رستوران Ellen’s Stardust ، که در جریان مبارزات برادوی باز می شود


رستوران Ellen’s Stardust در ماه نوامبر بازگشایی می شود-بیش از 18 ماه از زمانی که پیشخدمت مشهور جهان در مقابل جمعیت زیادی از گردشگران در حال نوشیدن روبنس “یاقوتی” یا نوشیدن نوشیدنی های شیرین کاراملی شور.

مالک الن ، هارت استورم ، 80 ساله ، ملکه زیبایی سابق نیویورک ، که مالکیت الن ، ملکه زیبایی سابق نیویورک است ، گفت: “جادو است. بازدید از الن جادو است.” ساعت انتظار در رستوران گوشه برادوی و وست 51. درخواست تجدید نظر او را تأیید می کند.

جو کژدان ، مدیرعامل ، گفت: “بسیاری از مردم نمی توانند هزینه نمایش در برادوی را بپردازند ، اما می توانند غذا را در اینجا تهیه کنند و یک تجربه واقعی در برادوی داشته باشند.”

پاییز گذشته ، این رستوران برای مدت کوتاهی بازگشایی شد. اما از آنجا که تئاتر در شهر وجود ندارد و گردشگران کمی در شهر وجود داشت ، این تلاش کوتاه مدت بود. الن در 13 دسامبر درهای خود را بست. آنها از آن زمان بسته شده اند.

بازگشایی الن نشانه زندگی جدید بسیار مورد نیاز است زیرا برادوی ، یک فشارسنج برجسته از نشاط عمومی شهر ، در میان نگرانی های مداوم در مورد COVID و دستور واکسن که مخاطبان بالقوه را محدود می کند ، برای جلب نظر بازدیدکنندگان تئاتر می جنگد.

ایده اشتورم در ترکیب آهنگهای ارائه با غذاخوری کلاسیک به یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری میدتاون تبدیل شده است.
استفان یانگ |

یکی از کارشناسان برادوی با استناد به کمبود اطلاعات از گیشه ، به بورس گفت که فروش بلیط تا به امروز “ناامید کننده” بوده است. شیوع ویروس کرونا ، که هفته گذشته تولید “علاءالدین” را برای مدت کوتاهی در بین خدمه ای که گفته می شود 100 درصد در برابر این ویروس واکسینه شده اند متوقف کرد ، نشان می دهد که موانع دیگری در انتظار است.

وب سایت لیگ برادوی نشان می دهد که دریافت گیشه در آخرین هفته سال 2019 قبل از شروع در اوایل سال 2020 ، تقریباً 56 میلیون دلار به اوج خود رسید ، طبق معمول در سال جدید. وقتی برادوی در مارس 2020 به دلیل شیوع ویروس کرونا بسته شد ، گزارش ها ناگهان به پایان رسید و از آن زمان به روز نشده است.

این منبع گفت: “اگر فروش قوی بود ، ما همه را در مورد آن مطلع می کردیم.”

سرور Brandi Chavonne Massey
برندی مسی هنوز از نیوجرسی برای سرو غذا و آواز می آید.
استفان یانگ |

برندی مسی بازیگر سینما ، که در سال 2004 کار خود را در این رستوران آغاز کرد و همچنان در آهنگهای برادوی “Wicked” و “The Purple Color” ظاهر شد ، گفت: بازگشایی Stardust نشانه این است که روزهای بهتری در پیش رو داریم.

مسی گفت: “النز یک جامعه درون یک جامعه است.” “این مکان ایده آل برای کنسرت ، تمرین صنایع دستی و کسب درآمد است.”

ساکن نیوجرسی هنوز در حال بازگشت به خدمت و خواندن در الن در طول نامزدی های بازیگری خود است. وقتی ماه آینده درها باز می شود ، او در رستوران کار می کند.

کاژدان گفت که بازدیدکنندگان بازگشتی “لحظات بیشتری برای توقف نمایش” در منو خواهند داشت ، از جمله پنکیک های میوه ای دوستدار کودک و پنکیک Dunkaroos ، صبحانه تمام روز و فضای داخلی بازسازی شده که بر دکوراسیون یکپارچهسازی با سیستمعامل 1950 تبدیل می شود.

پاتریک پیوهوس (سمت چپ) ، Cat Yates ، Brandi Chavonne Massey و Nicole Calkins در Stardust Diner حضور دارند.
پاتریک پیوهوس (سمت چپ) ، Cat Yates ، Brandi Chavonne Massey و Nicole Calkins در Stardust Diner حضور دارند.
استفان یانگ |
غذاخوری Stardust ،
نیکول کالکینز یکی از سرورهای با استعداد در Stardust Diner است.
استفان یانگ |

اسکات باربارینو ، کارگردان بااستعداد و بازیگر سابق الن ، از سبکی به سبک مسافرخانه لذت می برد که نه تنها به ایجاد شغل کمک می کند ، بلکه از تازه واردان شهر نیز استقبال می کند که امیدوارند روزی نام آنها را در پرتو جاده سفید بزرگ ببینند.

باربارینو می گوید: “الن به آنها کار می دهد و همچنین با خوشحالی از آنها استقبال می کند.”

استورم گفت: “برای آنها ، این تمرین بسیار خوبی است.” مثل یک تمرین روزانه. “

دیدگاهتان را بنویسید