردم، در برابر مراجع، انتخابات آزاد به چالش کشیده می شود! دشمنان با این گستاخی و این نقاب و بی احتیاطی شبانه روز در کنار قاتلان مردم در کوچه و بازار یمن می ایستند و نام حقوق بشر را می آورند. بزرگتر از این غیر انسانی! و آنها یمن را روزانه بمباران می کنند، نه پایگاه های نظامی در یمن. [بلکه] کوچه، بازار، مسجد، بیمارستان، خانه های عمومی؛ بی گناه را می کشند، زن و کودک و کودک و بزرگسال را می کشند. بعد می روند کنار هم می ایستند، با هم دعوا می کنند، برای حقوق بشر نام می برند و برای حقوق بشر جمهوری اسلامی را تحریم می کنند! چه شرم بزرگی می تواند وجود داشته باشد؟ (2017/03/14)

این پایگاه خبری با چند تن از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درباره اقدامات استکبار جهانی در این حوزه گفت و گو می کند که مشروح آن را در گزارش زیر می خوانید.

ابراهیم عزیزی در گفتگو با راه آرمان; او تاکید کرد که این نامه نشانه یک تحقیق رسمی ضد انحصار در مورد اتهامات نیست، بلکه نشانه یک تحقیق رسمی ضد انحصار در مورد اتهامات است.


حقوق بشر آمریکایی برای برخی کشورها جنایت و استثمار و برای کشورهای تعیین شده صلح فراهم می کند

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: حقوق بشری که مشخصه جنایت، قتل و استثمار در یک نقطه از کره زمین است و رویکرد دیگری برای انتصاب آن در نقطه دیگری از کره زمین اتخاذ می کند، چیست، دوستان و بستگان؟” انجام می دهند؛ این اقدامات نشان دهنده ماهیت دوگانه رفتار حقوق بشری آمریکاست.

او تاکید کرد که اعترافاتش از طریق شکنجه و اعترافاتش از طریق شکنجه و اعترافاتش از طریق شکنجه گرفته شده است.


رفتار نژادپرستانه آمریکا با مردمش بزرگترین نقض حقوق بشر است

عزیزی گفت: جنایاتی که دولت آمریکا علیه افغانستان، یمن، عراق و سایر کشورهای خارج از مرزهای جغرافیایی آمریکا مرتکب می شود، ماهیت شیطانی آن را نشان می دهد؛ بنابراین حقوق بشر یک سیاست نژادپرستانه فقط برای آمریکاست.

علی علیزاده در گفتگو با راه آرمان؛ وی گفت: بر اساس اسناد موجود در جهان، آمریکا سرکوبگرترین و بزرگ ترین نقض حقوق بشر در جهان است. آنها به صدها هزار نفر در این کشور حمله کردند و آنها را کشتند.

دبیر اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: پس از حمله آمریکا به عراق، وزیر دفاع آمریکا اعلام کرد که می دانستیم سلاح های عراق شیمیایی نیست، زیرساخت های آن منهدم شده است.


حقوق بشر بهانه ای است برای غرور برای غارت ملت ها

وی با اشاره به حمایت آمریکا از حاکمیت اشغالگران اسرائیلی گفت: در جنگ اوکراین و روسیه همه به دنبال توقف کشتار و تلفات هستند و در حال حاضر آمریکا فقط به دنبال منافع خود است.

علی زاده با اشاره به جنایات استکبار در حق جمهوری اسلامی ایران گفت: هر جا آثار جنایت، خونریزی، کشتار و سرکوب را ببینیم، قطعا آمریکا در آن شرکت خواهد کرد.

دبیر اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در خود آمریکا سیاه پوستان، مردمی که در این کشور زندگی می کنند در امان نیستند و مردم در فقر به سر می برند و صدایشان شنیده نمی شود.

یعقوب رضازاده در گفتگو با راه آرمان; او مدعی است که آمریکا مدعی حقوق بشر در جهان است که بی اساس و دور از واقعیت است. زیرا آمریکایی ها در بسیاری از کشورهای جهان عملیات و لشکرکشی انجام دادند.


آلوده به جنایت آمریکایی در قتل دانشمندان و کارشناسان در سراسر جهان

دبیر دوم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا علیرغم ادعای حقوق بشر، همواره حقوق بشر در خاورمیانه، آسیا، اروپا و آفریقا را زیر پا گذاشته و دانشمندان و کارشناسان هسته ای اطراف را به خاک و خون کشیده است. جهان.” دارد.

وی گفت: جنگ اوکراین و روسیه را می توان نمونه ای از نقض حقوق بشر آمریکا دانست که با مداخلات مستقیم و غیرمستقیم خود، نیروهای دفاعی و نظامی هر دو کشور را در این جنگ از بین برد.

شهریار حدری در گفتگو با راه آرمان; وی با تاکید بر اینکه آمریکا اولین کشور در جهان است که حقوق بشر را نقض کرده است، خاطرنشان کرد: آمریکا هر نوع سلاح کشتار جمعی علیه بشریت در دنیا از جمله سلاح های هسته ای و شیمیایی را تولید و استفاده می کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حقوق بشر مبنای، اندیشه و منبع سیاستمداران آمریکایی است، گفت: حقوق بشر در برابر کشورهایی که اکنون به بهانه قدرت هسته ای و اقتصادی به این ابزارها احترام می گذارند. و اینکه کشورهای دیگر از آنها استفاده می کنند و آنها را به نقض حقوق بشر متهم می کنند.

وی با بیان اینکه حقوق بشر باید مطابق با تعریف حقوق بشر بین المللی تعریف و بازنگری شود، تاکید کرد: حقوق بشر آمریکایی به هیچ وجه برای رعایت حقوق بشر از منظر ادیان و مذاهب کافی نیست، بنابراین هفته حقوق بشر آمریکا فرصتی است تا این حقوق بشر را در سازمان‌های بین‌المللی بررسی کنید.»

هدری گفت که ضعف ساختارهای بین المللی باعث شده است که کشور دیگران را مسئول نقض فاحش حقوق بشر بداند.پایان پیام/