رایزنی هنیه همراه خود وزیر خارجه عمان دانستن درباره تحولات مسجد الاقصیساعت: 20:00
گذشته تاریخی تخلیه: ۱۳۰۱/۰۱/۲۸
کد خبر: 1822705

رئیس محل کار سیاسی حماس در گفتگوی تلفنی همراه خود وزیر امور خارجه عمان، وی را در گردش تحولات جاری مسجدالاقصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حمله ها پی در پی نظامیان صهیونیست قرار داد.

به گزارش وب {اطلاع رسانی} راهی که در آن دانا ؛ به گزارش پایگاه اینترنتی خلیج فارس، اسماعیل هنیه، رئیس محل کار سیاسی حماس در ذکر شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید گو همراه خود بدر بن حمد البوسعیدی، وزیر امور خارجه عمان، وی را در گردش تحولات جاری در مسجد الاقصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حمله ها پی در پی نظامیان صهیونیست قرار داد. .

2 طرف با توجه به تحولات به زودی میدانی در اورشلیم {گفتگو} کردند.

اسماعیل هنیه {در این} تصمیم تلفنی به وزیر امور خارجه عمان به همین دلیل تحولات مسجدالاقصی، {حمله} روز جمعه قبلی نظامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهرک نشینان صهیونیستی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکل شهرک نشینان برای دسترسی مسجد الاقصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذبح مبتلا خبر داد.

هنیه {در این} مصاحبه به وزیر امور خارجه عمان ذکر شد کدام ممکن است افراد فلسطین به حفاظت به همین دلیل مقدسات امت اسلامی شکسته نشده خواهند داد.

وی خاطرنشان کرد: نیروهای اسرائیلی به همین دلیل ابتدای ماه مبارک رمضان تا این مرحله 20 فلسطینی را کشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعداد زیادی نفر را بازداشت کرده اند.

انتهای پیام/