راه اندازی 50 اردوگاه در محلات بسیز با نزدیک شدن به مسجد مرکزی استان مرکزی


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از دیور آفتاب; محمد گودرجی معاون هماهنگ کننده سپاه استان مرکزی در رزمایش امدادرسانی مطمئن سپاه و توزیع 1000 بسته معیشتی امروز در اراک گفت: حکومت داری، انقلاب، دموکراسی و دموکراسی، الگوهای موفقی را برای تجربیات گذشته در بسیاری از زمینه ها ارائه می کنند و در مرحله دوم به سرعت در حال حرکت به سوی دستیابی به اهداف هستند.

وی افزود: نهضت امداد به منظور قدردانی از عملکرد درخشان مقام معظم رهبری در ارائه بیش از 50 عنوان به مردم در این پویش برای رسیدگی به معضلات معیشتی ناشی از بیماری کرونا راه اندازی شد. این خدمات ادامه خواهد داشت.»

گودرجی بیان کرد: سپاه و پایگاه همواره با توزیع بسته های معیشتی به نیازمندان در مناسبت های مختلف حمایت های وفاداری را در دستور کار قرار داده اند که آخرین رزمایش نیز توزیع 28 هزار بسته معیشتی در ماه مبارک رمضان بود. .

وی افزود: این روزها به مناسبت دهه کرامت، رزمایش یاری وفاداری در دستور کار قرار گرفته است.

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی افزود: اردوهای محله محور با محوریت بسیج در استان برای رسیدگی به مسائل مردمی و خدمت صادقانه به مردم در عرصه های مختلف در دستور کار قرار دارد. اردوهای محله محور. بیش از 50 کمپ در استان ایجاد شده است و شناسایی خسارت و نیازسنجی در استان در حال انجام است.

وی گفت: رویکرد اردوهای محله محور به بسیج مسجد بستگی دارد.

گدارد با تاکید بر اینکه سپاه و پایگاه همواره در کنار مردم و متعلق به مردم بوده و در برهه های مختلف انقلاب وفاداری خود را به مردم ثابت کرده اند، خاطرنشان کرد: ما می توانیم سپاه و پایگاه را در نقاط مختلف ثابت کنیم و از این رو کارنامه بسیار خوبی داریم. ” کشور پرشور سپاه در بخشهای مختلف هویت و توانمندی ایران را به نمایش می گذارد.

وی خاطرنشان می کند: امروز در دوران انقلاب اسلامی بر عهده ماست که اسطوره های هویت ساز ملت ایران را با جهاد به جوانان و نوجوانان منتقل کنیم و جهاد مهمترین راه حل مقابله با توطئه ها و فتنه های مردمی است. دشمن در جنگ نرم و فعالیت های روانی.

پایان پیام/