راهنمای ورزش حرفه ای برای از دست دادن دستگیره های عشق

اغلب با هر سفر کاهش وزن به نقطه ای می رسید که چربی های سرسخت در آنجا نشسته و از تکان خوردن خودداری می کنند. هر فردی متفاوت است و ما اغلب می خوانیم که این کاملاً ژنتیکی است و باید صبور باشیم، زمانی که بدن ما تصمیم بگیرد آن را از آن ناحیه رها کند، از بین می رود.

اما اگر صبر شما تمام شده باشد چه؟ آیا کاهش نقطه ممکن است؟

علی‌رغم باور عمومی بله، اینطور است (موسیقی بهشتی و آفتابی که ابرها را جدا می‌کند) اما این بیشتر از طریق دستکاری هورمونی به جای تمرینات خاص انجام می‌شود. از طریق تغییر در رژیم غذایی، سبک زندگی خود و با مکمل‌های محصولات طبیعی، می‌توانید آن نواحی سرسخت چربی را هدف قرار دهید، چه شکم، چه دسته‌های عاشقانه و چه ران‌ها.

دستگیره های عشق

قبل از اینکه شروع به تمرکز روی از دست دادن چربی های خاص از دسته های عشق کنیم، باید فرض کنم که شما در حال تکمیل پیش نیازهای زیر هستید، بدون آنها در یک نبرد بازنده می جنگید:

– یک رژیم غذایی تمیز، سالم و متعادل با کمبود کالری خفیف در مقایسه با مصرف روزانه شما.

– ورزش یا فعالیت منظم با شدت متوسط.

– مصرف یک لیتر آب به ازای هر 25 کیلوگرم وزن بدن

– 5 شب در هفته تا ساعت 22:30 بخوابید

اگر این 4 کار را انجام نمی‌دهید، از همین حالا شروع کنید زیرا بدن شما برای انجام کارهای خاص آماده نیست… اگر موارد بالا را برای مدت طولانی تکمیل کنید، ممکن است نیازی به انجام آن نداشته باشید. خوب پس ما آماده ایم و آماده هستیم؟ عالی است، بنابراین مقصر اصلی چربی ذخیره شده در ناحیه دسته عشق مقاومت به انسولین است.

مقاومت به انسولین در ساده‌ترین عبارت باعث می‌شود بدن کربوهیدرات‌های موجود در رژیم غذایی شما را به جای سلول‌های ماهیچه یا کبد در سلول‌های چربی ذخیره کند، و به‌ویژه این ذخیره‌سازی در دسته‌های عشق رخ می‌دهد. مقاومت به انسولین در اثر سال‌ها خوردن کربوهیدرات‌های تصفیه‌شده و شیرین مانند ماکارونی، برنج سفید، نان و مصرف مقادیر زیادی نوشابه‌های گازدار، شیرینی‌ها، شکلات و غیره ایجاد می‌شود.

پاسخ معمول ما به این غذاها این است که بدن انسولین تولید می کند تا به سلول های گیرنده بگوید قندهای تجزیه شده را دریافت کنند تا سطح قند خون ما کاهش یابد. متأسفانه به دلیل مصرف بیش از حد این غذاها در مدت زمان طولانی، سلول‌های ما نسبت به سطوح دائمی بالای انسولین حساسیت‌زدایی می‌کنند، که در نهایت منجر به مقاومت به انسولین می‌شود و عشق به ذخیره‌سازی چربی خاص می‌پردازد.

خوب به نظر نمی رسد چه کاری می توانم انجام دهم؟

ابتدا باید بدنتان را از تمام غذاهای تصفیه شده بیش از حد فرآوری شده مانند ماکارونی، برنج سفید، نان و تمام قندها دور کنیم (آنها را روی برچسب مواد غذایی مانند فروکتوز، دکستروز، گلوکز یا هر چیز دیگری که به یاس ختم می شود نگاه کنید و مانند طاعون از آن اجتناب کنید. ). این کار را برای یک دوره 30 روزه انجام دهید و در راه تنظیم مجدد پاسخ بدن خود به غذاهای مبتنی بر قند هستید.

