رسانه‌های ضدانقلاب به دریوزگی سوژه افتاده‌اند/ فیلم منتسب به غارت یک فروشگاه در قزوین کذب محض استساعت: 16:07
منتشر شده در مورخ: 1401/02/22
شناسه خبر: 1838342

عباس کاظمی با اشاره به تکذیب فیلم منتشر شده توسط رسانه ضدانقلاب با موضوع غارت یک فروشگاه در قزوین گفت: رسانه‌های ضدانقلاب به دریوزگی سوژه افتاده‌اند و از هیچ اقدامی برای التهاب و تشویش افکار عمومی دریغ نمی‌کنند.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح قزوین، رسانه‌های معاند و ضدانقلاب همواره تلاش می‌کنند با دروغ پراکنی و فریب اذهان عمومی مردم از آب گل آلود ماهی بگیرند و از هر فرصتی برای دستیابی به اهداف شوم خود دریغ نخواهند کرد.


دقایقی پیش فیلمی با عنوان غارت یک فروشگاه در قزوین توسط شبکه ضدانقلاب با هدف ایجاد التهاب در جامعه منتشر کرده است.


در این فیلم افرادی در حال غارت یک فروشگاه مواد غذایی هستند و هیچ‌گونه شواهدی از اینکه این محل در قزوین واقع شده وجود ندارد.


در این فیلم افراد با لباس و پوشش زمستانی هستند در حالی که هم اکنون قزوین هوای بهاری داشته و کاملا واضح است که منتشر کنندگان آن بازی خورده‌اند.


 عباس کاظمی، فرماندار قزوین دقایقی پیش در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین گفت: همزمان با آزادسازی قیمت برخی اقلام، شاهد این بودیم شهروندان برای تهیه مایجتاج صف کشیده و مشغول به خرید هستند ولی در این روند هیچ‌گونه حادثه‌ای را شاهد نبودیم.


وی در ادامه با تکذیب فیلم منتسب به غارت یک فروشگاه در قزوین که توسط کاربران دست به دست می‌شود ، گفت: آرامش کامل در سطح شهر قزوین وجود دارد و در روزهای اخیر و حتی امروز هیچ‌گونه حادثه مشابهی را شاهد نبودیم.


کاظمی در ادامه گفت: در فیلم کاملا مشخص است که افراد حاضر در آن پوشش زمستانی دارند که البته با شرایط کنونی آب و هوای قزوین مغایر است.


فرماندار قزوین در پایان با تاکید بر اینکه رسانه‌های ضدانقلاب به دریوزگی سوژه افتاده‌اند، افزود: عرضه کالاهای اساسی هرچند با مشکلاتی روبرو بوده ولی بزودی نواقض موجود رفع و دیگر شاهد صف‌های کنونی نخواهیم بود.


انتهای پیام/

رژیم لاغری سریع