راه دور: تیم Giants-Dodgers پنجشنبه به پنجمین بازی خود رسید


فقط مناسب است که 70 سال پس از “شات شنیده شده” دور جهان ، بابی تامسون ، غولها و داجرز در بازی دوم اصلاً یا هیچ بازی کنند.

پیروزی 7-2 لس آنجلس مقابل سان فرانسیسکو سه شنبه شب در چهارمین بازی از سری NL Division این سری را مساوی کرد و اولین بازی را برای پلی آف بیسبال بین تیم هایی با حداقل 105 برد به پنجمین بازی پنجشنبه شب در Oracle Park فرستاد. در سان فرانسیسکو به

برای اطلاعات بیشتر در زمینه ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

“این همان چیزی است که بیس بال می خواهد. منظورم این است ، منظور من این است که من می فهمم که همه سریال ها ساخته شده اند و بنابراین ما تنها نمایش شهر خواهیم بود. بنابراین اگر شما یک ضرب و شتم دارید یا از طرفداران ورزش هستید ، بهتر است داجرز-غول را تماشا کنید. “آنجلس دیو رابرتز.

این سومین باری است که دو رقیب داغ در یک بازی سرنوشت ساز با هم ملاقات می کنند تا ببینند چه کسی در حال پیشرفت است. سری تایبر بریک ها در لیگ های ایالتی 1951 و 1962 به سومین بازی صعود کرد و غول ها برای صعود به سری جهانی برنده شدند.

این بار برنده با آتلانتا برازز در سری مسابقات قهرمانی NL دیدار می کند. اولین بازی شنبه شب در آتلانتا یا سان فرانسیسکو خواهد بود.

کاپلر گفت لوگان وب شروع خواهد کرد. راست دست 24 ساله جوانترین بازیکن غول خواهد بود که بازی سرنوشت ساز را آغاز کرده است.

وب برای پنجمین بار در این فصل مقابل داجرز بازی می کند. جمعه گذشته در اولین بازی 4-0 سانفرانسیسکو ، او 7 پاس 2/3 را جمع آوری کرد ، 10 را حذف کرد و تنها 5 گل دریافت کرد.

گیب کاپلر ، رهبر Giants ، می گوید: “من فکر نمی کنم ما زمان زیادی را صرف کالبد شکافی این بازی به عنوان یک تیم کنیم. من فکر می کنم که ما قصد داریم سوار هواپیما شویم ، یک روز تعطیل داشته باشیم ، یک روز واقعی تعطیل.” گفت. “ما تمرینات خود را کمی دیرتر برنامه ریزی می کنیم. آماده سازی برای پنجمین مسابقه را آغاز می کنیم.

او گفت: “من مطمئن هستم که یک فضای پر جنب و جوش وجود خواهد داشت. بازگشت به اوراکل و حمایت هواداران ما بسیار خوب خواهد بود. و بله ، ما از قبل منتظر آن هستیم.”

رابرتز قبل از بازی سه شنبه گفت که در مسابقه سرنوشت ساز برنده خولیو اوریاس خواهد بود. اوریاس ، که برندگان را هدایت می کرد و اولین قهرمان داجرز در 20 بازی پس از کلیتون کرشاو در سال 2014 بود ، امسال برای هفتمین بار در سال جاری به مصاف سانفرانسیسکو می رود. چپ دست ها در پیروزی 9-2 داجرز در بازی دوم ، یک حرکت با سه گل و 5 پاس منجر به گل را مجاز کردند.

غولها که در فصل عادی 107 بازی برنده شده اند ، از 19 بازی فصل عادی در 10 بازی حضور داشته اند. این برد یک برد برای سانفرانسیسکو اولین قهرمانی NL West را از سال 2012 در مقایسه با دودر داجرز ، که 106 برد ، به ارمغان آورد.

پنجشنبه شب بیست و چهارمین و آخرین دیدار فصل خواهد بود.

“من فکر می کنم کتاب بازی شبیه به این است که ما یکدیگر را می شناسیم ، بنابراین اکنون فقط به مدرسه قدیمی می رویم ، ما توپ را به سمت راست می دویم ، و شما باید ما را متوقف کنید ، این وینس لومباردی است. “رابرتز گفت. “انگار قرار است بازی کنیم ، می دانیم چه می کنیم ، آنها می دانند ما چه می کنیم ، می دانیم که آنها می خواهند در بازی 5 بیس بال بازی کنند ، آنها می دانند که ما چه کسانی را می خواهیم ، و مسابقات سعی می کنید ارائه دهید ، حالا در مورد آن است که بیرون بروید و اجرا کنید و بهترین تیم برنده شود. “

کاپلر همچنین احساسات رابرتز را تکرار کرد و افزود که آنها از کارهایی که در تمام فصل انجام می دادند عقب نشینی نمی کنند.

کاپلر می گوید: “من این را در تمام سال می گویم ، اما در ترکیب ما مقابل چپ ها ، در ترکیب قبلی که مقابل ژولیوس داشتیم ، واقعاً احساس خوبی دارم.” “تعداد زیادی شوت با کیفیت بالا ، بچه هایی که زمین هایی را می بینند که می توانند بازی های خانگی را با چپ دست ها انجام دهند ، و نتایج آنها به آن اشاره می کند.”

این دو حق رای دادن ، که در سال 1884 شروع به ملاقات کردند ، در این بازی های سرنوشت ساز پیوند دارند – که باعث خوشحالی غول ها شد.

تامسون برای یکی از مشهورترین دوندگی های خانگی در تاریخ بیسبال با هم همکاری کرد ، یک دور سه گانه در پایان نهم اینینگ باعث شد نیویورک گاینتز بر جکی رابینسون و بروکلین داجرز در میدان چوگان 1951 با نتیجه 5 بر 4 پیروز شود.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

این رقابت دیرینه از ساحل شرقی به غرب منتقل شد وقتی که در سال 1962 آنها در بهترین بازی از سه بازی NL Ensign دوباره ملاقات کردند. سانفرانسیسکو در ابتدا سندی کوفاکس را شکست داد و سپس به لس آنجلس باخت تا سومین بازی 3 نفره را ترتیب دهد. ویلی میس غول پیکر در پیروزی 6-4 در ورزشگاه داجر در طول چهار گل چهارمین گل در بازی نهم یک گل کلیدی به ثمر رساند. به

در این مرحله ، آنها هر کدام 109 بار در این فصل برنده شده اند. حالا دوباره در مورد یک بازی است.

واکر بوئلر ، بازیگر فیلم Dodgers ، می گوید: “من فکر می کنم فقط مناسب است.”

دیدگاهتان را بنویسید