راه های طبیعی کاهش چربی شکم – نوشیدن آب آلوئه ورا – فواید آب آلوئه ورا

برای از بین بردن چربی بدن یا چربی شکم، باید مراقب آنچه می خورید باشید. برای کاهش سریع چربی شکم، نوع کالری دریافتی ضروری است. انتظار ندارید غذاهای پرچرب بخورید و چربی را از دست بدهید. شما باید حداقل 1 گرم پروتئین به ازای هر پوند وزن بدن بخورید. این بدان معناست که اگر وزن شما 150 پوند است، باید روزانه 150 گرم پروتئین مصرف کنید. برای کربوهیدرات های پیچیده، حداقل به 2 گرم به ازای هر پوند وزن بدن نیاز دارید. این باعث می شود چربی بدن شما تا 20 درصد کالری دریافتی شما محدود شود.

در اینجا چند نمونه از مواد غذایی وجود دارد که باید در رژیم غذایی روزانه خود بگنجانید:

1 پیمانه پروتئین آب پنیر

6 وعده سفیده تخم مرغ

3 اونس سینه بوقلمون

4 اونس تن ماهی

2 اونس ماهی قزل آلا

2 اونس ساردین

1 اونس بادام

2 اونس استیک سیرلوین

3 اونس سینه مرغ

راه های طبیعی برای از بین بردن چربی شکم

غذاهای فرآوری شده را حذف کنید و به سبزیجات خام و مقدار زیادی آب میوه تازه بچسبانید. آب آلوئه ورا یکی از بهترین راه‌ها برای کاهش چربی بدن در زمان کمتر است زیرا به سیستم گوارشی حمله می‌کند تا غذاهای شما را راحت‌تر هضم کند. همچنین بدن شما را سم زدایی می کند تا اسیدیته موجود در بدن شما خلاص شود.

بدن به طور طبیعی اسیدی است و غذاهایی که می خورید اسید بیشتری به بدن می افزایند. شما می خواهید غذا بخورید تعادل PH (قلیایی) بدن خود را افزایش دهید و آب آلوئه ورا بهترین روش طبیعی برای انجام این کار است.

گیاه آلوئه ورا را بگیرید و یکی از توله هایش را با چاقو بتراشید یا آن را به قطعات کوچک برش دهید و به صورت ژل درآورید. آن را با سفیده تخم مرغ و کمی آبلیمو و همچنین عسل مخلوط کنید. یک یا دو بار در روز آن را بنوشید و چربی شکمتان را از بین ببرید. با این حال، شما باید سایر غذاهای غیر ضروری را که چربی ترانس و قند زیادی دارند را از رژیم غذایی خود حذف کنید.

آب آلوئه ورا به دلیل خواص موجود در آن متابولیسم شما را افزایش می دهد. سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند و انرژی بیشتری به شما می دهد. خواص طبیعی آن بی خطر است. یکی از آن توپ های ورزشی را بگیرید و هر روز چند حرکت دراز و نشست انجام دهید. لازم نیست خیلی زیاد باشد و وقتی این دراز و نشست ها را با استفاده از توپ انجام می دهید، از بروز کمردرد جلوگیری می کند و انجام آن را برای شما سرگرم کننده تر می کند. شما حتی می توانید فقط سه بار در هفته از آن فرار کنید. من متوجه شدم که این واقعا کمک می کند.

در اینجا برخی از غذاهای قلیایی برای اضافه کردن به رژیم غذایی و غذاهای اسیدی برای دوری از آنها آورده شده است:

سبزیجات قلیایی: کلم قرمز، اسفناج، لوبیا سبز، مارچوبه، هویج، تره فرنگی، شلغم، چغندر، سیر، کرفس، خیار، کلم بروکلی، بروکسل، نخود فرنگی، پیاز و غیره

میوه های قلیایی: لیمو، آواکودا، گریپ فروت، هندوانه و گوجه فرنگی

به سالاد، سبزیجات تازه و آجیل و روغن های سالم بچسبید. سعی کنید روزانه مقدار زیادی غذاهای خام و حداقل 2 تا 3 لیتر آب تمیز و خالص مصرف کنید. دانه های کتان، کنجد و آفتابگردان غذاهای قلیایی عالی هستند.

از مصرف روزانه، غذاهای چرب، شیر و پنیر خودداری کنید.