ثانیاً مصرف کربوهیدرات‌های پیچیده خود را چرخه کنید، بنابراین روزها را با بخش‌های معمولی سیب‌زمینی، برنج قهوه‌ای/سبوس‌دار، با روزهای مصرف کربوهیدرات‌های بسیار کم یا اصلاً جایگزین کنید. با تغییر این چرخه‌ها، سطح انرژی را بالا نگه می‌دارید، به بدنتان اجازه می‌دهید از سطوح بالای انسولین استراحت کند، و بدن را تشویق می‌کنید تا به ذخایر چربی به عنوان منبع انرژی ترجیحی دسترسی پیدا کند.

در روزهای کم کربوهیدرات یا بدون کربوهیدرات اطمینان حاصل کنید که بخش های خود را با گوشت یا سبزیجات درست کنید تا بدن شما هر روز مواد مغذی کافی دریافت کند، ممکن است کربوهیدرات ها را از دست بدهید اما نباید گرسنه بمانید. اگر هر دو قسمت را به درستی دریافت کنیم، باید ظرف 30 روز نتیجه را ببینیم:)، می‌توانیم با مکمل‌های بهداشتی زیر به این روند کمک کنیم…

روغن ماهی:

مکمل های روغن ماهی، چه کپسول یا روغن، بدون شک یکی از بهترین محصولات سلامتی موجود در بازار هستند. در میان بسیاری از فواید سلامتی (آنها را در گوگل جستجو کنید) خواهید دید که روغن ماهی باعث تسریع چربی سوزی، کاهش ذخیره چربی و کاهش پاسخ انسولین در هنگام مصرف با وعده های غذایی می شود (بخصوص در روزهای کربوهیدرات مفید است). من توصیه می کنم برای خود یک منبع آنلاین خوب پیدا کنید (چون نسخه های خیابانی آنقدر قوی نیستند و طعم افتضاحی ندارند)، در حالت ایده آل، اگر محصول خوبی دریافت می کنید، مزه ماهی وجود ندارد.

زغال اخته:

شنبلیله گیاهی است که اغلب به عنوان یک ادویه آشپزی مدیترانه ای استفاده می شود، می توان آن را به صورت دانه به صورت پاشیده روی غذاها استفاده کرد، یا به صورت کپسول مصرف کرد که هر دو را می توان در فروشگاه های بهداشتی خیابانی یافت. برای مقاومت به انسولین، شنبلیله به کند کردن تخلیه معده کمک می کند (بنابراین قند بر جریان خون غلبه نمی کند) و قند خون را کاهش می دهد که پاسخ انسولین به وعده های غذایی مبتنی بر کربوهیدرات را کاهش می دهد و به سلول های مقاوم شما “تنفس” می دهد.

منیزیم:

منیزیم به سرعت به عنوان یک ماده معدنی ضروری برای سلامتی شناخته می شود، متأسفانه در حال حاضر نیز اعلام شده است که بسیاری از ما در حال حاضر دچار کمبود منیزیم هستیم. به نظر می رسد که منیزیم یک محافظ قوی در برابر مقاومت به انسولین است و به فرآیند ما برای از بین بردن فشار از سلول های بیش از حد حساس کمک می کند.

منیزیم را می‌توان دوباره در فروشگاه‌های بهداشتی پیدا کرد و مناسب‌ترین نوع آن سیترات منیزیم است، توصیه‌های دوز را دنبال کنید، به‌طوری‌که اگر دوز بسیار بالایی داشته باشید، ممکن است کمی شل شوید. از اینکه خواندید متشکرم، امیدوارم این به شما کمک کند تا بفهمید چرا دستگیره های عشق می توانند ناحیه ای بسیار دشوار برای برداشتن باشند و نکات کلیدی را در اختیار شما قرار دهد تا سلامت و شادی خود را عملی کنید.

ناتان

رژیم لاغری سریع