رافنسپرگر گرجستانی پس از رای گیری قطع شده: “راه طولانی در پیش است”


براد رافنسپرگر ، وزیر امور خارجه گرجستان پس از قطع صدها درخواست ثبت نام رای دهندگان در آستانه انتخابات شهرداری ماه آینده ، با حمله به منطقه Fulton کوتاه آمد و گفت این منطقه “راه طولانی” در پیش دارد در حالی که قانون جدید انتخابات ایالت “اقدامات مسئولیت” را ارائه می دهد. ”

رافنسپرگر در مصاحبه با فاکس نیوز به این موضوع پرداخت و باعث شد دو کارگر در شهرستان فولتون پس از متهم شدن به بریدن نزدیک به 300 رأی اخراج شوند. رافنسپرگر از آن زمان خواستار تحقیق از سوی وزارت دادگستری شده است.

دو کارگر گرجستانی پس از تأیید برنامه های رای گیری اخراج شدند

رافنسپرگر در گفتگو با فاکس نیوز گفت: “شهرستان فولتون راه زیادی در جهت ایجاد اعتماد در انتخابات ما در پیش دارد” و خاطر نشان کرد که این ولسوالی به دلیل “مسائل مربوط به حکومتداری و” فرایندهای بسیار بی نظم معروف است.

او گفت: “رای دهندگان شهرستان فولتون مستحق بهتری هستند.”

رافنسپرگر گفت: در حال حاضر روشی برای بررسی این موضوع در حال انجام است که شامل یک هیئت متشکل از مشاور کلی دفتر وزیر خارجه گرجستان ، عضو کمیته انتخابات دموکراتیک و عضو کمیته انتخابات جمهوری خواهان است.

وی گفت: “این یک روند کامل و متفکرانه خواهد بود.”

رافنسپرگر این هفته به عموم مردم گفت که “20 سال شکست مستند در انتخابات شهرستان فولتون”.

وی در بیانیه ای گفت: “گرجی ها از این انتظار خسته شده اند تا ببینند افشاگری شرم آور بعدی چه خواهد بود.” و اختلاس “. ”

رافنسپرگر گفت: “من برای پایان دادن به این موارد سخت مبارزه کردم ، و افزود که” سرانجام با SB202 ، ما مسئولیت های لازم را بر عهده داریم. “

قانون جدید گرجستان مستلزم رای گیری غیابی به جای تکیه بر امضای مطابقت برای تأیید است. محدود کردن صندوق های رأی به یک در هر ناحیه یا یک به ازای 100000 رای دهنده. و روزهای رای گیری زودهنگام و تعداد استاندارد ساعت های رای گیری زودهنگام را از حداقل 9 صبح تا 5 بعدازظهر و حداکثر 7 صبح تا 7 بعدازظهر تمدید کند. این قانون همچنین از تأمین غذا و آب به گروه های خارج از گروه های خارجی ممنوع است ، که جمهوری خواهان می گویند می تواند به عنوان روشی برای تأثیرگذاری غیرقانونی بر افرادی که منتظر رای هستند مورد استفاده قرار گیرد.

این قانون همچنین اختیارات انتخاباتی بیشتری به پارلمان ایالتی داد که تحت نظارت GOP قرار دارد. وی تصریح می کند که مجمع عمومی به جای کمیته ای که وزیر خارجه گرجستان ریاست آن را بر عهده دارد ، رئیس کمیته انتخابات را انتخاب می کند. همچنین تخلیه ها را از نه هفته به چهار هفته کوتاه می کند.

کمیته ملی انتخابات هم اکنون می تواند کمیته های انتخاباتی شهرستان را مورد بررسی قرار دهد و قدرت تعلیق ناظران انتخاباتی شهرستان را دارد – اگرچه این کمیته می تواند به طور موقت فقط چهار مورد را تعلیق کند.

قانون انتخاباتی کوهستان RAFFENSPERGER “محرمانه” پس از لغو لغو دعوی داج “بررسی” می شود

وزارت دادگستری در تابستان امسال به دلیل قوانین انتخاباتی گرجستان شکایت کرد.

احکامی که وزارت دادگستری بر آن متمرکز است شامل ممنوعیت توزیع رأی های غیابی ناخواسته از سوی نهادهای دولتی می شود. جریمه برای گروه های غیرنظامی ، مکان های عبادت و سازمان های مدافع برای توزیع آرای بیشتر غایبان ؛ و کوتاه شدن مهلت رای گیری غیابی تا 11 روز قبل از روز انتخابات.

رافنسپرگر سپس وزارت دادگستری را محکوم کرد و گفت که در حال حاضر “مملو از فعالان لیبرال” است و شکایت آنها را “با انگیزه سیاسی” توصیف کرد.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

وی گفت: “ما در خط مقدم روند انتخابات هستیم” و افزود که “برای مبارزه با تمامیت و امنیت انتخابات” به مبارزه ادامه خواهد داد.

در همین حال ، آخرین شکایت در گرجستان با اعتراض به نتایج انتخابات ریاست جمهوری 2020 در دادگاه رد شد.

رافنسپرگر در واکنش به اخراج ، به فاکس نیوز گفت: “اگرچه هیچ انتخاباتی بی نقص نیست ، اما با رای غیرقانونی تقلب گسترده ای برای لغو انتخابات صورت گرفته است.” حقیقت با ماست و دادگاه ها از ما حمایت می کنند. ”

دیدگاهتان را بنویسید