راشل گومبر قبل از ملاقات با پرشگر ، سوء استفاده از رابطه را کشف می کند


راشل گومبر شجاعانه زندگی خود را قبل از ملاقات اخیرش با کاستر کلرادو راکی ​​، آستین گومبر ، فاش کرد.

همسر محبوب MLB بیش از 326،000 دنبال کننده در حساب TikTok خود دارد ، جایی که او و آستین و دو فرزندشان ، بکهام و چارلی ، نگاهی به زندگی آنها ارائه می دهند. روز یکشنبه ، این دختر 25 ساله فاش کرد که در 20 سالگی رابطه خشونت آمیزی داشته است.

گومبر می نویسد: “در 21 سالگی ، من از سوءاستفاده خارج شدم.” “چند هفته بعد ، من توسط یک بازیکن بیس بال دوست داشتنی DM من را به خانه آوردند و ما جدا نشدنی شدیم. در سال 2018 ، او اولین بازی MLB خود را با Cardinals St. لویی! بعداً در همان سال ، متوجه شدیم که انتظار داریم و نامزد کردیم! ”

گومبر پیام اصلی ارسال شده توسط آستین را در اینستاگرام خود ارسال کرد.

پارچ روکی در حال رشد در 3 ژوئیه 2017 نوشت: “من نمی دانم شما چه کسی هستید ، اما خدا می خواهد آن را تغییر دهد.”

گومبر در مورد رابطه خشونت آمیز قبلی خود چیز دیگری نگفت. با این حال ، او به ده ها نظر از بازماندگان خانواده پاسخ داد که از او به دلیل آسیب پذیری تشکر کردند.

در کامنت ویدیو آمده بود: “خدای من ، این باید شنیده می شد” ، گومبر در پاسخ گفت: “به همین دلیل آن را پست کردم. یک دختر قوی بمان … که با گذشت زمان بهتر می شود. ” گومبر پاسخ داد: “این برای من دنیا معنی دارد !! من قول می دهم که می آید !! مهم نیست که از چه راهی بگذری ، اوضاع بهتر می شود.”

آستین گومبر در 20 آگوست 2021 برای گروه راک کوه اجرا خواهد کرد.
گتی ایماژ

آستین و راشل ، پسر دوم خود ، چارلی ، را در 17 آگوست به فرزندی پذیرفتند. چارلی چند هفته بعد ، در 5 سپتامبر ، در اولین بازی MLB خود شرکت کرد. آستین و ریچل دومین سالگرد ازدواج خود را در 28 دسامبر جشن خواهند گرفت.

آستین دو فصل را با کاردینال ها گذراند و در این فصل به راک مونتین فروخته شد. چپ دستها 9: 9 با 4.53 ERA در 23 شروع در کلرادو پیش رفت.

ویدئوی Gomber روند ویروسی TikTok را دنبال می کند ، با الهام از جلد سارا کوتران برای آهنگ MIKA “Grace Kelly” ، که در آن کاربران یک داستان احساسی از غلبه بر زمانهای تاریک را به اشتراک می گذارند. هدف این است که از دیگران در برنامه که در حال تلاش هستند پشتیبانی کند. گومبر پیش از این در شبکه های اجتماعی خود به مبارزه با اضطراب اشاره کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید