راهنمای دقیق برای ساخت یک قرص رژیم غذایی خانگی

بیشتر مردم برای تحقیق در مورد موادی که با مصرف یک قرص لاغری در بدن خود وارد می کنند، وقت نمی گذارند. توصیه من به هر کسی که قصد مصرف قرص لاغری را دارد این است که “برچسب را بخوانید!!!” بارها و بارها از مشتریانی می شنوم که به دلیل آلرژی یا حساسیت به مواد تشکیل دهنده مکمل رژیم، عوارض جانبی داشته اند. خوشبختانه برای شما، من برچسب ها را می خوانم و سال ها در مورد مواد تشکیل دهنده قرص های لاغری تحقیق می کنم.

هدف از این مقاله ساده است – این راهنمایی است که به شما کمک می کند قرص رژیم غذایی خود را بسازید. با این حال، می خواهم بگویم که مانند هر چیزی که در بدن خود قرار می دهید، باید اقدامات احتیاطی را انجام دهید. لطفا قبل از مصرف هر گونه دارو، ویتامین یا مکمل با پزشک خود مشورت کنید. این مقاله نباید به عنوان توصیه پزشکی تلقی شود و به هیچ وجه جایگزین نظر یک حرفه پزشکی از جمله پزشک شما نیست.

وقتی به مواد تشکیل دهنده اکثر قرص های لاغری نگاهی دقیق بیندازید، خواهید دید که تک تک ترکیبات مکمل های ویتامینی بسیار رایج هستند. قرص های لاغری با قیمت 50 دلار یا بیشتر در هر شیشه را می توان با کسری از قیمت در خانه تهیه کرد.

بیایید دست به کار شویم و در مورد این مواد صحبت کنیم زیرا دقیقاً همان چیزی است که شما برای شروع ساختن قرص لاغری خود به آن نیاز دارید. به عنوان مثال، لپتوپرین بسیار محبوب را در نظر بگیرید که اغلب به صورت آنلاین با قیمت بیش از 150 دلار در هر بطری فروخته می شود.

در اینجا لیستی از مواد تشکیل دهنده که بر روی یک بطری لپتوپرین چاپ شده است:

کلسیم – کاهش وزن را با شکستن چربی در سلول ها موثرتر می کند.

ویتامین B6 – به حفظ قند خون کمک می کند.

اسید استیل سالیسیلیک (آسپرین) – اثرات ترموژنیک (چربی سوزی) را طولانی می کند و متابولیسم را افزایش می دهد.

کافئین – گرمازایی را افزایش می دهد و جریان آدرنالین را تحریک می کند.

چای سبز – اکسیداسیون چربی را افزایش می دهد و متابولیسم را افزایش می دهد.

ال-تیروزین – سرعت متابولیسم را افزایش می دهد.

کلپ – چربی اضافی را متابولیزه می کند.

افدرین – محرک و سرکوب کننده اشتها.

کاین – حاوی “کاپسایسین” است که یک ماده ترموژن در نظر گرفته می شود.

خودشه! اگر من را باور نمی کنید، برچسب واقعی اینجاست.

حالا شما می گویید، صبر کنید، “من اکثر این مواد را در فروشگاه ویتامین/بقالی دیده ام. حق با شماست؛ شما می توانید این مواد را تقریباً در هر داروخانه یا فروشگاه ویتامینی تهیه کنید.

باید روشن کنم که نه به شما توصیه می کنم که بیرون بروید و همه این مواد را بخرید و نه به شما می گویم این قرص ها را با هم مصرف کنید. پیشنهاد من این است که با ورزش منظم، رژیم غذایی متعادل و ویتامین ها به عنوان مکمل می توان وزن خود را بدون صرف هزینه های غیر ضروری برای قرص های لاغری کاهش داد.