ران‌های باریک‌تر با ورزش پیلاتس – برای پاهای لاغر بلند و ران‌های باریک

بهترین راه برای لاغرتر کردن ران‌ها این است که آن‌ها را با تمرینات پیلاتس که مخصوصاً قسمت داخلی و خارجی ران را هدف قرار می‌دهند، تقویت کنید. البته ناگفته نماند که باید رژیم غذایی خود را تمیز کنید. یکی از مناطق خاص برای زنان، حمل سلولیت در اطراف ران و ناحیه باسن است. متأسفانه سلولیت ظاهری را ایجاد می کند که ران ها را چاق تر نشان می دهد. چیزی که ما می خواهیم این است که پوست صاف و زیبا برای تقویت ران های نازک ترمان باشد.

سلولیت یک بیماری پوستی است زیرا حتی افراد لاغر نیز ممکن است به آن مبتلا شوند. پاکسازی رژیم غذایی به شما کمک می‌کند تا چربی اضافی روی ران‌هایتان را بسوزانید و همچنین به کاهش سلولیت و کاهش وزن کمک می‌کنید.

رژیم غذایی پاک

داشتن یک رژیم غذایی تمیز بسیار مهم است، بنابراین برای داشتن ران‌های نازک‌تر باید از غذاهای طبیعی استفاده کنید. از خوردن غذاهای ناسالم خودداری کنید. هر چیز شکری، یعنی آب نبات، دونات، شیرینی و آرد سفید. سعی کنید از سبزیجات، میوه، سالاد و گوشت بدون چربی استفاده کنید. شما می خواهید خون شما آزادانه جریان یابد و با مواد آشغال نچسب و مسدود نشود. سعی کنید لبنیات زیاد نخورید زیرا واقعا می تواند رگ ها را مسدود کند. تخم مرغ خوب است!

ورزش numero uno است! تمرین مقاومتی بسیار عالی است زیرا باعث تقویت و افزایش عضله می شود، بنابراین شما به طور مداوم چربی می سوزانید تا ران های لاغرتر داشته باشید. کمی تمرینات هوازی را امتحان کنید تا خون پمپاژ و گردش خون را به حرکت درآورید. بهتر از همه این تمرینات پیلاتس را برای پاهای بلند و لاغر و ران های باریک امتحان کنید!

تمرینات پیلاتس

سری ضربه‌های جانبی در پیلاتس روی ران‌های داخلی و خارجی شما تأثیر می‌گذارد، ران‌ها و باسن را بلند و تقویت می‌کند و قدرت و تحرک مفصل ران را افزایش می‌دهد. شما همچنین از شکم خود برای تثبیت تنه و کار کردن پاهای خود استفاده می کنید. برای شروع، 10 تکرار را روی هر پا امتحان کنید.

جلو و عقب

به پهلو دراز بکشید و روی آرنج خود را بلند کنید. آرنج، دنده های شانه و باسن شما در پشت تشک ردیف شده اند. پاهای خود را با زاویه در جلوی تشک قرار دهید. دست بالای شما در جلوی سینه روی زمین برای حمایت قرار دارد. خود را با شانه های روی هم قرار دهید و باسن را روی لگن قرار دهید. دنده ها بلند می شوند.

1. پای بالایی خود را تا سطح باسن بالا بیاورید و 2 ضربه پا را به سمت بینی خود بزنید.

2. پای خود را صاف به عقب برسانید و آن را برای 2 نبض طولانی نگه دارید.

3. در حین انجام حرکات به باسن خود فشار دهید و سینه خود را باز نگه دارید.

بالا و پایین

مانند حالت قبلی جلو و عقب، موقعیت خود را حفظ کنید.

1. پای بالایی را از مفصل ران بیرون بچرخانید تا کاسه زانو رو به سقف باشد. پا را مستقیماً به سمت آسمان بلند کنید و لگن را ثابت و ثابت نگه دارید.

2. حتی بیشتر بچرخید و زمانی که پای خود را پایین می آورید تا با پای زمین شده برخورد کنید، بلندتر شوید.

3. در خط کمرتان دراز بمانید و پای خود را به مدت طولانی از باسن خارج کنید

حلقه ها

وضعیت پهلوی خود را مانند تمرینات قبلی حفظ کنید.

1. پاشنه بالایی خود را درست بالای پاشنه پایینی خود بلند کنید و شروع به چرخاندن ساق پا از لگن در یک دایره کوچک اما قوی رو به جلو کنید.

2. پنج دایره به جلو و سپس برای پنج دایره معکوس انجام دهید.

3. باسن خود را برای حمایت فشار دهید و پای خود را از باسن بلند کنید.

بالابرها و دایره های داخلی ران

وضعیت پهلوی خود را طوری حفظ کنید که پای بالایی خم شده و کف پا صاف جلوی شکم باشد. با دست بالا از مچ پا نگه دارید.

1. پای پایینی خود را دراز کرده و از بالای ران بلند کنید و زانو را صاف نگه دارید.

2. پای خود را بلندتر بگیرید و پایین بیاورید.

3. پای خود را بدون تماس با تشک بلند کرده و پایین بیاورید.

4. پا را در حالت بلند نگه دارید و ده نبض بزنید.

5. همچنین پا را بلند نگه دارید و پنج بار به سمت جلو و پنج بار به سمت عقب حلقه بزنید.

اصلاح به این صورت است که سر خود را پایین بیاورید و روی بازوی خود دراز کنید.

همچنین می توانید پا را در سطح ران خود پایین بیاورید و نیازی به نگه داشتن آن نیست.

این اسرار نهایی و نکات تغییر زندگی را در تلاش برای داشتن ران‌های باریک‌تر با ورزش پیلاتس دنبال کنید و پاهای سکسی بلند و باریکی داشته باشید.