ران جانسون به نویسنده بایدن ، وزیر دفاع ، که در دستور واکسن نظامی شک دارد ، نامه نوشت


سناتور ران جانسون ، R-Wisc. ، نامه ای را به رئیس جمهور بایدن و وزیر دفاع لوید آستین ارسال کرد و در مورد صلاحیت واکسن وزارت دفاع پس از دریافت گزارش هایی مبنی بر دریافت سربازان از رعد و برق بدون مجوز از سازمان غذا و دارو ، داروها را ارسال کرد.

جانسون گفت “تعدادی از منابع” به دفتر وی گفتند “واکسیناسیون اجباری وزارت دفاع علیه کووید -19 ممکن است مطابق با یادداشت دفاعی آستین در 24 آگوست 2021 نباشد” زیرا آنها هنوز “مجوز کامل” دریافت نکرده اند. “” از FDA.

آستین دستور واکسن نظامی را در ماه آگوست اعلام کرد ، واحدها تا 15 دسامبر فعال باقی ماندند و اعضای رزرو و گارد ملی تا 30 ژوئن به طور کامل با واکسن تأیید شده توسط FDA واکسینه شدند.

تاکر کارلسون: نیروی نظامی علیه COVID در درمان

جانسون خاطرنشان کرد که واکسن فعلی Pfizer-BioNTech تنها واکسنی است که تأییدیه لازم FDA را ندارد ، اما چندین گزارش نشان می دهد که در حال حاضر “واکسن کافی برای توزیع برای همه واجدین شرایط واکسیناسیون تایید نشده است”.

جمهوریخواه ویسکانسین در حیرت بود که چگونه وزارت دفاع می تواند با توجه به شرایط ، برنامه واکسیناسیون اجباری را اجرا کند ، در حالی که اطلاعاتی درباره تعداد کارمندانی که وزارت بهداشت واکسن هایی دریافت کرده است که توسط FDA تأیید نشده است ، درخواست می کند.

جانسون همچنین از وزارت دفاع خواست تمام مدارک و دستورالعمل های مربوط به دستور واکسن را در اختیار وی قرار دهد.

سخنگوی جانسون به فاکس نیوز گفت: “نگرانی سناتور دوگانه است: اینکه کارکنان مجاز به دریافت واکسن COVID-19 هستند و صرف نظر از این که آیا اعضای سرویس ممکن است واکسن کاملاً تأیید شده را تحت مجوز دریافت نکنند.”

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

یک سخنگو گفت که قدرت واکسن برای کارکنان و سایر متخصصان می تواند با “کمبود شدید کارگران” ، به ویژه در مراکز بهداشتی تشدید شود.

یک سخنگو گفت: “دستور واکسن ها این کمبود را افزایش می دهد و سیستم مراقبت های بهداشتی ما را بدتر می کند.” “گزارش در مورد اینکه چگونه دستورات می تواند آمادگی نظامی را تضعیف کند باید مربوط به هر آمریکایی ، به ویژه فرمانده کل قوا باشد.”

دیدگاهتان را بنویسید