ران کلاین ، رئیس ستاد بایدن ، به دلیل حمایت از توییت برکنار شد و گفت تورم یک مشکل “درجه بالا” است.


منتقدان روز پنجشنبه از ران کلاین ، رئیس کارکنان کاخ سفید انتقاد کردند که از توئیتی که مدعی بود تورم و مسائل زنجیره تامین که بر کشور تأثیر می گذارد ، “مشکلات درجه یک” است ، حمایت کرد.

“اکثر مشکلات اقتصادی که با آن روبرو هستیم (تورم ، زنجیره تامین و غیره) مشکلات سطح بالای هستند. اگر نرخ بیکاری هنوز 10 درصد بود ما آنها را نداشتیم. در عوض ، ما یک مشکل بسیار جدی تر داشتیم ،” “پروفسور هاروارد گفت. جیسون فرمن در توییتی نوشت که کلین توییت کرده است و با ایموجی دستانش” این “است.

فورمن رئیس شورای مشاوران اقتصادی در دوران ریاست جمهوری باراک اوباما بود.

دولت بیدن از زمان روی کار آمدن نرخ تورم را دنبال کرده و به بالاترین حد خود در 13 سال گذشته رسیده است. این افزایش با افزایش قیمت مواد غذایی ، گاز ، اتومبیل ، تلویزیون و کالاهای مختلف وارداتی همراه بود.

بهترین خانه های سفید با شبکه های رسمی تماس با تورم ، س Qالات در زنجیره های پزشکی “موضوعات کلاس بالا”

منتقدان از کلاین در رسانه های اجتماعی انتقاد کرده و او را “بی ارتباط با واقعیت” توصیف کرده و پیشنهاد کرده اند که این را به زن مجردی که در پمپ بنزین و خواربارفروشی هزینه بیشتری می پردازد ، بگوید.

اینترنت به داده های اقتصادی وحشیانه پاسخ می دهد: “آنچه که خانه سفید نمی خواهد ببیند”

منتقدان دیگر پیامی را که کلین در توئیتر منتشر کرد زیر سوال بردند و اشاره کردند که این پیام خوب نیست ، مخصوصاً برای بازنشستگان و خانواده هایی که ثروت آنها “به طور بالقوه از بین رفته است”.

تاکر کارلسون: تورم یک مشکل موقتی نیست ، واقعی است و در اینجا است

استفان میلر ، مشاور سابق کاخ سفید می نویسد: “تصور یک اظهارنظر نادان تر ، متکبرانه یا نخبه گرایانه دشوارتر از آن است که تورم و زنجیره تأمین ناموفق را به عنوان” مشکلات طبقه بالا “متوقف کند.” دولت به سادگی با آمریکایی های شاغل “ارتباط ندارد”.

BUTTIGIEG در مورد زنجیره تامین به خاطر “شوخی” نامیده شد

تعداد زیادی از گروه های جمهوری خواه و اعضای کنگره نیز به کلاین حمله کردند ، در حالی که الیز استفانیک ، رئیس کنفرانس ملی جمهوری خواهان مجلس نمایندگان آمریکا ، نوشت تورم “مالیات بر هر آمریکایی است” و سناتور تام تلیس ، RN.C. ، با اشاره به زمانی که او با درآمد پایین زندگی می کرد ، و نوشت که تورم “بیشترین تأثیر را بر خانواده های کم درآمد دارد”.

گزارش برنامه های کاربردی LISKA NEWS

دیدگاهتان را بنویسید